Sennheiser przedstawia ulepszony telewizor TV Clear Set 2


Czasami ważne jest, aby szybko reagować na opinie użytkowników i ulepszać produkt, który nie działa. Sennheiser – a raczej Sennheiser Hearing, dział konsumencki firmy Sonova – zdołał szybko zaktualizować ważną gamę produktów TV Sound tej słynnej niemieckiej marki. Nowy prawdziwie bezprzewodowy nadajnik i wkładki douszne Sennheiser TV Clear Set 2 są teraz aktualizowane o nowy nadajnik i wkładki douszne, dźwięk o pełnej przepustowości, inteligentne dostosowania w aplikacji towarzyszącej i uproszczoną konfigurację.

Czasami ważne jest, aby szybko reagować na opinie użytkowników i ulepszać produkt, który nie działa. Sennheiser – a raczej Sennheiser Hearing, dział konsumencki firmy Sonova – zdołał szybko zaktualizować ważną gamę produktów TV Sound tej słynnej niemieckiej marki. Nowy prawdziwie bezprzewodowy nadajnik i wkładki douszne Sennheiser TV Clear Set 2 są teraz aktualizowane o nowy nadajnik i wkładki douszne, dźwięk o pełnej przepustowości, inteligentne dostosowania w aplikacji towarzyszącej i uproszczoną konfigurację.

Odkąd Sonova przejęła dział konsumencki Sennheiser i zaczęła wypuszczać nowe produkty Sennheiser na licencji, firma wprowadziła rozwiązanie Sennheiser TV Clear dla tej kategorii zastosowań. Pierwszy produkt, który łączy technologię aparatów słuchowych Sonova z portfolio Sennheiser CE, Sennheiser TV Clear został ogłoszony w lipcu 2022 roku i wykorzystywał istniejącą konstrukcję wkładek dousznych TWS (niestety nadal używa tylko Bluetooth 4.2!) i był ograniczony pod względem jakości do zakresu 120 Hz – 7,3 kHz , ponieważ został zaprojektowany dla użytkowników z ubytkiem słuchu. Chociaż było to rozwiązanie Bluetooth, nadajnik telewizyjny był w zasadzie istniejącym nadajnikiem telewizyjnym Sonova, technologią, którą szwajcarska firma sprzedawała przez ponad pięć lat, korzystając z dedykowanego nadajnika bezprzewodowego Airstream 2,4 GHz, który działał idealnie w zamierzonym zastosowaniu – po prostu nie jako główny nurt projekt konsumencki.

Wkrótce potem firma wprowadziła rozwiązanie Sennheiser RS ​​120-W TV Sound, łączące słuchawki nauszne ze stacją dokującą ładującą nadajnik, która łączyła się z wyjściem telewizora i miała tę zaletę, że była pierwszy produkt na rynku wykorzystujący technologię Bluetooth LE Audio i wykorzystaj nowy, wysokiej jakości kodek audio LC3.

Teraz Sennheiser poprawił oryginalny, prawdziwie bezprzewodowy zestaw TV Clear, wprowadzając wersję 2, aktualizując nadajnik o USB-C i wszystkie jego specyfikacje, w tym przepustowość wkładek dousznych, z których może teraz korzystać każdy.

Po wyjęciu z pudełka nowy zestaw TV Clear Set 2 jest teraz w pełni sparowany z nadajnikiem, pozwalając użytkownikom jeszcze szybciej zanurzyć się w rozrywkę. Oprócz podwojenia przepustowości transmisji, zaktualizowany nadajnik dodaje szeroką kompatybilność z Dolby, aby zapewnić bezproblemowe połączenie z cyfrowymi wyjściami audio S/PDIF i wszechstronnym portem zasilania USB-C. Dodaj zaktualizowaną aplikację towarzyszącą TV Clear, a użytkownicy będą mogli dalej dostosowywać swój zestaw TV Clear Set 2, w tym wizualizowane sterowanie głośnością, konfigurację gestu dwukrotnego dotknięcia, ulepszone informacje zwrotne o stanie ładowania i nie tylko.

Reklama

Kontynuacja produktu kontynuuje popularne funkcje, takie jak wygodne ładowanie bezprzewodowe Qi, łączność wielopunktowa z wieloma urządzeniami i do 15 godzin słuchania na jednym ładowaniu przy kolejnych 1,5 ładowania w etui. Z jakiegoś powodu wkładki douszne są nadal określane jako urządzenia zgodne z Bluetooth 4.2, klasa 1, 10 mW (maks.), co jest albo błędem, albo prawdopodobnie dlatego, że Sennheiser zakłada, że ​​użytkownicy będą używać tylko dedykowanego nadajnika i zawsze pozostaną bezpośrednio przed Telewizor.

„Wysłuchaliśmy opinii naszych pełnych pasji klientów i od razu zabraliśmy się do pracy. Nasz zestaw TV Clear Set 2 brzmi lepiej, łatwiej się go konfiguruje, a nawet lepiej pasuje, zapewniając wrażenia słuchowe, które opierają się na sukcesie oryginału. Dla widzów telewizji i filmów, którzy chcesz słuchać na osobistym poziomie głośności, jednocześnie poprawiając zrozumiałość mowy, jest to nasz najlepszy jak dotąd prawdziwie bezprzewodowy towarzysz z dużym ekranem” — mówi Michael Eckardt, starszy menedżer produktu.

Bez poświęcania ulepszonych dialogów i prawdziwie bezprzewodowej swobody oryginalnego zestawu, zaktualizowany zestaw TV Clear Set 2 poprawia spersonalizowany poziom głośności. Przyciski słuchawek zostały przeprojektowane w celu uproszczenia regulacji głośności i ustawiania poziomu czystości mowy. Lepszy dźwięk pojawia się również wraz z lepszym dopasowaniem, dzięki poprawionym otworom akustycznym i wkładkom dousznym, które sprawiają, że znalezienie idealnego dopasowania jest łatwym zadaniem — zwłaszcza w mniejszych uszach. Funkcja Ambient Awareness pozwala użytkownikom słyszeć, co dzieje się wokół nich podczas korzystania ze słuchawek dzięki wbudowanemu mikrofonowi MEMS. Połączenia są obsługiwane przez 2 dodatkowe mikrofony kształtujące wiązkę.

Zaktualizowany zestaw TV Clear Set 2 będzie dostępny w Ameryce Północnej w cenie 399,95 USD od 12 czerwca. Aplikację TV Clear można pobrać bezpłatnie i zainstalować z App Store (iOS i iPad OS) lub Google Play Store (Android).

www.sennheiser-hearing.com

 Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Możesz teraz udostępniać hasła w swojej grupie rodzinnej Google

Nowa funkcja udostępniania haseł dotyczy tylko haseł przechowywanych w Google Password Manager – usłudze firmy, która natywnie przechowuje Twoje hasła i klucze w...

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...
Advertisment