Rozerwanie „prototypu” AirPower prawdopodobnie pokazuje, dlaczego Apple nigdy nie wysłał bezprzewodowej ładowarki


Po pierwszym ogłoszeniu inteligentnej bezprzewodowej ładowarki do wielu urządzeń w 2017 r., Apple oficjalnie anulowało AirPower w marcu 2019 r. Teraz pojawiło się wideo, które pokazuje zniszczenie rzekomego prototypu AirPower, ujawniając skomplikowany projekt.

iClarified (przez Panie biały) zgłoszone w filmie przesłanym do bilibili przedstawiający szczegółowe rozerwanie wielu warstw rzekomego AirPower.

Na filmie oglądamy coś, co wygląda jak 14 cewek do ładowania bezprzewodowego, ciasno upakowanych i ułożonych warstwowo na powierzchni urządzenia.

Innym interesującym aspektem projektu jest metalowa rama przypominająca klawiaturę, dzieląca gęstą ilość elektroniki zapakowanej w ładowarkę bezprzewodową.

Przyjrzymy się również portowi Lightning z tyłu domniemanej jednostki AirPower.

Oficjalnie Apple powiedział, że „doszło do wniosku, że AirPower nie osiągnie naszych wysokich standardów”. Kilka raportów sugerowało, że było to spowodowane problemami z przegrzaniem, a także słyszeliśmy, że projekt był zbyt drogi. Jeśli rzeczywiście jest to prototyp AirPower, skomplikowany projekt jasno pokazuje, dlaczego byłoby to znacznie droższe w produkcji niż przeciętna bezprzewodowa ładowarka obsługująca wiele urządzeń.

Reklama

To przewidział na początku tego roku analityk Apple Ming-Chi Kuo Apple wypuściłoby „mniejszą bezprzewodową matę do ładowania” w pierwszej połowie 2020 r. To się jeszcze nie wydarzyło w tym roku, a szczegóły nie były jasne, jak ta ładowarka może różnić się od anulowanej AirPower.

W międzyczasie inne firmy wciąż pracują nad bezprzewodową ładowarką, która oferuje zalety tego, do czego dążył AirPower. Aira FreePower jest przykładem z matrycą 18-cewkową. Nomad’s nadchodząca stacja bazowa Pro zamierza użyć technologii.

Sprawdź pełne zniszczenie rzekomej jednostki AirPower tutaj na którym widać również „samonastawną” inteligentną ładowarkę bezprzewodową Xiaomi (ostatnio sprawdzone przez MKBHD).

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nasze badanie pokazuje, że covid-19 może wpływać na dane biometryczne przez kilka tygodni po zakażeniu

Na początku pandemii badacze i twórcy urządzeń do noszenia rzucili się, aby sprawdzić, czy smartwatche i monitory fitness mógł wykryć covid-19. Teraz...

Genesis przedstawia Lead 300: nowy zestaw klawiatur

Genesis, popularny producent akcesoriów dla graczy, zaprezentował właśnie nowy zestaw klawiatur o oznaczeniu Lead 300. Produkt ten pozwala użytkownikom szybko odmłodzić wygląd swoich...

Great action movies to watch from John Wick’s co-stars and adversaries

“You get to work with two martial arts legends in this movie, Donnie and Hiroyuki ,” Looper interviewer Don Kaye...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!