Sarah Wilkinson, najbardziej wpływowa osoba w brytyjskiej technologii 2021 – przemówienie zwycięzcy


W tym filmie z dorocznej imprezy UKtech50 Computer Weekly, we współpracy ze Spinks, Sarah Wilkinson, dyrektor generalny NHS Digital, wygłasza przemówienie jako najbardziej wpływowa osoba w dziedzinie technologii w Wielkiej Brytanii w 2021 roku.

Ostatni rok był wyzwaniem dla wszystkich, ale prawdopodobnie największym wyzwaniem dla NHS, która oprócz walki z epidemią koronawirusa musiała sprostać swojemu normalnemu zapotrzebowaniu.

W swoim przemówieniu z akceptacją Wilkinson przyznała, że ​​dla NHS był to trudny okres, twierdząc, że zdobycie nagrody „będzie oznaczać wiele dla wszystkich w naszej organizacji”.

W ciągu ostatniego roku NHS Digital opracowało wiele projektów, w tym między innymi: rozbudowę infolinii NHS 111 i usługi online w sytuacjach awaryjnych, nowy system stratyfikacji ryzyka w celu identyfikacji osób, które muszą znajdować się na liście pacjentów chronionych, algorytm kliniczny do identyfikacji tych pacjentów, którzy zostali zaklasyfikowani jako pacjenci wysokiego ryzyka, infrastruktura szczepionek i infrastruktura do testowania Covid-19.

Wilkinson powiedział: „NHS Digital miał niezwykły rok, był dość intensywny. Dostarczyliśmy ogromną liczbę usług w bardzo krótkim czasie ”.

Ten wzorzec był widoczny w wielu organizacjach podczas pandemii, gdzie w ciągu ostatniego roku nie zawsze było właściwe zajmowanie zbyt dużej ilości czasu przy podejmowaniu decyzji, a Wilkinson twierdziła, że ​​musiała bardziej skupić się na podejmowaniu szybkich i jasnych decyzji, aby zapewnić postęp szybciej.

Reklama

W wywiadzie ze zwycięzcą Wilkinson przyznała, że ​​pandemia i dodatkowa praca, którą wielu musiało włożyć, odbiły się na ludziach, a idąc dalej, trzeba uważać, aby dać ludziom czas na regenerację po stresie związanym z przepracowywaniem pandemia.

W swoim przemówieniu stwierdziła: „Prowadzę niezwykłą grupę ludzi”, a podczas rozmowy z Computer Weekly na temat roku, który miał NHS Digital, powiedziała:

„Mamy tak wielu pracowników, którzy pracowali tak intensywnie iw tak trudnych okolicznościach, i wielokrotnie podejmowaliśmy się głównych programów pracy, często z ramami czasowymi na dostawę, które wydają się po prostu niemożliwe do zarządzania, i w każdym sprawa, przyjechaliśmy dobrze,

„Mamy znakomity personel. I rzeczywiście, uważam, że wszystkie organizacje mają w sobie mnóstwo genialnych pracowników, po prostu czasami przywódcy nie wiedzą, kim są. W takiej sytuacji pod ogromną presją jedną z największych radości jest to, że o wiele łatwiej znajdujesz swoje supergwiazdy niż w normalnych czasach.

Rzucając światło na „organizacje rówieśnicze” NHS, Wilkinson wskazał, jak „złożoną” organizacją jest NHS – „trudnym środowiskiem” z dużym popytem.

Powiedziała: „Postęp jest możliwy tylko wtedy, gdy wszystkie niezbędne części tej struktury znajdą sposób, by się ze sobą przepychać”.

Ostatecznie „liczy się świadomość tego, co robimy”, co pomaga Wilkinson i jej zespołowi wstać rano z łóżka.

Dzieląc swój szacunek dla pracowników pierwszej linii NHS, a także wszystkich zespołów technicznych w NHS, Wilkinson powiedział: „Każdy z tych zespołów byłby godny tej nagrody”.

Wyświetl wszystkie filmySource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wadliwa aktualizacja systemu Windows od CrowdStrike uderza w banki i linie lotnicze na całym świecie

Wadliwa aktualizacja oprogramowania komputerów korporacyjnych firmy cyberbezpieczeństwa CrowdStrike spowodowała wyłączenie milionów komputerów, z których większość znajduje się w środowisku komercyjnym lub korporacyjnym lub...

Poważny problem BSOD systemu Windows powoduje, że banki, linie lotnicze i nadawcy są offline

Tysiące komputerów z systemem Windows doświadczają dziś problemu z niebieskim ekranem śmierci (BSOD) podczas rozruchu, co wpływa na banki, linie lotnicze, nadawców telewizyjnych,...

OpenAI prowadzi rozmowy z Broadcom na temat opracowywania niestandardowych układów AI do zasilania modeli nowej generacji

Według InformacjaOpenAI podobno prowadzi rozmowy z Broadcom na temat opracowania niestandardowego akceleratora AI, który zaspokoi rosnące zapotrzebowanie OpenAI na rozwiązania o wysokiej wydajności....
Advertisment