Samsung i Logitech ogłaszają partnerstwo strategiczne


Ponieważ ludzie na całym świecie coraz częściej domagają się wygodnej i wydajnej technologii współpracy, nadszedł czas, aby główni gracze w branży połączyli swoją wiedzę i stworzyli rozwiązania, które pozwolą użytkownikom uzyskać najlepsze wrażenia bez względu na to, gdzie się znajdują.

Rynek wideokonferencji ma osiągnąć przychody w wysokości 50 miliardów dolarów (USD) do 2026 roku, z poziomu zaledwie 14 miliardów dolarów w 2019 roku. To dramatyczne przyspieszenie na rynku jest spowodowane obecnym globalnym klimatem, który zmienił sposób zachowania firm i działać. Jako takie, wideokonferencje szybko stały się ważną platformą komunikacji i zapewniania ciągłości biznesowej. W rzeczywistości, globalne cotygodniowe pobrania aplikacji biznesowych wzrosły z 33,7 mln na początku października 2019 r. Do 80 mln w połowie kwietnia 2020 r. Pobrania aplikacji do wideokonferencji również wzrosły z 5 mln tygodniowo do 50 mln w tym samym okresie.

Jako lider w dziedzinie wyświetlaczy wizualnych, Samsung rozumie wymagania nowego krajobrazu wideo. Aby zapewnić firmom i pracownikom narzędzia potrzebne do efektywnej pracy z dowolnego miejsca, nawiązał współpracę z firmą Logitech, liderem na rynku rozwiązań do wideo i współpracy osobistej. To partnerstwo łączy najbardziej wszechstronną w branży linię wyświetlaczy, w tym cyfrowe oznakowanie i monitory do komputerów stacjonarnych, z szeroką gamą rozwiązań do wideokonferencji firmy Logitech, przeznaczonych zarówno do sal konferencyjnych, jak i do biurka.

Wyświetlacze Samsunga mogą zamienić każdą przestrzeń – w biurze lub w domu – w wydajną stację roboczą. Monitory Samsung są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, rozdzielczości i typów ekranów, od ultraszerokokątnych po tradycyjne płaskie ekrany, aby zapewnić użytkownikom idealne dopasowanie. W połączeniu z kamerami konferencyjnymi firmy Logitech zgodnymi z USB, takimi jak MeetUp i Rally, oraz kamerami internetowymi, takimi jak Brio, C930e i C925e, dowolną lokalizację można przekształcić w zintegrowaną przestrzeń roboczą, oszczędzając cenny czas użytkowników, a jednocześnie zapewniając potężną funkcjonalność.

„Na całym świecie rośnie zapotrzebowanie na ulepszone rozwiązania do współpracy, które pozwolą firmom zachować ciągłość w obecnym krajobrazie” – powiedział Paul Kim, wiceprezes działu Visual Display Business w Samsung Electronics. „Wierzymy, że nasza współpraca z firmą Logitech, łącząca jej ofertę dynamicznych konferencji wideo z niezrównaną technologią wyświetlania obrazu firmy Samsung, może odegrać ważną rolę w kształtowaniu przyszłości pracy i nie możemy się doczekać tego, co nadejdzie”.

Po więcej informacji odwiedź ta strona.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!