Samsung Galaxy Ring gotowy na letnie igrzyska olimpijskie?


Kluczowe dania na wynos

  • Samsung Galaxy Ring zadebiutował na targach MWC 2024, a plotki głosiły, że premiera w sierpniu zbiegnie się z Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi.
  • W ramach wieloletniego partnerstwa olimpijskiego firmy Samsung być może podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie Galaxy Ring nawiązujący do motywu kół olimpijskich.
  • Początkowe zamówienia na 400 000 sztuk wskazują na ograniczoną dostępność, ale Galaxy Ring przeznaczony do fitnessu zapewnia ekscytujące funkcje.


Jednym z nich był Samsung Galaxy Ring najlepsze rozwiązania technologiczne, jakie widzieliśmy i doświadczyliśmy podczas MWC 2024. To maleńkie urządzenie było zapowiadane podczas Galaxy S24 Unpacked i oficjalnie ogłoszone podczas najnowszego wydarzenia technologicznego w Barcelonie, podczas którego otrzymaliśmy więcej informacji na temat jego specyfikacji i funkcji. Nie otrzymaliśmy żadnych wskazówek na temat cen ani dostępności, ale wydaje się, że Samsung może planować jedyną w swoim rodzaju premierę, która obejmie nadchodzące Igrzyska Olimpijskie.

SAMSUNG


Reklama

Oficjalna współpraca firmy Samsung z Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi rozpoczęła się ponad trzydzieści lat temu, kiedy firma została lokalnym sponsorem Igrzysk Olimpijskich w Seulu w 1988 r., a następnie zwiększyła swoje zaangażowanie w Igrzyska Olimpijskie, stając się Światowym Partnerem Olimpijskim w kategorii Sprzęt do komunikacji bezprzewodowej na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Nagano w 1998 r. i potrwa do 2028 r.


Kiedy nadejdzie?

Letnie Igrzyska Olimpijskie 2024 mogą nas zaskoczyć, ponieważ nowe plotki sugerują, że Samsung planuje wypuścić Galaxy Ring gdzieś w sierpniu. Mówi się także, że firma przygotowuje 400 000 egzemplarzy na realizację pierwszych zamówień. Masowa produkcja Galaxy Ring może rozpocząć się około maja, przed możliwą datą letniej premiery, która może nastąpić w lipcu, co dogodnie zbiega się z nadchodzącym wydarzeniem sportowym, które będzie obchodzone od 26 lipca do 11 sierpnia.

Zrzut ekranu 2024-03-14 121019


Teraz nie ma prawdziwych informacji lub plotki sugerują że Samsung zaczeka, aż Paryż 2024 rzuci więcej światła na Galaxy Ring, i być może nawet będziemy się wahać, myśląc o tym, ale pomyślmy o tym. Wprowadzenie na rynek przez firmę Samsung Galaxy Ring podczas wydarzenia byłoby najbardziej genialną kampanią marketingową w historii, ponieważ pierścienie olimpijskie symbolizują ruch olimpijski. Wyobrażam sobie pięć Pierścieni Galaktyki splecionych ze sobą, aby naśladować położenie kół olimpijskich. Może to geniusz, a może mam bujną wyobraźnię.

Galaxy S24 Czarny pbi

Samsunga Galaxy S24

Samsung Galaxy S24 to najnowszy kompaktowy flagowiec marki. Jest wyposażony w 6,2-calowy wyświetlacz AMOLED, wydajny chipset Snapdragon 8 Gen 3, niezawodną konfigurację z potrójnym aparatem i mnóstwo przydatnych funkcji AI, w tym magiczny edytor zdjęć, Circle to Search i wiele innych.

400 000 jednostek początkowych Galaxy Ring utwierdza nas również w przekonaniu, że Samsung ograniczy dostępność do niektórych regionów lub przynajmniej na wczesnym etapie premiery. Tak czy inaczej, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co zrobi to urządzenie zorientowane na fitness.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...

„Zakaz” TikToka ponownie przechodzi w Izbie

Izba po raz kolejny przyjęła ustawę, która może zakazać TikToka w USA, chyba że jego chińska spółka-matka ByteDance go zbędzie – ale tym...
Advertisment