SAPPHIRE oficjalnie przedstawia karty graficzne AMD Radeon RX 7800 XT i RX 7700 XTSAPPHIRE Technology przedstawia najnowsze karty graficzne SAPPHIRE PURE AMD Radeon RX 7800 XT i Radeon RX 7700 XT, zbudowane w oparciu o przełomową architekturę AMD RDNA 3, oferujące doskonałą wydajność zaprojektowaną dla graczy i twórców. Karty te są otoczone oszałamiającą białą osłoną z delikatnymi akcentami konstrukcyjnymi, zbudowane z trwałych komponentów i wyposażone w skuteczne rozwiązania chłodzące zapewniające dynamiczną rozgrywkę.

Nowe CZYSTE doświadczenie
Rozpocznij przygodę z kartami graficznymi AMD Radeon RX 7800 XT i Radeon RX 7700 XT dzięki zupełnie nowej, białej, eleganckiej linii SAPPHIRE PURE! Na pierwszym miejscu znajduje się karta graficzna SAPPHIRE PURE AMD Radeon RX 7800 XT z 60 jednostkami obliczeniowymi i 3840 procesorami strumieniowymi z zegarem Boost do 2475 MHz i zegarem gry do 2169 MHz. Oferuje także 16 GB szybkiej pamięci GDDR6 o taktowaniu 19,5 Gb/s z 64 MB technologii AMD Infinity Cache drugiej generacji. Karta graficzna SAPPHIRE PURE AMD Radeon RX 7700 XT jest wyposażona w procesor graficzny z 54 jednostkami obliczeniowymi i 3456 procesorami strumieniowymi, zegar Boost do 2584 MHz i zegar gry do 2226 MHz. Ciesz się przełomową wydajnością na karcie SAPPHIRE PURE AMD Radeon RX 7700 XT z 12 GB szybkiej pamięci GDDR6 taktowanej z szybkością do 18 Gb/s i 48 MB technologii Infinity Cache. Karta graficzna obsługuje do 4 portów wyjściowych, w tym 2x HDMI 2.1 i 2x DisplayPort 2.1 z wyjściami DSC do obsługi najnowszych monitorów dostępnych na rynku.

Przełomowa technologia w stylowej obudowie

Karty graficzne SAPPHIRE PURE AMD Radeon RX 7800 XT i Radeon RX 7700 XT są wyposażone w niezawodną technologię chłodzenia Tri-X firmy SAPPHIRE ze zoptymalizowanymi kompozytowymi rurkami cieplnymi, które są precyzyjnie dostrojone pod kątem konstrukcji chłodzenia z optymalnym przepływem ciepła, zapewniając rozproszenie i utrzymanie ciepła w niskiej temperaturze. Łopatki wentylatora o prędkości kątowej zaprojektowane z podwójną warstwą skierowaną w dół powietrzem pod ciśnieniem pomagają w cichszej i chłodniejszej pracy oraz zbudowane z podwójnych łożysk kulkowych zapewniających cichą pracę i dłuższą żywotność.

Płyty główne kart graficznych SAPPHIRE PURE AMD Radeon RX 7800 XT i Radeon RX 7700 XT są dobrze zaprojektowane pod kątem stabilności, wyposażone w 14-fazowe zasilanie cyfrowe zapewniające dokładną kontrolę mocy i doskonałą wydajność energetyczną, a także ultrawysokie wydajnościowe kondensatory z przewodzącego polimeru aluminiowego zapewniające stabilną pojemność przy wyższa częstotliwość i temperatura przy niskim poziomie szumów sygnału. Procesor graficzny jest zamontowany na miedzianej płytce drukowanej o wysokiej zawartości TG, aby dostosować się do dużej prędkości, wysokiego prądu i zwiększonych wymagań mocy procesora graficznego i pamięci, aby zapewnić wysoką niezawodność płytki PCB podczas pracy. Karty są również wyposażone w bezpiecznik wbudowany w obwód zewnętrznego złącza zasilania PCI-E, aby zapewnić, że karta jest zawsze chroniona.

Charakterystyczną cechą kart graficznych SAPPHIRE PURE AMD Radeon RX 7800 XT i Radeon RX 7700 XT jest klasyczny motyw bieli SAPPHIRE PURE, który jest obecny na profesjonalnie zaprojektowanej osłonie i całkowicie metalowej płycie tylnej. Dopełnieniem pięknego wyglądu tych kart są eleganckie szare akcenty wytrawione na zewnątrz oraz czerwone logo LED SAPPHIRE z przełącznikiem sprzętowym umożliwiającym dowolne włączanie i wyłączanie czerwonego oświetlenia.

Spójrz na tę kompaktową kartę graficzną z 2,5 gniazdami, idealnie umieszczoną, aby uzupełnić piękną stację bojową każdego gracza i przygotować się na znakomite wrażenia z gry!

Reklama

NITRO naładowane za przygodę w grach premium
Zdobądź przewagę nad innymi dzięki karcie graficznej SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT, zbudowanej z wykorzystaniem najwyższej klasy technologii chłodzenia, najwyższej klasy komponentów o stylowym, przemysłowym wyglądzie, zawierającym kultowe funkcje SAPPHIRE PANTHEON, które można znaleźć w każdym produkcie NITRO+. Zbudowana na architekturze AMD RDNA 3 karta graficzna SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT jest wyposażona w procesor graficzny z 60 jednostkami obliczeniowymi i 3840 procesorami strumieniowymi, zegar Boost do 2565 MHz i zegar gry do 2254 MHz. Ciesz się przełomową wydajnością na karcie SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT z 16 GB szybkiej pamięci GDDR6 o taktowaniu do 19,5 Gb/s i 64 MB technologii AMD Infinity Cache. Karta graficzna jest wyposażona w 2 porty HDMI 2.1 i 2 porty DisplayPort 2.1, co zapewnia obsługę maksymalnie 4 portów wyjściowych dla szerokiej gamy monitorów dostępnych na rynku.

Moduł chłodzący w kształcie litery V umieszczony na górze procesora graficznego w karcie graficznej SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT przyspiesza i centralizuje przepływ powietrza wokół procesora graficznego, aby efektywnie rozpraszać ciepło i współpracuje ze zoptymalizowanymi kompozytowymi rurkami cieplnymi. Te rurki cieplne zostały dostosowane tak, aby zapewnić konstrukcję chłodzącą z optymalnym przepływem ciepła, aby bez wysiłku i proporcjonalnie rozprowadzać ciepło. Technologia chłodzenia Tri-X jest napędzana przez trzy duże wentylatory wyposażone w wydajną konstrukcję łopatek wentylatora o prędkości kątowej z podwójnymi łożyskami kulkowymi, które inicjują większy przepływ powietrza, aby zapewnić cichą pracę i pracę w niskich temperaturach.

Poznaj doskonałą i pięknie wykonaną ramę karty graficznej SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT z ramą ze stali walcowanej na zimno, która wzmacnia konstrukcję i trwałość osłony, jednocześnie otaczając boki płytki drukowanej, zapewniając mocną obudowę wzdłuż metalowej płyty tylnej. W górnej części tej ramy znajdują się żeberka chłodzące, które rozciągają się na komponenty VRM jako moduł chłodzący VRM, skutecznie rozpraszając ciepło, zapewniając doskonały przepływ powietrza i chłodzenie.

W konstrukcji płytki zastosowano najwyższej jakości kondensatory aluminiowe z przewodzącego polimeru o bardzo wysokiej wydajności, co w pełni umożliwia 14-fazową konstrukcję zasilania płytki drukowanej. Aby sprostać dużej prędkości, wysokiemu prądowi i zwiększonym wymaganiom mocy procesora graficznego i pamięci w celu zapewnienia stabilności PCB podczas pracy, procesor graficzny jest zamontowany na 14-warstwowej płytce PCB o grubości 2 uncji miedzi o wysokiej zawartości miedzi TG.

Dodatki NITRO+ gwarantujące elitarne wrażenia
Wymontuj, wyczyść lub wymień wentylatory za pomocą tylko jednej śruby, która utrzymuje wentylator bezpiecznie na miejscu dzięki zawsze popularnej funkcji szybkiego podłączania wentylatora. Skorzystaj z najnowszej funkcji wspomaganego sterowania wentylatorem systemowym, aby zainicjować szybki spadek temperatury poprzez jednoczesne kontrolowanie prędkości wentylatora systemowego i wentylatorów karty graficznej, aby zwiększyć ją, aby pomóc w rozproszeniu gorącego powietrza z całego komputera. Funkcję Dual BIOS można łatwo dostosować ręcznie za pomocą suwaka sprzętowego lub użyć oprogramowania TriXX BIOS Switch do przełączania pomiędzy trybami BIOS-u poprzez włączenie oprogramowania TriXX.

Z łatwością dostosuj kartę graficzną SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT za pomocą paska świetlnego ARGB i tylnej płyty ARGB, aby uzyskać spersonalizowaną estetykę, korzystając z mnóstwa trybów oświetlenia dostępnych w oprogramowaniu SAPPHIRE TriXX. Diody LED RGB można również synchronizować zewnętrznie pomiędzy kartą graficzną a płytą główną za pomocą 3-pinowego złącza, aby zdecydować, czy dioda LED RGB jest sterowana niezależnie na karcie graficznej, czy sterowana przez płytę główną. Do karty graficznej dołączono także wspornik karty graficznej, który utrzymuje kartę graficzną na miejscu w gnieździe PCIe.

PULS: Serce. Beat. Gra.
Karta graficzna SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 7700 XT jest również zbudowana w oparciu o przełomową architekturę AMD RDNA 3 i jest wyposażona w 54 jednostki obliczeniowe i 3456 procesorów strumieniowych pracujących z zegarem Boost do 2544 MHz i zegarem gry do 2171 MHz . Wizualizuj najnowsze 12 GB szybkiej pamięci GDDR6 taktowanej z szybkością 18 Gb/s, efektywnie korzystając z 48 MB technologii AMD Infinity Cache. Karta graficzna obsługuje do 4 portów wyjściowych, w tym 2x HDMI 2.1 i 2x DisplayPort 2.1 z wyjściami DSC, aby dopasować się do najnowszych monitorów dostępnych na rynku.

Karta graficzna SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 7700 XT działa w oparciu o niezawodną technologię chłodzenia Dual-X firmy SAPPHIRE, która utrzymuje niskie temperatury i zapewnia niski poziom hałasu wentylatora dzięki funkcjom inteligentnego sterowania wentylatorem i precyzyjnego sterowania wentylatorem. Zoptymalizowane kompozytowe rurki cieplne współpracują z płytką drukowaną z miedzi o wysokiej zawartości TG, aby zapewnić wystarczające odprowadzanie ciepła, gwarantując jednocześnie stabilność mechaniczną płytki drukowanej podczas pracy. Wentylatory z podwójnymi łożyskami kulkowymi, wyposażone w łopatki wentylatora o prędkości kątowej, zapewniają wysoki przepływ powietrza przy cichej i chłodnej pracy, co wydłuża żywotność wentylatorów i całej karty graficznej. Aby zapewnić trwałość, bezpieczeństwo i stabilność produktu, zabezpieczenie Fuse Protection jest wbudowane w obwód zewnętrznego złącza zasilania PCIe. Urządzenie jest umieszczone w kompaktowej i stylowej obudowie z klasycznymi akcentami PULSE, dzięki czemu zmieści się na komputerze każdego gracza.

Wprowadzenie dodatkowych produktów
Oprócz powyższych produktów, gracze mogą również spodziewać się następujących niezwykłych modeli:

  • SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7700 XT, 12 GB, architektura AMD RDNA 3
  • SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 7800 XT, 16 GB, architektura AMD RDNA 3

Dostępność

Karty graficzne z serii SAPPHIRE NITRO+, SAPPHIRE PURE i SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 7800 XT i RX 7700 XT są już dostępne w wybranych sklepach internetowych i sklepach SAPPHIRE na całym świecie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment