Schmigadoon! sezon 3 nie pojawi się w Apple TV+


Trochę smutnych wiadomości dla Schmigadoon! fani: Apple zdecydowało się nie przedłużać serialu muzycznego na trzeci sezon w Apple TV+. Schmigadoon! współtwórca Cinco Paul udostępnił tę aktualizację na Instagramie, ujawniając, że trzeci sezon z 25 nowymi piosenkami został już napisany.

Biorąc pod uwagę, że trzeci sezon był już gotowy, Schmigadoon! współtwórca dodał, że „we mnie optymista jest przekonany, że to nie koniec Schmigadoon…a może nawet szczęśliwy początek”.

Schmigadoon! miał premierę w Apple TV+ latem 2021 r. i liczył sześć odcinków. Kolejnych sześć odcinków pojawiło się, gdy sezon drugi rozpoczął się wiosną 2023 roku.

Oto wiadomość Cinco informująca o odwołaniu programu:

Z przykrością muszę poinformować, że Apple nie będzie kontynuować prac nad trzecim sezonem Schmigadoon! Sezon jest już napisany (w tym 25 nowych piosenek), ale niestety nie uda nam się go zrealizować. Takie jest życie. Chcę podziękować wszystkim zaangażowanym w serial, naszej niesamowitej obsadzie, ekipie i scenarzystom, naszym wspaniałym kibicom z Broadway Video, Universal i Apple, za wszystko, co zrobili, aby tak się stało. Szczerze mówiąc, to cud, że doczekaliśmy się w ogóle dwóch sezonów i jestem bardzo wdzięczny, że tak zrobiliśmy. I wszystkim fanom serialu – dziękuję z całego serca.

Wasza miłość i wsparcie znaczyły tak wiele, a fakt, że nawiązałyście kontakt z naszym programem, który przyniósł wam trochę radości, jest dla mnie całym światem.

To była trudna wiadomość, ale optymista we mnie jest przekonany, że to nie koniec Schmigadoon… a może nawet szczęśliwy początek.

Kocham Cię, Cinco

Mam nadzieję, że trzeci sezon będzie kontynuowany gdzie indziej? Gdzie myślisz Schmigadoon! mógłby odejść teraz, gdy Apple zamknął muzyczne drzwi do serialu?

Reklama

Więcej

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spy x Family Code: Biała recenzja: Nieudana misja służenia każdemu fanowi

Kocham kiedy Szpieg x Rodzina zmienia się w dramat życia. Lubię patrzeć, jak zdolny szpieg Loid Forger i zabójczy...

Taylor Swift nawiązuje niestandardową współpracę z TikTok, gdy bitwa UMG trwa

TikTok uruchomił nowe centrum promujące nowy album Taylor Swift, w którym możesz zdobywać nagrody w aplikacji za wykonanie określonych zadań, np. śledzenie konta...

24-calowy iMac M3 zaczyna się od 1199 USD, a do tego sprzęt Anker MagSafe i akcesoria Satechi Mac

Najlepsze oferty z piątku pojawiają się na pierwszych stronach gazet Nowy 24-calowy iMac M3 firmy Applektóry się zaczyna z 1199 dolarów. Dołącza...
Advertisment