Samochód wjeżdża do sklepu Apple Store w Illinois, kierowca ucieka z miejsca zdarzenia


Niemal dokładnie rok temu o SUV wjechał w przednią szybę w sklepie Apple Store w Massachusetts. Teraz do kolejnego wypadku doszło w Naperville w stanie Illinois, gdzie według policji w poniedziałek wczesnym rankiem samochód wjechał bezpośrednio pod sklep Apple Store.

Jak donosi portal Trybuna ChicagowskaDo zdarzenia doszło tuż po godzinie 6 rano w poniedziałek. Mówi się, że samochód przejechał „prosto przez parking” i uderzył w przednią szybę Apple Store. Zdjęcie opublikowane na Twitterze przez @BezpieczneSuburbsUSA pokazuje następstwa katastrofy, które możecie zobaczyć powyżej.

Na ten moment nie ma zbyt wielu szczegółów na temat tego wypadku. Kiedy policjanci przybyli na miejsce zdarzenia w poniedziałek rano, samochód był porzucony, a kierowcy nie udało się jeszcze zidentyfikować. Nie jest również jasne, ile – jeśli w ogóle – towarów zostało skradzionych ze sklepu Apple Store.

„Od 2010 roku siedziba Apple w Naperville była celem kilku napadów, kradzieży i włamań” – dodał. Trybuna Chicagowska notatki.

Dobra wiadomość jest jednak taka, że ​​w momencie awarii sklep Apple Store był zamknięty, więc żaden pracownik ani klient nie odniósł obrażeń w wyniku awarii. To wyraźna różnica w porównaniu do zeszłoroczna katastrofa w sklepie Apple Store w Hingham w stanie Massachusetts, w wyniku czego co najmniej 16 osób zostało rannych, a jedna śmierć.

Reklama

Apple nie skomentował dzisiejszej katastrofy w Naperville w stanie Illinois. Jego strona internetowa mówi, że sklep jest dziś zamknięty i zostanie ponownie otwarty jutro o 10:00 czasu lokalnego.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...
Advertisment