Scream 7, aby przywrócić Neve Campbell, a reżyserią zajmie się Kevin Williamson


Scream to seria swobodnego spadania. Po dwie udane kontynuacje quasi-restartui plan pozornego odejścia od korzeni serialu, wydaje się, że Paramount i Spyglass Media sprowadzą Neve Campbell z powrotem do Scream. Aktor ogłosiła swój powrót do serialu we wtorekale nie podał żadnych dalszych szczegółów na temat historii Krzyk 7 byłoby.

Po niezwykle udanej przebudowie w 2022 r., która przyciągnęła nowe gwiazdy franczyzy, takie jak Melissa Barrera i Jenna Ortega, franczyza popełniała błędy jeden za drugim. Kłopoty zaczęły się w 2023 roku wraz z wydaniem Krzyk VIktóry choć nadal był dość znaczącym hitem kasowym, spotkał się z nieco chłodniejszym przyjęciem niż poprzednia pozycja.

Dla wielu fanów jednym z najbardziej rozczarowujących elementów filmu było odsunięcie na bok głównego bohatera serialu, Sidneya Prescotta (Campbell), który występował w każdym poprzednim filmie. Tym razem inna stała postać w serialu, Gale Weathers (Courteney Cox), była zmuszona po prostu machnąć ręką na nieobecność Sidneya w luźnym dialogu. Jak się jednak okazuje, Campbell odmówił zrobienia filmu, ponieważ czuła, że ​​studio oferuje wynagrodzenie była zbyt niska, biorąc pod uwagę jej znaczenie i historię związaną z franczyzą.

Reklama

Zdjęcie: Najważniejsze zdjęcia

Pomimo, że fani tęsknili za Sidneyem, kiedy Paramount ogłosił plany Krzyk 7który miał przywrócić głównych bohaterów z dwóch ostatnich filmów, oczekiwania i emocje były nadal duże — między innymi ze względu na wspaniałego Christophera Landona (Szczęśliwego Dnia Śmierci) został zatrudniony do wyreżyserowania nowego wpisu.

Jednak wkrótce do produkcji Spyglass bezceremonialnie wystrzelił z Barrery, gwiazda dwóch poprzednich filmów, w związku z jej postami na temat konfliktu Izrael-Gaza, który studio uznało za antysemickie. Wkrótce potem Ortega również opuścił projekt. Chwila Jedynym podanym powodem były różnice w harmonogramie, wydaje się bardzo dziwne, że premiera filmu nie została przełożona, aby uwzględnić jedną z największych gwiazd świata. Wreszcie, Landon odszedł wkrótce po zwolnieniu Barrery, pozostawiając projekt bez gwiazd i reżysera. Przynajmniej do tej pory.

Campbell ogłosiła we wtorek swój powrót do serialu na Instagramie, a scenarzysta i twórca oryginalnego filmu, Kevin Williams, ogłosił, że będzie reżyserował nowy film. Scenariuszem zajmie się Guy Busick, który jest współautorem scenariusza dwóch poprzednich filmów Krzyk 7. Chociaż w dużej mierze przypomina to restart serii, w której dwóch kluczowych graczy powraca do serii, nie jest jasne, o czym może być ten nowy film. Co więcej, nie ma żadnych informacji, którzy członkowie obsady poprzedniego filmu mogliby powrócić.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment