Rozwiązanie Ishokin Shrine w Zelda Tears of the Kingdom


Świątynia Ishokin znajduje się wewnątrz The Legend of Zelda: Łzy królestwa‘S Łąki Faron region.

Nasz przewodnik pomoże ci znaleźć lokalizację świątyni Ishokin i przeprowadzi cię przez zadanie świątyni „Ujeżdżaj gigantycznego konia”, aby zebrać skrzynię i Światło Błogosławieństwa.

Kiedy skończysz, nasz lokalizacje sanktuariów strona i interaktywna mapa Hyrule może skierować cię w stronę czegoś innego do zrobienia.


Lokalizacja świątyni Ishokin

Reklama

Grafika: Jeffrey Parkin | Obrazy źródłowe: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Świątynia Ishokin znajduje się w regionie Faron Grassland w Hyrule, nieco na zachód od Stajnia Górska. Dokładne współrzędne to (-0566, -3523, 0129).

Jeśli jednak pójdziesz tam prosto, nie znajdziesz kapliczki. Zamiast tego musisz iść porozmawiać Baddek nieco na północny zachód o godz (-0695, -3394, 0172). Opowie ci o swoim hobby, jakim jest obserwowanie koni, a następnie pokaże ci to tajemniczy kryształ znalazł. Zanim go przekaże, poprosi cię o przyniesienie mu ogromny koń o których słyszał i na które cię wskazuje Stajnia Górska na wschód o godz (0519, -3442, 0047). To uruchamia Zadanie kapliczki „Jeździć na wielkim koniu”..

Koń, o którym mowa, to tzw Gigantyczny Biały Ogier. Mamy poradnik jak to zrobić złapać i oswoić olbrzymiego białego ogiera. Kiedy już będziesz mieć swojego nowego gigantycznego konia, jedź z powrotem do Baddek.

Mapa Zelda: Tears of the Kingdom pokazuje lokalizacje Highland Stable, Baddek i Ishokin Shrine

Grafika: Jeffrey Parkin | Obrazy źródłowe: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Z Highland Stable idź drogą na zachód, która wije się przez dolinę Harfin, przez rzekę Menoat i do ślepego zaułka na mapie (droga ciągnie się dalej w świecie) w pobliżu Pappetto Grove. Stamtąd jedź dalej na zachód, aż zobaczysz ogień Babbeka. Celuj w zielone punkty, manewrując swoim potężnym koniem w górę skalistego zbocza, gdzie zdobędziesz kryształ.

Link używa Ultrahand do przenoszenia kryształu do świątyni Ishokin w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Na lewo od obozu Baddka jest kilka sań Zonai i drążków sterowych, ale nie jest to zbyt daleko, by po prostu nosić kryształ Ultraręczny. Bądź bardzo ostrożny, ustawiając go, ponieważ to Naprawdę chce stoczyć się w dół i z dala od ciebie — nauczyliśmy się tego na własnej skórze.

Dostarcz kryształ do lokalizacji świątyni, aby zakończyć „Jeździć na gigantycznym koniu” i ujawnić Świątynia Ishokin.


Rozwiązanie zagadki Świątyni Ishokin

Świątynia Ishokin to świątynia Błogosławieństwa Rauru, więc po prostu udaj się tam, by odebrać nagrody — topaz i Światło Błogosławieństwa.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...

Avatar 2, Fast X i każdy nowy film do obejrzenia w domu w ten weekend

Oel ngati kameieCzytelnicy wielokąta! Co tydzień podsumowujemy najważniejsze nowości w streamingu i VOD, podkreślając największe i najlepsze nowe filmy do obejrzenia w...
Advertisment