Rozwiązanie Sifumim Shrine w Zelda: Tears of the Kingdom


The Sanktuarium Sifumimów znajduje się wewnątrz The Legend of Zelda: Łzy królestwa‘S Wschodnia Neculda region.

Nasz przewodnik pomoże ci znaleźć lokalizację świątyni Sifumim, rozwiązać jej zagadki i przeprowadzi cię przez nią „Poliony doświadczalne: przepływ” próba zebrania skrzyni i Światło Błogosławieństwa.

Kiedy skończysz, nasz lokalizacje sanktuariów strona lub interaktywna mapa Hyrule może skierować cię w stronę czegoś innego do zrobienia.


Lokalizacja świątyni Sifumim

Reklama

Grafika: Johnny Yu/Polygon | Obrazy źródłowe: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Świątynia Sifumim znajduje się w Wschodnia Neculda regionie, tylko na północny zachód od Wioska Lurelina. Dokładne współrzędne to (2826, -3271, 0078).


Rozwiązanie zagadki Sifumim Shrine

Kapliczka Sifumim to kapliczka bojowa „Pola doświadczalnego”, która pozbawia cię sprzętu i stawia do walki z flotą konstruktów. Połączenie twoich umiejętności i umiejętności posługiwania się mieczem zapewni ci wolność.

Link stojący przed bronią w świątyni Sifumim w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

1. Potrzebujesz Bezpiecznik paszę, aby wyjąć kilka robotów, więc wejdź do kapliczki i podnieś Długi patyk, Drewniany patykI Stara Drewniana Tarcza czeka na ciebie po lewej stronie.

2. Wbiegnij do głównej komnaty chramu, aktywuj Bezpiecznik dzierżąc Drewniany Patyk, następnie przymocuj jedną z beczek przed sobą. Uważaj na Konstrukty strzelające strzałami.

3. Znokautuj Konstrukt na pobliskiej tratwie, zanim wpakuje ci strzałę w oko. Oto prosty sposób, aby to zrobić: Chwyć tratwę za pomocą Ultraręczny i wrzuć tego frajera! Kiedy boty uderzają w wodę, natychmiast eksplodują.

Link przerzucający tratwę w świątyni Sifumim w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

4. Unikając drugiego konstruktu strzelającego strzałami dalej w Kapliczce, wskocz na pływającą tratwę i Wspiąć się do średniego poziomu. Wspiąć się ponownie, aby dotrzeć na szczyt tratwy.

Link za pomocą Ascend w Sifumim Shrine w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

5. Gdy znajdziesz się na szczycie tratwy, zleć paralotnią do następnej sekcji platformy. Biegnij w lewo, aby znaleźć Solidny drewniany kij. Aktywuj Ultraręczny aby chwycić łódź przed tobą i wysłać kolejnego konstruktu na wodną zagładę.

6. Ścigaj się wokół ośmiokątnej platformy i kontynuuj chwytanie tratw oraz wrzuć do wody jeszcze dwa konstrukty. Nie czuj się źle, zasłużyli na to!

7. Gdy konstrukty żeglarzy zostaną usunięte, skieruj się w stronę drabiny po prawej stronie kapliczki, aby zakraść się do kolejnego konstruktu strzelającego strzałami.

Wspinaj się na tratwę w świątyni Sifumim w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

8. Obrzuć konstrukt dostępnymi lodowymi owocami i/lub po prostu wybij go beczką na patyku. Jeśli uda ci się uderzyć konstruktem z krawędzi platformy, natychmiast pęknie w wodzie.

Link atakujący Konstrukt w Sifumim Shrine w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

9. Po pokonaniu ostatniego konstruktu kapliczka zwróci ci sprzęt. Ale jeśli masz mało solidnej broni, możesz użyć kolczastej piłki Bezpiecznik do miecza, zanim odlecisz.

10. Wejdź do ostatniego pomieszczenia, aby znaleźć jedyną skrzynię w kapliczce, która zawiera a Kapitan IV Żniwiarza następnie udaj się do sigila, aby go zdobyć Światło Błogosławieństwa.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Linie Garmin Epix 2 i Fenix ​​7 stają się „Pro”

Garmin dołącza do modnego modelu Pro. W środę wprowadza na rynek Epix 2 Pro i Fenix ​​7 Pro, które są wyposażone w...

Windows 11 otrzymuje kilka przydatnych widżetów do monitorowania procesora, pamięci i GPU

Funkcja Windows Widgets wreszcie otrzymuje kilka przydatnych dodatków, które pozwalają monitorować użycie procesora, pamięci i GPU. Neowin zauważył że nowa wersja Microsoftu aplikacja...

Panasas dodaje obsługę S3 do przechowywania brzegowego i przenoszenia do chmury

Niedawne ogłoszenie firmy Panasas o dodaniu platformy brzegowej do rodziny platform skalowalny serwer NAS zbiegło się z planowanym znaczącym przejściem firmy w kierunku...
Advertisment