Seria Gwiezdnych wojen: Wojny klonów Genndy Tartakovsky’ego trafi do Disney Plus


Jeden z najlepszych Gwiezdne Wojny projekty w końcu się zbliżają Disney Plus za łatwe przesyłanie strumieniowe. Star Wars: Clone Wars, na serial animowany stworzony przez legendarny animator Genndy Tartakovsky, pojawi się w usłudze przesyłania strumieniowego 2 kwietnia. Do serii dołączą szereg innych projektów Star Wars poza utartymi ścieżkami, w tym Ewoki, i Historia wiernego Wookiee, pierwszy występ Boby Fetta w serii.

Nie należy tego mylić Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, Tartakowskiego Gwiezdne Wojny: Clone Wars serial pierwotnie wyemitowany w Cartoon Network na początku XXI wieku. Cykl cieszył się niesamowitą popularnością i bardzo dobrym przyjęciem, co doprowadziło do powstania Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów. Serial pierwotnie wyemitowany jako seria krótkich metraży; został później zebrany w dwóch tomach do wydania na DVD, i w ten sposób zostanie podzielony, gdy pojawi się na Disney Plus.

Chociaż seria Tartakowskiego jest często uważana za jedną z najlepszych historii Gwiezdnych Wojen, w rzeczywistości nie jest kanonem i dlatego nie ma miejsca w aktualnej wersji uniwersum Gwiezdnych Wojen Disneya. Poza pracą nad Gwiezdnymi wojnami Tartakovsky jest twórcą wielu popularnych seriali animowanych, w tym Laboratorium Dextera, Samurai Jack, i Pierwotny.

Wraz z Clone Wars, Disney wypuści również w kwietniu na Disney Plus wiele innych dziwnych i niekanonicznych projektów Gwiezdnych Wojen. Wśród nich jest Gwiezdne wojny: Ewoki serial zawierający dwa filmy, Karawana odwagi i Bitwa o Endororaz dwa sezony serialu animowanego z lat 80.

Do usługi przesyłania strumieniowego trafia również Historia wiernego Wookiee, animowany film krótkometrażowy, z którym pierwotnie wyemitowano Oferta świąteczna Gwiezdnych Wojen w 1978 roku. Ten krótki jest szczególnie godny uwagi, ponieważ jest to pierwszy występ Boba Fett w całej serii Star Wars.

Wszystkie te serie Gwiezdnych wojen będą dostępne do streamowania w Disney Plus od 2 kwietnia.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Recenzja Pacific Drive: nowy, genialny rodzaj gry o przetrwaniu

Już grałem wersja poglądowa Napęd Pacyfiku, czułem się pewnie, przechodząc do mojej rozgrywki na potrzeby tej recenzji. W ciągu tych...

Przewoźnik twierdzi, że awaria AT&T została całkowicie usunięta

Po całodniowej przerwie AT&T oficjalnie przywróciła usługi wszystkim swoim klientom. Powszechna awaria pozostawiła klientów AT&T w całych Stanach Zjednoczonych bez usług. ...

Reddit wchodzi na giełdę i zaprasza zaawansowanych użytkowników do inwestowania

Poziom 1 będzie obejmował określonych przez nas użytkowników i moderatorów, którzy w znaczący sposób przyczynili się do programów społeczności Reddit. Poziom 2 będzie...
Advertisment