Rozwiązanie Makasura Shrine (An Upright Device) w Zelda: Tears of the Kingdom


Świątynia Makasura znajduje się wewnątrz The Legend of Zelda: Łzy królestwa‘S Zachodnia Necluda okolica, blisko Wioska Kakariko. To sprawia, że ​​jest szczególnie poręczny szybka podróż lokalizacja do wioski Kakariko, ponieważ jest najbliżej miasta.

Nasz poradnik pomoże Ci znaleźć Świątynia Makasura lokalizacji i przeprowadzi Cię przez rozwiązanie dla „Pionowe urządzenie” układanki, dzięki czemu można zebrać sanktuarium skrzynia skarbów i Światło Błogosławieństwa. The Świątynia Makasura skupia się głównie na Linku Wspiąć się umiejętność poruszać się po różnych komnatach.

Ale nie chodzi tylko o Wspiąć się — będziesz musiał skorzystać Ultraręczny budować narzędzia do rozwiązywania zagadek. Jedno z tych narzędzi jest naprawdę fajne: zbudujesz swego rodzaju prosty trebusz, aby rzucać piłką po okolicy.

Kiedy skończysz, nasz lokalizacje sanktuariów strona lub interaktywna mapa Hyrule może skierować cię w stronę czegoś innego do zrobienia.


Lokalizacja świątyni Makasura

Reklama

Grafika: Jeff Parkin, Julia Lee/Polygon | Obrazy źródłowe: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Świątynia Makasura znajduje się w Zachodnia Necluda region, Tylko na południe od Wioska Kakariko. Dokładne współrzędne to (1770, -1050, 0166).


Układanka Makasura Shrine i rozwiązanie An Upright Device

Świątynia Makasura”Pionowe urządzenie” wersja próbna przede wszystkim sprawia, że ​​używasz Wspiąć się umiejętność. Gdy wejdziesz do świątyni, możesz natychmiast wpaść w zakłopotanie — główna komnata wygląda po prostu na puste pomieszczenie. Ale spójrz w górę, a zobaczysz, dokąd masz iść.

1. Przejdź na drugi koniec pomieszczenia, pod niewielką krawędź. Używać Wspiąć się aby przejść przez półkę na następny poziom.

Link podnosi wzrok i widzi półkę, na którą może się wspiąć w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

2. W kolejnym pomieszczeniu znajdziesz kratę przymocowaną do a Zonai urządzenie. Przesuń go blisko krawędzi, a następnie uderz w urządzenie Zonai, aby ustawić prosto kratę, abyś mógł wspiąć się na nią i usiąść na platformie, tak jak poniżej:

Link stojący na krawędzi pionowego urządzenia w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

3. Zeskocz i użyj szybowca, aby usunąć lukę do następnego obszaru.

4. Kieruj się prosto, a zobaczysz kolejną kratę w kształcie litery L. Chwyć go i przenieś na lewą ścianę tego obszaru. Uderz w urządzenie Zonai, aby je podnieść, wejdź na nie i ponownie użyj szybowca, aby dostać się do odgrodzonego obszaru.

5. Na terenie ogrodzonym znajdują się trzy przedmioty: Urządzenie ZonaiA ruszt z załączoną miskąi a piłka. Przymocuj urządzenie Zonai do końca naprzeciwko miski, na ruszcie. będziesz chciał Bezpiecznik w ten sam sposób, w jaki był używany wcześniej w świątyni.

6. Chwyć piłkę i przenieś ją do miski. Oto jak to wszystko razem wygląda:

Połączone ze sobą urządzenie w Świątyni Makasura w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

7. Uderz w urządzenie Zonai, aby podniosła się krata, co spowoduje wystrzelenie kuli do drugiej komory. Brama po przeciwnej stronie drugiej komory powinna się otworzyć, gdy kula dotrze do wgłębienia w komorze.

8. Zanim jednak opuścisz tę komnatę, przesuń kratę na tył pomieszczenia, naprzeciw bramy, gdzie znajduje się skrzynia skarbów na półce. Otwórz go, aby uzyskać Wróżkowy tonik.

9. Gdy to zrobisz, przesuń kratę z powrotem na bramę. Wespnij się na nią, skocz i użyj szybowca, aby wyjść z pokoju i wrócić do pierwotnej komnaty.

10. W pomieszczeniu, które się otworzyło, znajduje się kolejna krata z przymocowaną miską. Zanieś go do głównej komory. Przymocuj go do drugiej kraty, z występem, w komorze, tak:

Dwie kraty połączone razem, aby stworzyć dźwignię w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

11. Przed wejściem do miski upewnij się, że urządzenie Zonai na końcu znajduje się jak najbliżej krawędzi.

12. Z miski użyj an strzałka aby aktywować urządzenie Zonai. W takim razie zostaniesz wystrzelony w powietrze za pomocą prowizorycznej dźwigni poślizg gdy znajdziesz się na szczycie swojego skoku, aby dotrzeć na przeciwną stronę przepaści.

Połącz pukanie strzałą, aby trafić w urządzenie Zonai w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

13. Zbadaj pieczęć po drugiej stronie pomieszczenia, aby ukończyć kapliczkę i zdobyć Światło Błogosławieństwa.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Exploit macOS wykryty przez Microsoft może ominąć ochronę systemu

Apple wprowadził System Integrity Protection (SIP) z OS X El Capitan w 2015 roku i zasadniczo dodaje wiele warstw zabezpieczeń, które blokują aplikacjom...

MSI prezentuje płyty główne z serii Z790 MAX na targach Computex z 5GbE i WiFi 7 w topowych modelach

MSI jest gotowe na gruntowne odświeżenie swojej linii płyt głównych Socket LGA1700, na czas dla procesorów Core „Raptor Lake Refresh”, które pojawią się...

Gigabyte Z790 Aorus Xtreme X zawiera wyświetlacz, w samą porę na odświeżenie Raptor Lake

Na targach Computex firma Gigabyte pokazała kilka zaktualizowanych wersji swoich płyt głównych Z790, w których oba modele otrzymały trochę dodatkowego blasku, ale także...
Advertisment