Rzeczy dodają interaktywne widżety, widżety StandBy i widżety Apple Watch


Cultured Code wydało dużą aktualizację swojej niesamowitej aplikacji do zarządzania zadaniami Things. Nowa wersja zawiera mnóstwo funkcji, które korzystają z systemów iOS 17, watchOS 10 i iPadOS 17.

Wszystkie trzy platformy są bogate w funkcje widżetów i Rzeczy 3.19 wspiera ich wszystkich.

Widżety na ekranie głównym na iPhonie i iPadzie są teraz interaktywne. Oznacza to, że możesz zaznaczać zadania w widżecie Rzeczy bez uruchamiania aplikacji. Gdy to zrobisz, kolejne zadanie przejdzie płynnie.

iPadOS 17 zyskał także widżety na ekranie blokady, a w aplikacji Things dostępnych jest wiele opcji dla iPada.

Widżety pojawiają się także na Apple Watch dzięki nowej funkcji Smart Stack. Rzeczy mogą pokazywać kolejne trzy zadania, jeśli włączysz widżet aplikacji na Apple Watch. Aplikacja Apple Watch została również zaprojektowana tak, aby pasowała do nowego stylu watchOS 10.

Reklama

Oczywiście iOS 17 to nie tylko widżety. Weźmy na przykład StandBy. Ten nowy tryb pojawia się podczas ładowania iPhone’a w orientacji poziomej. Aplikacje mogą pojawiać się tutaj w formie… widżetów. OK, iOS 17 tak naprawdę skupia się wyłącznie na widżetach.

Rzeczy w trybie StandBy przedstawiają dużą listę zadań, którą można przeglądać na pierwszy rzut oka. Gdy używasz w ciemności, Rzeczy zmieniają kolor na czerwony na czarnym tekście, aby nie męczyć oczu.

Wszystkie te nowe widżety są już dostępne. Nowa funkcja widżetów na pulpicie macOS Sonoma będzie gotowa, gdy macOS 14 zostanie wydany jeszcze w tym miesiącu. Sprawdź Rzeczy Tutaj.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Klasyczny przewodnik z okazji Dnia Społeczności Pokémon Go Cyndaquil

PokemonGo organizuje wydarzenie Klasyczne z okazji Dnia Społeczności Cyndaquil 22 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w...

AT&T nadal nie chce oferować usług telefonii stacjonarnej w Kalifornii

AT&T nie może wyłączyć usługi telefonii stacjonarnej klientom w całej Kalifornii. W orzeczenie w czwartekKalifornijska Komisja ds. Usług Publicznych (CPUC) odrzuciła wniosek...

Redbox przegapił wielomilionową płatność, na którą nie mógł sobie pozwolić

Sytuacja finansowa Redbox w dalszym ciągu wymyka się spod kontroli. W czwartek sąd w Los Angeles wydał wyrok na kwotę 16,7 mln...
Advertisment