Rozwiązanie świątyni Tsutsu-um w Zelda: Tears of the Kingdom


Świątynia Tsutsu-um znajduje się wewnątrz The Legend of Zelda: Łzy królestwa‘S Pole Hyrule’a region.

Nasz przewodnik pomoże ci znaleźć lokalizację świątyni Tsutsu-um i przeprowadzi cię przez rozwiązywanie jej zagadek, aby zebrać skrzynię i Światło Błogosławieństwa.

Kiedy skończysz, nasz lokalizacje sanktuariów strona lub interaktywna mapa Hyrule może skierować cię w stronę czegoś innego do zrobienia.


Świątynia Tsutsu-um Lokalizacja

Reklama

Grafika: Jeffrey Parkin | Źródła: Nintendo EDP/Nintendo przez Polygon

Świątynia Tsutsu-um znajduje się w regionie Hyrule Field na zachód-południowy zachód od Hyrule Field Skyview Tower, tuż za ruinami Koloseum.

Dokładne współrzędne to (-1422, -1350, 0068).


Świątynia Tsutsu-um rozwiązanie zagadki

W Świątynia Tsutsu-um, użyjesz palików i paneli przymocowanych do palików, aby wprowadzić piłkę do dołka. (Brzmi to prościej niż jest.)

1. Wiele się dzieje przed tobą, gdy wchodzisz do świątyni Tsutsu-um, ale zrobimy to etapami.

2. Po lewej stronie na podłodze obok kombinacji panel-stawka leży panel. Z sufitu zwisa tłok, który porusza się w górę i w dół. Chwyć panel Ultrahandem i umieść go na kołku wystającym z lewej strony tłoka.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom - Link umieszczający platformę na tłoku w świątyni Tsutsu-um

Zdjęcie: Nintendo EDP/Nintendo przez Polygon

3. Chwyć kołek panelu i umieść go w tłoku, gdy znajdzie się w najniższym punkcie — stworzy to platformę, na której można jeździć jak windą.

4. Wejdź na niego i wjedź na górę. Zeskocz na platformę za tłokiem. Zdejmij oba zespoły kołków panelowych z tłoka i przenieś je w prawo, za otwór wentylacyjny, a następnie umieść je na metalowej platformie przed dużym, obracającym się kołem.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom - lokalizacja skrzyni w Świątyni Tsutsu-um

Zdjęcie: Nintendo EDP/Nintendo przez Polygon

5. Wznieś się prądem wstępującym i szybuj do kolumny za tłokiem, aby znaleźć klatka piersiowa z wiązką strzałki wewnątrz.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom - Link patrzy na piłkę w świątyni Tsutsu-um z zaznaczonymi pozycjami panelu i palika

Zdjęcie: Nintendo EDP/Nintendo przez Polygon

6. Ponownie wznieś się prądem wstępującym i skieruj lot w stronę metalowej platformy znajdującej się dalej po prawej stronie. Nad większą znajduje się druga, mniejsza metalowa platforma — tam się wybierasz.

7. Twoim celem jest ułożenie paneli i palików w taki sposób, aby piłka była skierowana w dół, na rampę, a następnie na duże koło.

8. Spójrz na ścianę bezpośrednio przed rynną, z której wylatuje piłka. Tam jest kołek — możesz go tam zostawić. Chwyć jeden z palików panelu i obróć go o 45° (lub 90°) zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby zatrzymać piłkę.

9. Chwyć jeden z kołków i umieść go, aby unieruchomić obracającą się huśtawkę tak, aby była pochylona w prawo.

10. Być może będziesz musiał trochę zmienić pozycje, ale to poprowadzi piłkę do tacy przed dużym kołem.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom - Umieść panel na obracającym się kole, aby popychać piłkę w Świątyni Tsutsu-um

Zdjęcie: Nintendo EDP/Nintendo przez Polygon

11. Gdy piłka znajdzie się na tacy, chwyć jedną z kombinacji słupków i paneli.

12. Ustaw układ kołek-panel poziomo i umieść go w obracającym się kole po lewej stronie (na godzinie 9). Celem jest, aby przeleciał przez tacę i wepchnął piłkę do miski.

13. Kiedy piłka zostanie wepchnięta do miski po prawej stronie, wtoczy się do swojego dołka i otworzy bramę po prawej stronie.

14. Udaj się, aby odebrać Światło Błogosławieństwa i wyjdź.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Klasyczny przewodnik z okazji Dnia Społeczności Pokémon Go Cyndaquil

PokemonGo organizuje wydarzenie Klasyczne z okazji Dnia Społeczności Cyndaquil 22 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w...

AT&T nadal nie chce oferować usług telefonii stacjonarnej w Kalifornii

AT&T nie może wyłączyć usługi telefonii stacjonarnej klientom w całej Kalifornii. W orzeczenie w czwartekKalifornijska Komisja ds. Usług Publicznych (CPUC) odrzuciła wniosek...

Redbox przegapił wielomilionową płatność, na którą nie mógł sobie pozwolić

Sytuacja finansowa Redbox w dalszym ciągu wymyka się spod kontroli. W czwartek sąd w Los Angeles wydał wyrok na kwotę 16,7 mln...
Advertisment