Seria Forerunner 165 to budżetowy zegarek treningowy, jakiego potrzebował Garmin


Jeśli trenujesz do wyścigu, niewiele marek zegarków multisportowych robi to tak jak Garmin. Ale są dwie rzeczy, które mi się w nich nie podobają. Są drogie, a platforma może odstraszać nowicjuszy. Czy widziałeś jej sklep internetowy? Nowicjuszom trudno jest określić, który z dziesiątek zegarków Garmin zapewnia podstawowe funkcje bez rujnowania portfela. Nigdy więcej. Po spędzeniu ostatnich kilku tygodni z zegarkiem Forerunner 165 Music za 299,99 dolarów jestem przekonany, że ten – lub standardowa wersja za 249,99 dolarów – to zegarek Garmin, który trafia w sedno.

Trzysta smackeroos może nie wydawać się przyjazne dla budżetu, dopóki nie spojrzysz na flagowe zegarki Garmina. Mogą one kosztować od 700 do znacznie ponad 1000 dolarów. Nawet zegarki średniotonowe, jak te doskonałe Seria Forerunner 265w sprzedaży detalicznej za 450 dolarów. I kochany serii Forerunner 265. Jedyne co mi się nie podobało to cena. I to właśnie sprawia Ten konkretny zegarek jest tak atrakcyjny. To blisko klon mniejszego 265S, ale za 150–200 dolarów mniej. Jedyne, czego tak naprawdę brakuje, to GPS o podwójnej częstotliwości i EKG do wykrywania migotania przedsionków.

Forerunner 265S (po lewej) i Forerunner 165 Music.
Fot. Amelia Holowaty Krales / The Verge i fot. Amelia Holowaty Krales / The Verge

Poważnie. Obok siebie trudno odróżnić moje 165 Music od 265S. Przyciski w modelu 265S są nieco bardziej wyszukane. Na szczęście moje jednostki mają różne kolory. Nie sądzę, że byłbym w stanie na pierwszy rzut oka stwierdzić, że jest inaczej.

Jeśli chodzi o wydajność, w 95 procentach mojego codziennego użytku, Nie zauważyłem różnicy. Nawet bez modułu GPS o podwójnej częstotliwości nadal możesz dokładnie śledzić aktywność na świeżym powietrzu. Testowałem 165 Music jednocześnie z telefonem i Apple Watch Ultra2 — oba posiadają GPS pracujący w dwóch częstotliwościach. Wszystkie mapy i podane odległości odpowiadały wartościom z dokładnością do 10 mili. Gdybym pobiegła, może zauważyłabym większą różnicę w wymagającym środowisku, takim jak dzielnica finansowa Manhattanu. To powiedziawszy, zrobiłem działka biegania z zegarkami multisportowymi z modułem GPS o podwójnej częstotliwości i bez niego. Podczas gdy GPS o podwójnej częstotliwości Jest dokładniejsze, przynosi korzyści głównie osobom trenującym w martwych strefach GPS. Jeśli to nie ty, prawdopodobnie tego nie zauważysz.

Dane dotyczące tętna były również porównywalne z moim Ultra 2 i paskiem na klatkę piersiową Polar H10. Ponieważ nie należę do osób o wysokim ryzyku wystąpienia AFib, nigdy nawet nie przeoczyłem funkcji EKG. (Nawet gdybym tak zrobił, funkcje AFib zasilane przez EKG nie są narzędziem diagnostycznym i nadal wymagają wizyty u lekarza). Jeśli nie występuje to w Twojej rodzinie lub nie wiesz, że jesteś w grupie ryzyka, EKG po prostu nie jest funkcją, którą każdy może zastosować. potrzeb, zwłaszcza że powiadomienia o wysokim/niskim tętnie są nadal dostępne.

Reklama

W przypadku profili aktywności i wskaźników monitorowania stanu zdrowia znajdziesz podstawowe informacje na temat zegarka treningowego. Definicja podstawowa podana przez firmę Garmin jest hojna. Czy zamierzasz uprawiać snowboard lub boks? Nie. Bardziej niszowe aktywności, takie jak triatlon, gra w golfa, kolarstwo górskie lub sporty zespołowe, wymagają droższego urządzenia Forerunner lub Garmin. Ale jeśli ogólnie wolisz siłownię, jazdę na rowerze, bieganie, pływanie, piesze wędrówki, grę w tenisa (lub pikle!) i okazjonalne sesje jogi lub pilates? Jesteś dobry. Jasne, wydając więcej, zyskasz więcej – ale dzięki temu większość ludzi otrzyma wszystko, czego potrzebuje potrzebować.

$300

Garmin Forerunner 165 Music zapewnia szczegółowe dane treningowe, ale pomija niektóre bardziej zaawansowane funkcje w zamian za bardziej przystępną cenę.

Oprócz tych kilku rzeczy otrzymujesz wszystko, co czyni Garmina Garminem: długi czas pracy baterii, trwałość i mnóstwo treningów dane. Nawet przy bardziej energochłonnym wyświetlaczu OLED, 165 Music wytrzymał prawie tydzień na jednym ładowaniu z włączonym zawsze włączonym wyświetlaczem i prawie 10 dni z wyłączonym. 165 Music przetrwało pogryzanie przez mojego kota i z nawiązką radzi sobie z wsadami do basenu. Nadal możesz uzyskać dostęp Trener Garminaadaptacyjne plany treningowe, wykrywanie drzemek, śledzenie snu i funkcje takie jak Bateria ciała I Poranny raport. I na szczęście przeprojektowana aplikacja Garmin Connect uporządkował wiele informacji, ułatwiając przeglądanie.

Nadal masz dostęp do wszystkich podstawowych wskaźników i nie tylko.

Zwykle rozpoczynałbym dyskusję TED na temat potrzeb zagraconej oferty produktów Garmina mniej zegarki. To powiedziawszy, Forerunner 165 wyróżnia się tym, że cena, zestaw funkcji i konstrukcja produktu są doskonale dopasowane. Garminowi brakowało dobrego zegarka treningowego w kategorii poniżej 300 dolarów, gdzie większość jego opcji jest podobna do Plac Wenus 2 Lub Trend Vivomove — są albo skierowane do zwykłych użytkowników, albo do osób poszukujących bardziej stylowego wyglądu. To jest prawdziwa prawda szkolenie zegarka, zarówno pod względem wzornictwa, jak i funkcjonalności.

Jedyną złą rzeczą w serii 165 jest to, że jeszcze bardziej zaśmieca i tak już zatłoczoną ofertę Forerunnerów. Bóg jeden wie, że Garmin ma Forerunnera 55, 255, 265, 745, 955, 965 i kilka innych, których mi brakuje. Istnieją nawet inne linie zegarków, takie jak Instinct, które są dość podobne do Forerunnera. Ale wśród wszystkich nieład, Forerunner 165 i 165 Music to moje typy dla początkujących Garminów do treningu. Jest świetna dla nowicjuszy na platformie, a także dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych sportowców, którzy nie interesują się bajerami i ciekawostkami.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment