Senatorowie wzywają FCC do czterokrotnego zwiększenia bazowej prędkości szybkiego Internetu


Definicja szybkiego Internetu szerokopasmowego przez rząd federalny pozostaje w stagnacji przez ostatnie sześć lat, obniżając się o 25 Mb / s i o 3 Mb / s więcej od 2015 r. Jednak w obliczu obciążeń sieci spowodowanych pandemią i nowego nacisku na wydatki na infrastrukturę, ustawodawcy przygotowują się do modernizacji ta definicja. W liście do przywódców rządów W czwartek dwupartyjna grupa senatorów wezwała do czterokrotnego zwiększenia podstawowej szybkości dostarczania szerokopasmowego łącza szerokopasmowego o 100 Mb / s w dół i 100 Mb / s w górę w nowej bazie szybkich łączy szerokopasmowych.

„Idąc dalej, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby wydać ograniczone dolary federalne na sieci szerokopasmowe zapewniające wystarczającą prędkość i jakość pobierania i wysyłania” – Sens. Michael Bennet (D-CO), Joe Manchin (D-WV), Angus King ( I-ME) i Rob Portman (R-OH) napisał do FCC i inne agencje. „Nie ma powodu, dla którego fundusze federalne dla obszarów wiejskich nie powinny wspierać rodzaju prędkości stosowanych przez gospodarstwa domowe w typowych dobrze obsługiwanych obszarach miejskich i podmiejskich”.

W piśmie wezwano FCC i inne agencje do zmiany definicji „szybkiego łącza szerokopasmowego” na dowolne powyżej 100 Mb / s w dół i 100 Mb / s w górę – zmiana, która uniemożliwiłaby FCC identyfikowanie obszaru jako obsługiwanego przez łącze szerokopasmowe, chyba że spełnia on te kryteria prędkości . To całkowita zmiana tempa w stosunku do FCC pod kierownictwem byłego przewodniczącego Ajita Pai, który ustalił poprzedni standard 25/3 Mb / s.

„Uważamy, że obecny wzorzec prędkości wynoszący 25/3 Mb / s pozostaje odpowiednim miernikiem do oceny, czy usługa stacjonarna zapewnia zaawansowane możliwości telekomunikacyjne” – napisano w raporcie FCC na początku tego roku.

Obecne prędkości podstawowe dla szybkich łączy szerokopasmowych nie są wystarczające dla średniej wielkości rodziny pracującej w domu. Zoom poleca Szybkość wysyłania 3,8 Mb / s tylko dla jednego filmu 1080p, a przejście na naukę zdalną i pracę zmusiło wiele rodzin do obsługi wielu jednoczesnych strumieni.

„Zapytaj dowolnego seniora, który łączy się ze swoim lekarzem przez telemedycynę, każdego rolnika, który chce uwolnić korzyści płynące z rolnictwa precyzyjnego, każdego ucznia, który otrzymuje instrukcje transmitowane na żywo, lub każdą rodzinę, w której oboje rodzice pracują zdalnie, a wiele dzieci uczy się zdalnie. że wielu sieciom nie uda się zbliżyć do „dużej szybkości” w roku 2021 ”- napisali senatorowie.

Reklama

Zaktualizowano 3/4/21 o 8:15 ET: Zaktualizowano cytaty, aby odzwierciedlić ostateczny tekst listu.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Poważny problem BSOD systemu Windows powoduje, że banki, linie lotnicze i nadawcy są offline

Tysiące komputerów z systemem Windows doświadczają dziś problemu z niebieskim ekranem śmierci (BSOD) podczas rozruchu, co wpływa na banki, linie lotnicze, nadawców telewizyjnych,...

OpenAI prowadzi rozmowy z Broadcom na temat opracowywania niestandardowych układów AI do zasilania modeli nowej generacji

Według InformacjaOpenAI podobno prowadzi rozmowy z Broadcom na temat opracowania niestandardowego akceleratora AI, który zaspokoi rosnące zapotrzebowanie OpenAI na rozwiązania o wysokiej wydajności....

Dokumenty regulacyjne firmy Acer ujawniają karty graficzne Radeon RX 7900, RX 7800 i RX 7700 bez układów XT

Dokumenty regulacyjne głównego producenta komputerów PC, Acer, wraz z Eurazjatycką Komisją Gospodarczą (EEC), porzucają niektóre z pierwszych odniesień do trzech nadchodzących modeli kart...
Advertisment