Rozwiązanie Josiu Shrine w Zelda Tears of the Kingdom


Sanktuarium Josiu znajduje się w The Legend of Zelda: Łzy królestwa‘S Niebiański Archipelag Północny Necluda na wschód od Great Sky Island. Aby odsłonić świątynię, musisz znaleźć kryształ i przenieść go między kilkoma różnymi wyspami na niebie — jest to proces, który jest częścią „Kryształ nieba północnej Necluda” zadanie sanktuarium.

Nasz przewodnik pomoże ci znaleźć lokalizację Josiu Shrine i przeprowadzi cię przez rozwiązywanie jej zagadek, aby zebrać skrzynię i Światło Błogosławieństwa.

Kiedy skończysz, nasz lokalizacje sanktuariów strona i interaktywna mapa Hyrule może skierować cię w stronę czegoś innego do zrobienia.


Lokalizacja firmy Sanktuarium Josiu

Reklama

Grafika: Jeffrey Parkin | Obrazy źródłowe: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Sanktuarium Josiu znajduje się nad wioską Kakariko na podniebnej wyspie o współrzędnych (1759,-1208, 0924). To kapliczka Błogosławieństwa Rauru, co oznacza, że ​​zagadka jest poza kapliczki — musisz przesunąć kryształ, aby otworzyć samą kapliczkę.

Aby dotrzeć do świątyni Josiu, wystartuj z Sahasra Slope Skyview Tower i poszybuj na podniebne wyspy nad wioską Kakariko.


Rozwiązanie zagadki Sanktuarium Josiu

Odkrycie Sanktuarium Josiu jest częścią „Kryształ nieba North Necluda” sanktuarium, w którym będziesz musiał znaleźć w pobliżu świecący zielony kryształ i zwrócić go do sanktuarium. Kryształ znajduje się na najbardziej wysuniętej na południe wyspie nieba w Archipelagu Północnego Necluda. Przeniesienie kryształu do samej świątyni Josiu to główna część układanki.

1. Przesunięcie Kryształu Nieba Północnej Necluda z punktu początkowego wymaga manipulacji kamiennym mostem łukowym, który można obracać, aby połączyć różne wyspy, a następnie użyć Przypomnienie sobie czegoś umiejętność cofania czasu.

Link przesuwa kamienny most łukowy za pomocą urządzenia w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Obróć most tak, aby wyspy po lewej i na dole się połączyły, a następnie rzuć Przywołanie
Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

2. Aby dostać się na najbardziej wysuniętą na południe wyspę nieba z wyspy, na której znajduje się Świątynia Josiu, musisz użyć urządzenia do zdalnego sterowania mostem. Obróć most w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby most połączył wyspę po lewej stronie z wyspą, na której stoi Link.

3. Wejdź na most, odwróć się i użyj Przypomnienie sobie czegoś na urządzeniu zdalnego sterowania. Most odwróci swój ruch, umożliwiając Linkowi dostęp do wyspy z kryształem nieba.

Link biegnie przez most, podczas gdy Recall zaczyna działać w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Użycie Przywołania przywróci most łukowy do poprzedniej pozycji, łącząc dwie wyspy
Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

4. Podnieś kryształ i przenieś go na drugą wyspę (lub zostaw na moście). Noszenie go ze sobą spowolni ruch Linka; za pomocą Ultraręczny przesunięcie kryształu nieba przyspieszy sprawę.

Link używa Ultrahand, aby poprowadzić kryształ nieba w kierunku świątyni Josiu w Zelda: Tears of the Kingdom

Pozwól Ultrahand zająć się dźwiganiem ciężarów
Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

5. Przedostań się z powrotem na wyspę, na której znajduje się Josiu Shrine i urządzenie do zdalnego sterowania na mostku. Użyj urządzenia, aby ponownie obrócić most w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, dając Linkowi drogę do przeniesienia kryształu nieba do świątyni Josiu. To zakończy zadanie kapliczki „The North Necluda Sky Crystal”.

6. Sanktuarium Josiu to a Błogosławieństwo Rauru sanktuarium, więc wszystko, co musisz zrobić, to wejść i odebrać nagrody: a duży ładunek Zonai I Światło Błogosławieństwa.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Naruszenia prywatności kamery pierścieniowej powodują ukaranie Amazon grzywną – ale tylko 6 milionów dolarów

Pierścień kamera Prywatność jest pod ostrzałem od 2019 r., a dwie odrębne kwestie doprowadziły do ​​​​formalnej skargi do Federalnej Komisji Handlu (FTC). ...

Portfel Google otrzyma w tym miesiącu niestandardowe karty i identyfikatory stanowe

Użytkownicy Portfela Google wkrótce będą mogli dodać do Portfela Google swój stanowy dowód tożsamości lub prawo jazdy. Ogłoszono dzisiaj, że każdy, kto...

Wywiad z obsadą nowej gry RPG studia Critical Role, Candela Obscura

Critical Role kontynuuje ambitną ekspansję swojej szczególnej marki opowiadania historii, prezentując przedsmak swojej nowej gry fabularnej, Candela Obscura, oparty na nowym...
Advertisment