Senatorowie wzywają FCC do czterokrotnego zwiększenia bazowej prędkości szybkiego Internetu


Definicja szybkiego Internetu szerokopasmowego przez rząd federalny pozostaje w stagnacji przez ostatnie sześć lat, obniżając się o 25 Mb / s i o 3 Mb / s więcej od 2015 r. Jednak w obliczu obciążeń sieci spowodowanych pandemią i nowego nacisku na wydatki na infrastrukturę, ustawodawcy przygotowują się do modernizacji ta definicja. W liście do przywódców rządów W czwartek dwupartyjna grupa senatorów wezwała do czterokrotnego zwiększenia podstawowej szybkości dostarczania szerokopasmowego łącza szerokopasmowego o 100 Mb / s w dół i 100 Mb / s w górę w nowej bazie szybkich łączy szerokopasmowych.

„Idąc dalej, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby wydać ograniczone dolary federalne na sieci szerokopasmowe zapewniające wystarczającą prędkość i jakość pobierania i wysyłania” – Sens. Michael Bennet (D-CO), Joe Manchin (D-WV), Angus King ( I-ME) i Rob Portman (R-OH) napisał do FCC i inne agencje. „Nie ma powodu, dla którego fundusze federalne dla obszarów wiejskich nie powinny wspierać rodzaju prędkości stosowanych przez gospodarstwa domowe w typowych dobrze obsługiwanych obszarach miejskich i podmiejskich”.

W piśmie wezwano FCC i inne agencje do zmiany definicji „szybkiego łącza szerokopasmowego” na dowolne powyżej 100 Mb / s w dół i 100 Mb / s w górę – zmiana, która uniemożliwiłaby FCC identyfikowanie obszaru jako obsługiwanego przez łącze szerokopasmowe, chyba że spełnia on te kryteria prędkości . To całkowita zmiana tempa w stosunku do FCC pod kierownictwem byłego przewodniczącego Ajita Pai, który ustalił poprzedni standard 25/3 Mb / s.

„Uważamy, że obecny wzorzec prędkości wynoszący 25/3 Mb / s pozostaje odpowiednim miernikiem do oceny, czy usługa stacjonarna zapewnia zaawansowane możliwości telekomunikacyjne” – napisano w raporcie FCC na początku tego roku.

Obecne prędkości podstawowe dla szybkich łączy szerokopasmowych nie są wystarczające dla średniej wielkości rodziny pracującej w domu. Zoom poleca Szybkość wysyłania 3,8 Mb / s tylko dla jednego filmu 1080p, a przejście na naukę zdalną i pracę zmusiło wiele rodzin do obsługi wielu jednoczesnych strumieni.

„Zapytaj dowolnego seniora, który łączy się ze swoim lekarzem przez telemedycynę, każdego rolnika, który chce uwolnić korzyści płynące z rolnictwa precyzyjnego, każdego ucznia, który otrzymuje instrukcje transmitowane na żywo, lub każdą rodzinę, w której oboje rodzice pracują zdalnie, a wiele dzieci uczy się zdalnie. że wielu sieciom nie uda się zbliżyć do „dużej szybkości” w roku 2021 ”- napisali senatorowie.

Reklama

Zaktualizowano 3/4/21 o 8:15 ET: Zaktualizowano cytaty, aby odzwierciedlić ostateczny tekst listu.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Recenzja Pacific Drive: nowy, genialny rodzaj gry o przetrwaniu

Już grałem wersja poglądowa Napęd Pacyfiku, czułem się pewnie, przechodząc do mojej rozgrywki na potrzeby tej recenzji. W ciągu tych...

Przewoźnik twierdzi, że awaria AT&T została całkowicie usunięta

Po całodniowej przerwie AT&T oficjalnie przywróciła usługi wszystkim swoim klientom. Powszechna awaria pozostawiła klientów AT&T w całych Stanach Zjednoczonych bez usług. ...

Reddit wchodzi na giełdę i zaprasza zaawansowanych użytkowników do inwestowania

Poziom 1 będzie obejmował określonych przez nas użytkowników i moderatorów, którzy w znaczący sposób przyczynili się do programów społeczności Reddit. Poziom 2 będzie...
Advertisment