Samsung szczegółowo opisuje „Galaxy AI” i funkcję, która może tłumaczyć rozmowy telefoniczne w czasie rzeczywistym


Samsung chce mieć pewność, że wiesz, że zależy mu również na sztucznej inteligencji. W nowym poście na blogu firma zapowiedziała „nową erę Galaxy AI” nadchodzącą na smartfony i szczegółowo opisała nadchodzącą funkcję, która będzie wykorzystywać sztuczną inteligencję do tłumaczenia rozmów telefonicznych w czasie rzeczywistym.

„Galaxy AI to wszechstronna mobilna sztuczna inteligencja, oparta zarówno na sztucznej inteligencji na urządzeniu opracowanej przez firmę Samsung, jak i na sztucznej inteligencji opartej na chmurze, możliwej dzięki naszej otwartej współpracy z podobnie myślącymi liderami branży” Samsung napisał w poście. „Odmieni Twoje codzienne korzystanie z telefonu komórkowego, zapewniając spokój ducha, na którym możesz polegać na bezpieczeństwie i prywatności Galaxy”.

Funkcja tłumaczenia na żywo firmy Samsung, którą firma nazywa „AI Live Translate Call”, zostanie wbudowana w natywną aplikację telefoniczną firmy. Samsung twierdzi, że „tłumaczenia audio i tekstowe będą pojawiać się w czasie rzeczywistym, gdy będziesz mówić” i że tłumaczenia będą realizowane na urządzeniu.

Firma twierdzi, że Galaxy AI pojawi się „na początku przyszłego roku”, więc wydaje się prawdopodobne, że funkcje Galaxy AI zostaną uwzględnione w ofercie smartfonów Samsung Galaxy S24. To są telefony podobno ma wystartować w 2024 roku. Firma podobno zademonstrowała także swój generatywny model sztucznej inteligencji o nazwie Gauss at wydarzenie w tym tygodniuktóry najwyraźniej będzie obsługiwał funkcje urządzeń mobilnych od przyszłego roku, więc rozumiem, że Gauss będzie również kluczową częścią linii Galaxy S24.

Wygląda na to, że funkcje oparte na sztucznej inteligencji stają się kolejnym polem bitwy dla producentów smartfonów. Na przykład Google ma zestaw narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, które pomogą Ci edytować i ulepszać zdjęcia z linią Pixel 8. Apple podobno wydaje dużo pieniędzy każdego dnia na szkolenie sztucznej inteligencjii muszę sobie wyobrazić, że cała ta inwestycja pojawi się w niektórych funkcjach iPhone’ów opartych na sztucznej inteligencji.

A producenci smartfonów będą wkrótce musieli konkurować z produktami sprzętowymi zorientowanymi na sztuczną inteligencję, takimi jak AI Pin obsługujący technologię komórkową AI Pin firmy Humane – choć podgląd tego urządzenia można uzyskać w naszym ekskluzywny wyciek opublikowane przed czwartkową premierą.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsza podklasa Druida, atuty i przewodnik budowy BG3

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The druid to klasa rzucająca, która koncentruje...

Najlepsza podklasa myśliwca BG3, osiągnięcia i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Wojownik Jest the archetypowa klasa walcząca...

iOS 17.2 beta 4, data premiery Vision Pro, współpraca z Apple Card słabnie

Chance ma więcej przemyśleń na temat swojego nowego MacBooka Pro, potem on i Benjamin zagłębiają się w zmiany w iOS 17.2 beta 4,...
Advertisment