Rozpoczęcie udostępniania funkcji Trendy użytkownikom w USA w aplikacji Threads


W zeszłym roku pisaliśmy o Wątki pracujące nad funkcją zyskującą popularność dzięki czemu użytkownicy mogą znaleźć posty na najczęściej poruszane w danej chwili tematy na platformie. Chociaż funkcja ta nie została jeszcze udostępniona wszystkim, Threads udostępnia ją teraz użytkownikom w USA.

Jak udostępnił dyrektor generalny Instagrama Adam Mosseri, ta funkcja pomaga użytkownikom znaleźć „aktualne tematy, o których ludzie mówią”. Według dyrektora popularne tematy w Wątkach można znaleźć na karcie Szukaj, a także w kanale Dla Ciebie. Mosseri wyjaśnia, że ​​tematy są określane przez sztuczną inteligencję na podstawie tego, z czym ludzie się angażują na platformie.

„Nasi specjaliści ds. treści sprawdzą tematy wybrane przez nasze systemy sztucznej inteligencji, aby upewnić się, że nie dublują się ani nie są mylące, ale ogólnie rzecz biorąc, chcemy, aby dokładnie odzwierciedlały to, co jest rzeczywiście aktualne w Threads. Kwalifikują się trendy polityczne” – powiedział Mosseri na swoim profilu osobistym.

Interfejs wygląda bardzo podobnie do tego, który wyciekł w zeszłym roku. Pokazuje ranking najczęściej komentowanych tematów w Wątkach wraz z liczbą postów na każdy temat. Jednak interfejs, który wyciekł, pokazywał, ile postów było w każdym wątku – i wydaje się, że Meta usunęła tę informację.

Na razie funkcja Trendy będzie dostępna dla niewielkiej liczby użytkowników w USA. Dyrektor generalny Instagrama twierdzi, że platforma chce „wyciągnąć wnioski z tego testu i z czasem wprowadzać kolejne zmiany”, zanim rozszerzy tę funkcję na więcej regionów i języków.

Reklama

Na początku tego roku firma Threads wydała aktualizację, która dodano opcję umożliwiającą użytkownikom sortowanie wyników wyszukiwania w porządku chronologicznym. Jednak platforma później wycofała aktualizację i stwierdziła, że ​​ta funkcja jest „wewnętrznym prototypem”, który „został przypadkowo udostępniony niewielkiej liczbie osób”. Nie jest jasne, kiedy (i czy) opcja powróci.

Możesz pobierz bezpłatną aplikację Threads ze sklepu App Store.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Poważny problem BSOD systemu Windows powoduje, że banki, linie lotnicze i nadawcy są offline

Tysiące komputerów z systemem Windows doświadczają dziś problemu z niebieskim ekranem śmierci (BSOD) podczas rozruchu, co wpływa na banki, linie lotnicze, nadawców telewizyjnych,...

OpenAI prowadzi rozmowy z Broadcom na temat opracowywania niestandardowych układów AI do zasilania modeli nowej generacji

Według InformacjaOpenAI podobno prowadzi rozmowy z Broadcom na temat opracowania niestandardowego akceleratora AI, który zaspokoi rosnące zapotrzebowanie OpenAI na rozwiązania o wysokiej wydajności....

Dokumenty regulacyjne firmy Acer ujawniają karty graficzne Radeon RX 7900, RX 7800 i RX 7700 bez układów XT

Dokumenty regulacyjne głównego producenta komputerów PC, Acer, wraz z Eurazjatycką Komisją Gospodarczą (EEC), porzucają niektóre z pierwszych odniesień do trzech nadchodzących modeli kart...
Advertisment