Rzekomy wyciek projektu iOS 18 zapewnia przeprojektowanie na wzór systemu VisionOS, którego wszyscy pragną


Największy wkład Apple Vision Pro w ludzkość w pierwszym roku może po prostu zainspirować do przeprojektowania iOS 18, którego wszyscy pragną. Nasi przyjaciele z MacPlotki opublikowali coś, co określają jako „szablon ramki iPhone’a z anonimowego źródła, które twierdzi, że uzyskało go od inżyniera iOS”. Może to być nic lub może to być pierwszy przebłysk powrotu do realizmu w projektowaniu oprogramowania dla iPhone’a.

Oto obraz, który MacRumors nazywa rzekomym zasobem projektowym iOS 18:

Pomijając niejasny tekst, rzekomy wyciek wyraźnie ma na celu pokazanie głębi guzików, z której korzystają już platformy Apple, takie jak Apple TV, Apple Vision Pro, a nawet Mac. Jeśli jest prawdziwy, projekt nie jest ani odejściem od obecnych układów elementów iOS, ani powrotem do ery fotorealizmu sprzed iOS 7, która definiowała oprogramowanie iPhone’a. Zamiast tego jest to subtelna, ale zauważalna głębia, która byłaby zgodna z wyżej wymienionymi platformami Apple.

Czy to prawda, czy może fan fiction? Nie wymaga się tu żadnego osądu, ani nikogo innego materiał źródłowy albo:

Nie możemy potwierdzić autentyczności obrazu, ale uważamy, że warto go udostępnić, ponieważ jest on zgodny z wcześniejszymi plotkami.

Jedyne, co możemy zrobić, to mieć nadzieję, że iOS 18 rzeczywiście będzie zawierał tego rodzaju projekt – oczywiście jeśli zależy Ci na głębi. Co myślisz? Daj nam znać w komentarzach!

Reklama

Apple zaprezentuje iOS 18, głębokość czy nie, 10 czerwca w ramach przemówienia otwierającego Worldwide Developer Conference.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment