Sennheiser rozszerza ofertę ACCENTUM o słuchawki douszne True Wireless ANC


Sennheiser rozszerzył swoją gamę niezbędnych i niedrogich produktów ACCENTUM o nowe hybrydowe słuchawki douszne ACCENTUM True Wireless ANC. Nowy model LE Audio-ready łączy w sobie charakterystyczną akustykę Sennheisera z całkowicie nową ergonomiczną konstrukcją, tworząc atrakcyjną alternatywę dla mobilnego, połączonego stylu życia. W przeciwieństwie do słuchawek bezprzewodowych ACCENTUM, które są po prostu nijakie, słuchawki douszne ACCENTUM True Wireless błyszczą ergonomią i nowoczesnymi funkcjami.

Sennheiser rozszerzył swoją gamę niezbędnych i niedrogich produktów ACCENTUM o nowe hybrydowe słuchawki douszne ACCENTUM True Wireless ANC. Nowy model LE Audio-ready łączy w sobie charakterystyczną akustykę Sennheisera z całkowicie nową ergonomiczną konstrukcją, tworząc atrakcyjną alternatywę dla mobilnego, połączonego stylu życia. w odróżnieniu bezprzewodowe słuchawki ACCENTUM które są po prostu nijakie, słuchawki douszne ACCENTUM True Wireless rzeczywiście błyszczą ergonomią i nowoczesnymi funkcjami.
​​

„ACCENTUM True Wireless opiera się na tym, z czego słyną ich nauszne odpowiedniki: niesamowitym dźwięku, przydatnych funkcjach i bezkonkurencyjnej wartości”. mówi Frank Foppe, menedżer produktu Sennheiser: „Zapakowaliśmy te cechy w przeprojektowany, wielokrotnie nagradzany projekt, który uwalnia magię „dźwięku Sennheiser” każdemu, kto potrzebuje swobodnej modernizacji”.

Jak podkreśla dział konsumencki Sennheiser Hearing będący częścią Sonova, nowe aparaty ACCENTUM True Wireless charakteryzują się naprawdę świetnymi wynikami. Słuchawki douszne są wyposażone w opatentowane przez markę przetworniki dynamiczne True Response o średnicy 7 mm i przetworniki o bardzo niskim poziomie zniekształceń, które są produkowane w fabryce Sennheiser Tullamore w Irlandii, pod tym samym dachem, co te, które można znaleźć w innych słuchawkach ACCENTUM, MOMENTUM i słuchawkach high-end.

​Wszystkie jego możliwości mieszczą się w całkowicie unikalnym podejściu do ergonomii słuchawek, zaprojektowanym w ścisłej współpracy z firmą Sonova. Będąc wiodącym producentem aparatów słuchowych, firma posiada modele tysięcy uszu, które można analizować w celu uzyskania idealnej równowagi pomiędzy stabilnością, komfortem i wyrafinowaniem. Rezultatem współpracy jest innowacyjny kontur, który w jednej formie uzupełnia szeroką gamę użytkowników. Słuchawki, wciąż owiane tajemnicą, otrzymały nagrodę Red Dot Design – a przynajmniej należy się im pochwała za oryginalność i dyskrecję. W zestawie znajdują się cztery rozmiary końcówek dousznych, które dodatkowo zapewniają doskonałe uszczelnienie, zapewniając imponującą charakterystykę niskich częstotliwości i skuteczną hybrydową redukcję szumów.

„Nie jest tajemnicą, że dopasowanie jest podstawą doskonałego dźwięku i komfortu” – mówi Friederike Menking, menedżer produktu Sennheiser. „Stworzyliśmy ACCENTUM True Wireless po przejrzeniu ponad tysiąca różnych profili uszu i otrzymaliśmy projekt, który jest starannie wykonany, a mimo to sprawia wrażenie, jakby go prawie nie było”.

Reklama

Dzięki technologii dostępnej w przypadku prawdziwie bezprzewodowych słuchawek stereofonicznych w tej chwili prawie na poziomie, ACCENTUM True Wireless wyróżniają się odpowiednią kombinacją wszystkich niezbędnych funkcji. Oznacza to połączenie układu mikrofonów kształtujących wiązkę z systemem ANC w celu skutecznej redukcji zakłóceń o niskiej częstotliwości. Tryby hybrydowej ANC i przezroczystości słuchawek dousznych ułatwiają zarządzanie zakłóceniami, umożliwiając użytkownikom słuchanie otoczenia na żądanie za pomocą prostych gestów dotknięcia lub bezpłatnej aplikacji Sennheiser Smart Control.

 

Dzięki aplikacji użytkownicy mogą wybrać poziom przezroczystości, a jednocześnie dostosować dźwięk za pomocą 5-pasmowego korektora i narzędzia Sound Check – kreatora ustawień wstępnych z przewodnikiem, który użytkownicy mogą przesłać do chmury, aby uzyskać do niego dostęp na wszystkich swoich urządzeniach z systemem iOS lub Android. Dostosowywanie korektora to dopiero początek — definiowane przez użytkownika elementy sterujące dotykiem umożliwiają zarządzanie multimediami, połączeniami telefonicznymi i asystentami głosowymi.

Podłączenie ACCENTUM True Wireless do smartfona wykracza poza zarządzanie multimediami i połączeniami dzięki Bluetooth 5.3. Słuchawki douszne, wyposażone w podwójną technologię Bluetooth, obsługują już technologię Bluetooth LE Audio i Auracast, zapewniając zaawansowaną łączność z udostępnianymi strumieniami audio w muzeach, kawiarniach, na lotniskach i w innych miejscach obsługujących Auracast w najbliższej przyszłości. Oprócz obsługi kodeków SBC i AAC, słuchawki oferują także aptX i LC3.

ACCENTUM True Wireless oferuje także przyzwoitą żywotność baterii – do 8 godzin na jednym ładowaniu i łącznie 28 godzin w etui. Ładowanie odbywa się zarówno poprzez USB-C, jak i bezprzewodowe ładowanie Qi dostępne w kompaktowej obudowie. To etui obsługuje szybkie ładowanie przez USB, zapewniając użytkownikom do 1 godziny odtwarzania w około 10 minut. W zestawie kabel USB-A do typu C.

Nowe słuchawki douszne TWS będą dostępne od 21 maja w kolorze czarnym lub białym, a sugerowana cena detaliczna wynosi 199,99 USD.

sennheiser-hearing.com

www.sennheiser.com

 Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kill to brutalny thriller akcji, którego zagorzali nie mogą przegapić tego lata

Miło było widzieć rosnącą popularność kina indyjskiego w Stanach. Dla wielu osób — zwłaszcza tych, które nie są zaznajomione z...

Procesory mobilne AMD Ryzen AI „Strix Point” wprowadzone na rynek w sierpniu

Przedstawiciel producenta minikomputerów AOOSTAR ujawnił, że nadchodząca rodzina procesorów mobilnych AMD Ryzen AI „Strix Point” zostanie wprowadzona na rynek w sierpniu 2024 r.,...

Horror komiksowy Ładny dom nad jeziorem powraca tego lata z nową odsłoną

Od tego czasu minęło prawie półtora roku Komiksy DC opublikował oszałamiający finał Jakub Tynion IV i Alvaro Martineza Bueno Ładny dom...
Advertisment