Sandman’s Dream emotuje osoby wokół niego, takie jak Jessamy i Lucienne


Po raz pierwszy widzimy, jak władca snów okazuje dużo emocji w Netflix Piaskun dostosowanie jest dla ptaka o imieniu Jessamy.

[Ed. note: This post contains slight spoilers for the first episode of The Sandman season 1.]

Będąc już uwięzionym przez ludzi przez wiele lat, głównie siedział w swoim bąbelkowym więzieniu, rozmyślając i czekając na uwolnienie. Ale kiedy pojawia się Jessamy, krótko wyraża emotikon: błysk nadziei uśmiechu, a potem gorące, wściekłe łzy, gdy zostaje postrzelona na jego oczach.

„Dzikość moich porywaczy stworzyła świat, którego marzenia pod moją nieobecność stały się jeszcze ciemniejsze” – mówi nam głos Dream. Wciąż się wpatruje, stalowo i zimno, nie reaguje i nie chce w ogóle mówić.

Jest to postawa, którą przyjmie przez większość serii, fajny i ponury goth, który chodzi tak lekko, jak pokazuje emocje. Kiedy syn jego porywacza przejmuje uwięzienie Dream’a, Dream zauważa, że ​​nie mógł mu wybaczyć zamordowania jego kruka. Jeśli jesteś nowy w serii to może być trudno naprawdę zrozumieć, jak traumatyczne początek okresu Piaskun jest dla Dream of the Endless — zamiast tego większość jego emocji jest tłumaczona przez osoby mu bliskie, takie jak Lucienne.

Reklama

Obraz: Netflix

„Został schwytany w tak brutalny, nieludzki sposób. I to ma zmienił go” – mówi Polygon Vivienne Acheampong, która gra Lucienne. „Istnieje głęboka więź [between Lucienne and Dream]; spędzają ze sobą najwięcej czasu na zawsze […] więc naprawdę zna istotę jego istoty. Ale to, co mu się przydarzyło, zahartowało go.

Ta trauma wisi nad Dreamem podczas jego przygód, gdy pracuje nad odzyskaniem pełnej mocy i przypomnieniem sobie, dlaczego wypełnia swoje zobowiązania wobec ludzi (i świata). Sezon 1 z Piaskun tak naprawdę chodzi o to, by Dream zregenerował się emocjonalnie. I jest zmuszony polegać na wszystkich, którzy pomogą mu tam dotrzeć — od Matthew i Johanny Constantine po przeciwników takich jak John Dee.

„Jest prawdopodobnie najbardziej bezbronny, jakim kiedykolwiek był w swoim istnieniu. A ze względu na brak mocy jest prawdopodobnie najbliżej bycia człowiekiem”, mówi Tom Sturridge, który gra Dream. „Myślę, że właśnie dlatego jego związek z Rose jest tak ważny, ponieważ wciąż zaczyna rozumieć, co to znaczy być człowiekiem. A ona jest taka żywa, taka hojna i odważna, i myślę, że został przez nią rozbrojony.

Ale podczas gdy Rose pomaga mu przypomnieć mu o sympatii, jaką darzy świat, to Lucienne trzyma go w ryzach, a nawet rzuca mu wyzwanie, by wypełniał swoje obowiązki z sercem. Czasami oznacza to dostosowanie się, ale czasami, jak zauważa Acheampong, przypomina mu to, jak duży wzrost jest możliwy, nawet dla wszechmocnej istoty, która być może niewiele się zmienia.

Lucienne siedzi przy biurku i patrzy w górę

Zdjęcie: Laurence Cendrowicz/Netflix

„Widział najgorsze z ludzkości i jest mściwy” — mówi Acheampong. „Więc myślę, że Lucienne chce przywrócić go do istoty, o której wie, że jest; rozumie, że potrzebuje tych zasad i przepisów. I musi trochę stłumić, ponieważ to utrzymuje wszechświat nietknięty. Ale wciąż wyciąga jego sumienie i tę empatię, którą ma, i chce mu o tym tylko przypomnieć.

„Myślę, że dla mnie, dla Lucienne, ona wierzy w Śnienie; rozumie, jakie to ważne i chce to chronić. I to samo z jej uczuciami do Morfeusza. Acheampong kontynuuje: „Ona wierzy w tę pracę, którą on wykonuje, rozumie, jak ważna jest. […] Nigdy nie zamierzała odejść; zawsze wiedziała, że ​​on wróci.

Wszystkie 10 odcinków Piaskun są teraz przesyłane strumieniowo w serwisie Netflix.

Dodatkowe raporty Tashy Robinson.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple rozszerza aplikację Stage Manager na iPady inne niż M1, usuwa obsługę zewnętrznych wyświetlaczy we wszystkich modelach

Firma Apple udostępniła programistom iPadOS 16.1 beta 3. Po dziesięciu wersjach beta od czasu pierwotnego ogłoszenia podczas przemówienia WWDC 2022 – i...

The 13 best co-op games for building, managing, and surviving

Base-building and management simulator games scratch a particular itch. There’s that perfect gameplay loop that comes from doing menial tasks and...

Gigabyte wprowadza na rynek płyty główne z serii Z790 obsługujące dwugeneracyjne procesory Intel

Wiodąca na świecie marka komputerów, GIGABYTE, przedstawia gamingowe płyty główne z serii Intel Z790, które obsługują najnowsze procesory Intel Core 13. i 12....
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!