Senatorowie wzywają FCC do czterokrotnego zwiększenia bazowej prędkości szybkiego Internetu


Definicja szybkiego Internetu szerokopasmowego przez rząd federalny pozostaje w stagnacji przez ostatnie sześć lat, obniżając się o 25 Mb / s i o 3 Mb / s więcej od 2015 r. Jednak w obliczu obciążeń sieci spowodowanych pandemią i nowego nacisku na wydatki na infrastrukturę, ustawodawcy przygotowują się do modernizacji ta definicja. W liście do przywódców rządów W czwartek dwupartyjna grupa senatorów wezwała do czterokrotnego zwiększenia podstawowej szybkości dostarczania szerokopasmowego łącza szerokopasmowego o 100 Mb / s w dół i 100 Mb / s w górę w nowej bazie szybkich łączy szerokopasmowych.

„Idąc dalej, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby wydać ograniczone dolary federalne na sieci szerokopasmowe zapewniające wystarczającą prędkość i jakość pobierania i wysyłania” – Sens. Michael Bennet (D-CO), Joe Manchin (D-WV), Angus King ( I-ME) i Rob Portman (R-OH) napisał do FCC i inne agencje. „Nie ma powodu, dla którego fundusze federalne dla obszarów wiejskich nie powinny wspierać rodzaju prędkości stosowanych przez gospodarstwa domowe w typowych dobrze obsługiwanych obszarach miejskich i podmiejskich”.

W piśmie wezwano FCC i inne agencje do zmiany definicji „szybkiego łącza szerokopasmowego” na dowolne powyżej 100 Mb / s w dół i 100 Mb / s w górę – zmiana, która uniemożliwiłaby FCC identyfikowanie obszaru jako obsługiwanego przez łącze szerokopasmowe, chyba że spełnia on te kryteria prędkości . To całkowita zmiana tempa w stosunku do FCC pod kierownictwem byłego przewodniczącego Ajita Pai, który ustalił poprzedni standard 25/3 Mb / s.

„Uważamy, że obecny wzorzec prędkości wynoszący 25/3 Mb / s pozostaje odpowiednim miernikiem do oceny, czy usługa stacjonarna zapewnia zaawansowane możliwości telekomunikacyjne” – napisano w raporcie FCC na początku tego roku.

Obecne prędkości podstawowe dla szybkich łączy szerokopasmowych nie są wystarczające dla średniej wielkości rodziny pracującej w domu. Zoom poleca Szybkość wysyłania 3,8 Mb / s tylko dla jednego filmu 1080p, a przejście na naukę zdalną i pracę zmusiło wiele rodzin do obsługi wielu jednoczesnych strumieni.

„Zapytaj dowolnego seniora, który łączy się ze swoim lekarzem przez telemedycynę, każdego rolnika, który chce uwolnić korzyści płynące z rolnictwa precyzyjnego, każdego ucznia, który otrzymuje instrukcje transmitowane na żywo, lub każdą rodzinę, w której oboje rodzice pracują zdalnie, a wiele dzieci uczy się zdalnie. że wielu sieciom nie uda się zbliżyć do „dużej szybkości” w roku 2021 ”- napisali senatorowie.

Reklama

Zaktualizowano 3/4/21 o 8:15 ET: Zaktualizowano cytaty, aby odzwierciedlić ostateczny tekst listu.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Quick Look: UCOTECH RE-2 In-Ear Monitors

Introduction UCOTECH is a South Korean audio brand that was founded in 2007 and has put out nearly 20 products in the time since....

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...
Advertisment