Ryan Gosling to bardzo zabawny człowiek


Oto kilka faktów na temat Ryana Thomasa Goslinga:

  • Był utalentowanym aktorem dziecięcym, członkiem obsady serialu z początku lat 90 Klub Myszki Mikiktóry zapoczątkował także kariery takich wykonawców jak Justin Timberlake, Britney Spears i Keri Russell.
  • Pochodzi z Kanady i zapewne ma swoje zdanie na temat prawidłowego przechowywania mleka.
  • Któregoś razu założył straszny zespół pod nazwą Zach Shields Kości umarlaka. To mój ulubiony fragment ciekawostek o Goslingu. Posłuchajcie ich albumu, jest świetny.
  • Jest cholernie zabawny.

Ten ostatni punkt jest teraz w centrum uwagi wszystkich dzięki kolosalnemu sukcesowi lalka Barbie, gdzie hałaśliwy portret Kena z oczami sarni przez Goslinga praktycznie kradnie show. Jednak przez długi czas wydawało się to ukrytym talentem Goslinga, czymś, do czego był bardzo zdolny, ale rzadko go o to proszono. Nieprawdopodobnie przystojny mężczyzna, Gosling jest najbardziej znany z głównej roli w filmach takich jak Notatnik, Prowadzić, La La LandI Blade Runner 2049filmy, które umieszczają jego twarz na plakacie i zapraszają do przyłączenia się do niego w podróży do miejsca niemożliwie romantycznego i/lub fajnego.

Reklama

Zdjęcie: Warner Bros.

Pomiędzy nimi były jednak komedie, w których Gosling Naprawdę skradł show, zwykle jako członek zespołu lub naprzeciw innej utalentowanej osoby. Filmy takie jak Szalona, ​​głupia miłośćgdzie jego swobodny spokój kontrastuje z niezręcznością Steve’a Carell’a, lub Duży skrótktóry wykorzystuje swoje wdzięki, by wcielić się w oślizgłego sprzedawcę obligacji, śliczną, jasną plamę w filmie, w którym handluje się nieprzerwanym smarmem.

lalka Barbie jest godne uwagi, ponieważ jest to jeden z niewielu przypadków, gdy Gosling przyjął w dobrej wierze główną rolę w komedii. Dwa poprzednie przykłady to doskonała komedia noir Shane’a Blacka Mili gościei słodka indie Lars i prawdziwa dziewczynao romantycznym związku miłego mężczyzny z sekslalką i małym miasteczku, w którym w końcu odnajduje społeczność.

Mili goście, doskonały element biblioteki Netflix, to może być najzabawniejsza rola Goslinga. Jako nieszczęsny prywatny detektyw i samotny ojciec Holland March Gosling gra mężczyznę wynajętego do poszukiwania zaginionej gwiazdy porno. Wkrótce czuje się beznadziejnie i zostaje uwikłany w brutalnego pomocnika Jacksona Healy’ego (Russell Crowe), swojego niechętnego partnera w tej sprawie. Mili goście widzi Goslinga działającego w szerokiej gamie trybów – w jednej scenie jest Lou Costello, w innej Elliottem Gouldem w roli Roberta Downeya Jr. Później jest Busterem Keatonem. To jest wspaniałe.

Lars i prawdziwa dziewczyna pokazuje, co czyni Goslinga tak utalentowanym wykonawcą komedii i jest to także powód, dla którego jest dobry we wszystkich swoich rolach: to jego szczerość. Larsa to film, który z łatwością mógłby zastąpić tanie dowcipy i prymitywny humor, ale znalazł sposób, aby zamiast tego konsekwentnie skupiać się na prawdziwych emocjach i cieple, nie popadając jednocześnie w przesadę. To jest supermoc Goslinga: jego bohaterowie uważać w rzeczach tak czystych i kompletnych, z przekonaniem tak namacalnym, że niemal widać, jak wylewa się z jego oczu.

To właśnie łączy Kena z Kierowcą Blade Runner 2049„K” i jego wersja Neila Armstronga w „Damienie Chazelle”. Pierwszy człowiekz udziałem Deana Pereiry Niebieskie Walentynki lub Sebastiana La La Land. Ta przytłaczająca wiara czyni jego komedie zabawniejszymi, a dramaty bardziej bolesnymi; dlatego nawet jego bardziej zagmatwane filmy akcji, jak np Tylko Bóg wybacza, wciąż potrafisz czuć się dziwnie uduchowiony. Kino to fikcja, a Ryan Gosling jest jednym z jego największych zwolenników.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment