Sennheiser wprowadza na rynek nowe bezprzewodowe słuchawki douszne ACCENTUM TrueMarka Sennheiser wprowadza na rynek najnowszego członka swojego portfolio urządzeń przenośnych – ACCENTUM True Wireless. Wyposażony w charakterystyczną akustykę Sennheiser, dynamiczne możliwości bezprzewodowe i całkowicie nową, ergonomiczną konstrukcję, jest to łatwy wybór dla osób prowadzących aktywny tryb życia, połączony z siecią. „ACCENTUM True Wireless opiera się na tym, z czego słyną ich nauszne odpowiedniki: niesamowitym dźwięku, przydatnych funkcjach i bezkonkurencyjnej wartości”. mówi Frank Foppe, menedżer produktu Sennheiser. „Zapakowaliśmy te cechy w przeprojektowany, wielokrotnie nagradzany projekt, który uwalnia magię „dźwięku Sennheisera” każdemu, kto potrzebuje swobodnej modernizacji”.

Dźwięk podpisu
Od pierwszego usłyszenia ACCENTUM True Wireless robi wrażenie. Wszystko zaczyna się od opatentowanych przez markę 7-milimetrowych dynamicznych przetworników True Response, które odtwarzają mocny i wciągający bas, naturalne średnie i wyraźne wysokie tony, radząc sobie nawet z najbardziej złożoną współczesną muzyką bez potu. Przetworniki o bardzo niskim poziomie zniekształceń są produkowane w fabryce Sennheiser Tullamore, pod tym samym dachem, co te, które można znaleźć w innych słuchawkach ACCENTUM, MOMENTUM i słuchawkach audiofilskich.

Ucho gonomiczne

Wszystkie jego możliwości mieszczą się w całkowicie unikalnym podejściu do ergonomii słuchawek dousznych; w ścisłej współpracy z firmą Sonova — wiodącym producentem aparatów słuchowych — przeanalizowano tysiące modeli uszu, aby uzyskać idealną równowagę pomiędzy stabilnością, komfortem i wyrafinowaniem. Rezultatem współpracy jest innowacyjny kontur, który w jednej formie uzupełnia szeroką gamę użytkowników. Słuchawki douszne, wciąż owiane tajemnicą, zostały niedawno laureatami prestiżowej nagrody Red Dot Design. W zestawie znajdują się cztery rozmiary końcówek dousznych, które dodatkowo zapewniają doskonałe uszczelnienie, zapewniając imponującą charakterystykę niskich częstotliwości i skuteczną hybrydową redukcję szumów.

„Nie jest tajemnicą, że dopasowanie jest podstawą doskonałego dźwięku i komfortu”. mówi Friederike Menking, menedżer produktu Sennheiser: „Stworzyliśmy ACCENTUM True Wireless po przejrzeniu ponad tysiąca różnych profili uszu i otrzymaliśmy projekt, który jest starannie wykonany, a mimo to sprawia wrażenie, jakby go prawie nie było”.

Sztuka bycia przejrzystym
W połączeniu z dyskretnym zestawem mikrofonów kształtujących wiązkę, ANC redukuje brzęczące zakłócenia o niskiej częstotliwości do szeptu, dzięki czemu szybko radzi sobie z hałasem w kabinie samolotu, brzęczącymi urządzeniami, pobliskim ruchem ulicznym i pomrukiem tętniących życiem kawiarni. Hybrydowe tryby ANC i przezroczystości ACCENTUM True Wireless ułatwiają zarządzanie zakłóceniami, umożliwiając użytkownikom słuchanie otoczenia na żądanie za pomocą prostych gestów dotknięcia lub bezpłatnej aplikacji Sennheiser Smart Control. Dzięki aplikacji użytkownik może wybrać stopień przezroczystości, jednocześnie dostosowując dźwięk za pomocą 5-pasmowego korektora i narzędzia Sound Check — kreatora ustawień wstępnych z przewodnikiem, który można przesłać do chmury, aby uzyskać do niego dostęp na wszystkich urządzeniach z systemem iOS lub Android. Dostosowywanie korektora dźwięku to dopiero początek — definiowane przez użytkownika elementy sterujące dotykiem umożliwiają zarządzanie multimediami, połączeniami telefonicznymi i asystentami głosowymi.

Gotowy do zabawy
Podłączenie ACCENTUM True Wireless do smartfona wykracza poza zarządzanie multimediami i połączeniami dzięki Bluetooth 5.3. Słuchawki douszne obsługują Bluetooth LE Audio i Auracast, zapewniając zaawansowaną łączność z udostępnianymi strumieniami audio w muzeach, kawiarniach, na lotniskach i w niedalekiej przyszłości z obsługą Auracast. Oprócz obsługi kodeków SBC i AAC słuchawki douszne wykorzystują także aptX i LC3, aby zachować niezawodną jakość dźwięku i długi czas pracy baterii — do 8 godzin na jednym ładowaniu i łącznie 28 godzin w etui.

Reklama

Poczucie naładowania baterii
Ładowanie jest równie wszechstronne, a bezprzewodowe ładowanie USB-C i Qi jest dostępne w kompaktowej obudowie. To etui mieści ponad 2 dodatkowe uzupełnienia i obsługuje szybkie ładowanie przez USB, zapewniając użytkownikom do 1 godziny odtwarzania w około 10 minut. W zestawie znajduje się kabel USB-A do typu C, dzięki któremu konfiguracja jest niezwykle wydajna.

Dostępność
Przedsprzedaż ACCENTUM True Wireless rozpoczyna się dzisiaj, a oficjalna premiera odbędzie się 21 maja. Słuchawki douszne są dostępne w czarnej lub białej wersji kolorystycznej i będą dostępne u wybranych sprzedawców detalicznych oraz na stronie sennheiser-hearing.com w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 199,99 USD/279,95 USD. CHAM.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Zdobądź certyfikaty IT CompTIA, a ten pakiet przygotowawczy kosztuje tylko 59,97 USD

Istnieje więcej niż jeden sposób szkolenia na specjalistę IT. Chociaż formalny dyplom może otworzyć wiele drzwi, nadal istnieją wiarygodne zasoby, do których...

Gra na iPoda Tetris sterowana za pomocą kółka przewijania znalezionego w prototypie

Niepublikowany iPoda Na prototypie modelu 3. generacji odnaleziono grę Tetris, sterowaną za pomocą kółka przewijania… Klon Tetrisa został znaleziony przez użytkownika X AppleDemoYTktóra...

VANKYO przedstawia nowości projektorów na rok 2024 z inteligentnymi funkcjami

VANKYO, wiodąca na świecie marka innowacyjnych projektorów, wypuszcza na rynek trzy projektory domowe w sam raz na Dzień Pamięci: Leisure L470 Neo, Leisure...
Advertisment