Rozwiązanie Ukoojisi Shrine w Zelda Tears of the Kingdom


Świątynia Ukoojisi znajduje się w The Legend of Zelda: Łzy królestwa‘S Zachodni archipelag Necluda Sky na południowy wschód od Great Sky Island. Aby odsłonić świątynię, musisz znaleźć kryształ i przenieść go między kilkoma różnymi wyspami na niebie — jest to proces, który jest częścią „Niebiański kryształ West Necluda” zadanie sanktuarium.

Nasz przewodnik pomoże ci znaleźć lokalizację świątyni Ukoojisi i przeprowadzi cię przez rozwiązywanie jej zagadek, aby zebrać skrzynię i Światło Błogosławieństwa.

Kiedy skończysz, nasz lokalizacje sanktuariów strona i interaktywna mapa Hyrule może skierować cię w stronę czegoś innego do zrobienia.


Lokalizacja świątyni Ukoojisi

Reklama

Grafika: Jeffrey Parkin | Obrazy źródłowe: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Świątynia Ukoojisi znajduje się w regionie West Necluda Sky Archipelago na współrzędnych (1470, -2170, 0585). To kapliczka Błogosławieństwa Rauru, co oznacza, że ​​zagadka jest poza kapliczki — musisz przesunąć kryształ, aby otworzyć samą kapliczkę.


Rozwiązanie zagadki Sanktuarium Ukoojisi

Układanka Ukoojisi Shrine rozgrywa się na wyspach nieba w archipelagu West Necluda Sky. Pierwszym krokiem jest dotarcie tam, wystrzelenie się z nieba Popla Hills Skyview Tower na południowy zachód od wioski Kakariko.

1. Znalezienie świątyni Ukoojisi rozpoczyna zadanie świątyni „The West Necluda Sky Crystal”, w którym musisz znaleźć w pobliżu świecący zielony kryształ i zwrócić go do świątyni. Rozpoczniesz na wyspie nr 1 (zaznaczonej na powyższej mapie), na której czeka szybowiec Zonai oraz urządzenia Zonai.

2. Kryształ znajduje się na dwupoziomowej wyspie nieba — wyspie nr 2, na północ od wyspy nr 1 — na współrzędnych (1699, -1841, 0651). Będziesz potrzebował ostrej broni (takiej jak siekiera lub miecz), aby przeciąć serię drewnianych winorośli, które blokują dostęp do West Necluda Sky Crystal. Ogień też działa.

Lokalizacja West Necluda Sky Crystal w Zelda: Tears of the Kingdom, która prowadzi do świątyni Ukoojisi

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

3. Podnieś kryształ, aby aktywować promień naprowadzający, który wskazuje na świątynię Ukoojisi. jest Szybowiec Zonai Wing w pobliżu kryształu, a także wentylatory Zonai, baterie i drążek sterowniczy do zbudowania napędzanego samolotu, który zabierze Cię na następną podniebną wyspę. Używając Ultrahand, przyczep Sky Crystal do swojego szybowca i wystartuj.

4. Podążaj za wiązką naprowadzającą na południowy zachód do wyspy nieba nr 3, gdzie znajduje się świątynia Ukoojisi, na współrzędnych (1470, -2170, 0585). Odkryliśmy, że najlepszym sposobem na wylądowanie samolotem jest po prostu… rozbicie go w miejscu docelowym.

Link jedzie szybowcem Zonai w kierunku świątyni Ukoojisi w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

5. Zanieś kryształ do miejsca, w którym znajduje się kapliczka, aby otworzyć kapliczkę.

6. Świątynia Ukoojisi to Błogosławieństwo Rauru sanktuarium, więc wszystko, co musisz zrobić, to wejść i odebrać nagrody: a potężna tarcza zonaitowa i Światło Błogosławieństwa.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Harmonogram wydań wersji beta systemu iOS 18: Oto, kiedy można spodziewać się nowych wersji beta

Lato jest sezon beta dla platform oprogramowania Apple. Wraz z nowymi funkcjami i zmianami w każdej wersji, pytanie w głowach wielu użytkowników wersji...

Dzikie plotki o iPhonie 17, iOS 18 beta 4, obawy o budżet TV+

Benjamin i Chance rozmawiają o wiadomościach i plotkach z Apple z tego tygodnia, w tym o szalonych szczegółach dotyczących kierunku nowego modelu „Slim”,...

WhatsApp ma teraz 100 milionów użytkowników dziennie w USA

Dyrektor generalny Meta, Mark Zuckerberg, ogłosił dziś: jego kanał WhatsApp że od 25 lipca WhatsApp ma 100 milionów aktywnych użytkowników dziennie w USA....
Advertisment