Sekretne miejsce wyjścia z rezydencji Shova w Super Mario Wonder


Sekrety rezydencji Shova to poziom w Super Mario Bros. CudS W4 Spieczona słońcem pustynia. Zawiera normalne rzeczy — Cudowne Nasiono, monety kwiatowe i maszt flagowy na końcu — ale poziom ma również tajne wyjście. Znalezienie go odblokowuje ścieżkę do kilku kolejnych poziomów i wejście do Specjalnego Świata.

Nasz Super Mario Bros. Cud przewodnik poprowadzi Cię, gdzie znaleźć tajne miejsce wyjścia Sekrety rezydencji Shovapozwalający zdobyć sekret, po trzecie Cudowne Nasienie.


Gdzie znaleźć tajne wyjście z rezydencji Tajemnic Shova

Tam są trzy Cudowne Nasiona do zebrania w Rezydencji Sekretów Shova. Pierwsze dwa – ten, który otrzymasz w sekwencji Cudownego Kwiatu i po dotarciu do normalnego masztu – są nieco bardziej oczywiste. Nasz opis przejścia znajdziesz wraz z resztą W4 Spieczona słońcem pustynia.

Znalezienie trzeciego Cudownego Ziarna prowadzi do sekretnego wyjścia i otwiera drogę do Lot Bloompsów, Wyzwanie odznaki eksperta: Niewidzialność 1i wejście do tego świata Specjalny świat.

Reklama

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo

Będziesz musiał zagrać na tym poziomie przez sekundę i dotrzeć do końca. Kiedy wypadniesz przez ostatnie drzwi, pod tobą pojawi się Shova, która popycha pudełko przez mały fragment łamliwych bloków.

Zrzut ekranu Super Mario Bros. Wonder Secrets of Shova Mansion przedstawiający drogę do Wonder Seed.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo

Uderz w bloki, a następnie wepchnij pudełko w szczelinę (eliminując przy tym Shovę). To odsłoni nową rurę.

Zrzut ekranu Super Mario Bros. Wonder Secrets of Shova Mansion przedstawiający drogę do Wonder Seed.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo

Przejdź przez rurę i biegnij w prawo. Znajdziesz tam kolejną rurę, która poprowadzi Cię do sekretnego wyjścia z tego poziomu i trzeciego Cudownego Ziarna.


Mamy przewodniki, które pomogą Ci znaleźć każde Cudowne Nasienie Super Mario Bros. Cud. Możesz skoczyć do Płaskowyż Pipe-Rock, Puszyste szczyty, Lśniące wodospady, Spieczona słońcem pustynia, Kopalnie grzybów, Głębokie Bagno Magmy, Wyspy PłatkówI Specjalny świat.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...

Mauga z Overwatch 2 zmieniła sposób, w jaki Blizzard dodaje nowych bohaterów

Overwatch 2nowy bohater, samoański czołg uzbrojony w dwa miniguny Mauga, oficjalnie zaprezentowany na początku tego tygodnia wraz z ósmym sezonem gry....
Advertisment