Samsung podnosi poziom wrażeń w grach dzięki wielokrotnie nagradzanemu Odyssey Neo G9


Firma Samsung Electronics wciąż na nowo definiuje granice wciągających gier dzięki technologii Odyseja Neo G9 (G95NC), która zyskała szerokie uznanie i liczne nagrody za swoje rozwiązania niezrównana wydajność i innowacja. Odyssey Neo G9 ustanowił nowy standard dzięki 57-calowemu wyświetlaczowi Dual UHD, łączącemu niezrównaną klarowność obrazu z najnowocześniejszą technologią, aby zapewnić wciągające wrażenia z gry, a także wzrost produktywności. Ten najnowocześniejszy monitor jest odpowiednikiem dwóch 32-calowych monitorów w jednym urządzeniu, z zakrzywionym ekranem 1000R zapewniającym maksymalne zanurzenie.

Dzięki technologii Quantum Matrix w połączeniu z błyskawiczną częstotliwością odświeżania 240 Hz i czasem reakcji 1 ms, Odyssey Neo G9 oferuje także żywy obraz, precyzyjną kontrolę i płynną akcję w każdej klatce. Odyssey Neo G9 otrzymał wysokie oceny od mediów, takich jak Newsweek i Techaeris, przy czym ten ostatni uznał go za „pierwszy na świecie podwójny monitor UHD, który zapewnia ogromne możliwości”. W rzeczywistości Odyssey Neo G9 zdobył miejsce w kategorii „Najlepsze w roku 2023” Techaeris, podkreślając imponującą wydajność i funkcje Odyssey Neo G9, które czynią ten monitor wyjątkowym wyborem dla graczy.

Wykorzystując przyszłość gier z najwyższą wydajnością

Jeśli chodzi o gry, Pocket-lint okrzyknął Odyssey Neo G9 bestią „łamiącą specyfikacje”, stwierdzając, że „żaden inny produkt w chwili pisania tego tekstu nie zapewni takich wrażeń, jakie jest w stanie zapewnić Neo G9”. Techaeris zauważył, że niezrównana wydajność monitora „wykracza poza schematy”, podczas gdy Newsweek nazwał Neo G9 „potęgą, która przeniesie Twoją konfigurację na wyższy poziom”.

Odyssey Neo G9 to następna generacja monitorów do gier, która pozycjonuje się jako monitor do gier z wyboru dla entuzjastów, którzy chcą poprawić swoje wrażenia z gry. Monitor o szczytowej jasności 1000 nitów, opóźnieniu 1 ms (GTG) i pakiecie funkcji, takich jak AMD FreeSync Premium Pro, zapewnia najwyższą wydajność, która gwarantuje, że Twoja konfiguracja będzie najnowocześniejsza przez wiele lat.

Odyssey Neo G9: potężny produktywność
Samsung Odyssey Neo G9 wykracza poza tradycyjne monitory do gier, łącząc niezrównaną wydajność w grach z funkcjami zwiększającymi produktywność. Jest to odpowiednik dwóch 32-calowych monitorów UHD ustawionych obok siebie – bez przeszkadzającej ramki pośrodku – co przekłada się na wielozadaniowość i większą produktywność.

Firma Techaeris pochwaliła duży ekran monitora, będący wyjątkową funkcją w przypadku edytorów wideo i zdjęć, oferujący szerokie płótno, które znacznie ogranicza przewijanie w bok i zwiększa produktywność twórczą: „Powinienem również wspomnieć, że edycja wideo i zdjęć jest niesamowita, zwłaszcza edycja wideo na taki szeroki wyświetlacz… To ogromny plus dla edytorów wideo i zdjęć.” Newsweek określił to urządzenie jako „masywny monitor, idealny do gier i produktywności”. Pocket-lint określił również Odyssey Neo G9 jako „przedmiot czystego luksusu, zaprojektowany tak, aby zdominować Twój wzrok, zapewniając jednocześnie niezrównane wrażenia immersji podczas grania i pracy”.

Reklama

Dziedzictwo konstrukcji monitorów do gier, zoptymalizowane do codziennego użytku
Oprócz wydajności, futurystyczny design Odyssey Neo G9 i konfigurowalne efekty świetlne wyróżniają go jako pożądany element centralny zarówno w grach, jak i w miejscu pracy.

Newsweek zauważył: „Tył jest lśniąco biały, wokół kuli świetlnej CoreSync, którą można zsynchronizować z grą lub wybrać oświetlenie, aby bardziej zanurzyć się w grze”.

Dodatkowo, dzięki opcjom pochylenia, obrotu o 15 stopni i regulacji wysokości, Odyssey Neo G9 pozwala użytkownikom dostosować konfigurację, aby zapewnić optymalny komfort – zarówno podczas grania, jak i produktywności. Więcej informacji na temat Samsunga Odyssey Neo G9 znajdziesz na stronie Samsung.com.

Lista wyróżnionych artykułów (w kolejności alfabetycznej):Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Poważny problem BSOD systemu Windows powoduje, że banki, linie lotnicze i nadawcy są offline

Tysiące komputerów z systemem Windows doświadczają dziś problemu z niebieskim ekranem śmierci (BSOD) podczas rozruchu, co wpływa na banki, linie lotnicze, nadawców telewizyjnych,...

OpenAI prowadzi rozmowy z Broadcom na temat opracowywania niestandardowych układów AI do zasilania modeli nowej generacji

Według InformacjaOpenAI podobno prowadzi rozmowy z Broadcom na temat opracowania niestandardowego akceleratora AI, który zaspokoi rosnące zapotrzebowanie OpenAI na rozwiązania o wysokiej wydajności....

Dokumenty regulacyjne firmy Acer ujawniają karty graficzne Radeon RX 7900, RX 7800 i RX 7700 bez układów XT

Dokumenty regulacyjne głównego producenta komputerów PC, Acer, wraz z Eurazjatycką Komisją Gospodarczą (EEC), porzucają niektóre z pierwszych odniesień do trzech nadchodzących modeli kart...
Advertisment