Roon Labs przedstawia niedrogi serwer muzyczny Nucleus One


Roon ogłosił wypuszczenie Nucleus One, najnowszego dodatku do linii serwerów muzycznych Nucleus, łączącego wysoką wydajność i przystępną cenę. Korzystając już z dodatkowych zasobów od czasu przejęcia Roon przez firmę Harman, Nucleus One wykorzystuje postęp w technologii komputerowej, projektowaniu technicznym i procesach produkcyjnych, aby dostarczyć atrakcyjne cenowo urządzenie „pod klucz”, przeznaczone specjalnie do zarządzania biblioteką Roon, eksploracji muzyki i odtwarzacza muzyki w trybie multiroom oprogramowanie.

Roon ogłosił wypuszczenie Nucleus One, najnowszego dodatku do linii serwerów muzycznych Nucleus, łączącego wysoką wydajność i przystępną cenę. Już korzystasz z dodatkowych zasobów od Przejęcie Roona przez HarmanaNucleus One wykorzystuje postęp technologii komputerowej, projektowania technicznego i procesów produkcyjnych, aby dostarczyć atrakcyjne cenowo, gotowe do użycia urządzenie, przeznaczone specjalnie do zarządzania bibliotekami Roon, eksploracji muzyki i oprogramowania do odtwarzania muzyki w wielu pomieszczeniach.

Oryginalny serwer Nucleus został szybko rozpoznany przez osoby poszukujące najlepszej możliwej opcji serwera/streamera dla Roona. Nowy Nucleus One dołącza do Nucleus Titan, zastępując poprzednie modele Nucleus zaktualizowanym sprzętem i najnowocześniejszą wydajnością — zapewniając łatwą konfigurację, niezawodne działanie i ulepszoną estetykę projektu kupującym na każdą kieszeń.

Porównywalny pod względem wydajności z poprzednim Nucleusem, Nucleus One to niedrogi, dedykowany serwer Roon wykonany z wysokiej jakości poliwęglanu, którego właściwości wizualne nawiązują do najwyższej klasy Nucleus Titan. Kosztujący zaledwie 499,99 USD Nucleus One to idealny wybór dla każdego, kto szuka niezawodnego serwera Roon, który oferuje najlepsze w swojej klasie wrażenia muzyczne w bezkonkurencyjnej cenie.

Ten dedykowany serwer Roon zapewnia niezawodność i wydajność systemu operacyjnego Roon wszystkim użytkownikom Roon, wyposażony w port Gigabit Ethernet LAN dla podłączonych do sieci urządzeń audio, dwa porty USB 3.0 (niestety złącze typu A) i jeden port HDMI przeznaczony tylko do przesyłania dźwięku. Obudowa zapewnia miejsce na wewnętrzne dyski SATA 2,5 cala, co zapewnia pojemność biblioteki do 8 TB, z chłodzeniem procesora wspomaganym przez cichy wewnętrzny wentylator. Precyzyjnie formowana, nowoczesna, matowa czarna obudowa zachowuje estetykę zewnętrzną nowego flagowego serwera Roon Nucleus Titan.

„W rzadkich przypadkach, gdy jeden zespół może kontrolować sprzęt, oprogramowanie sprzętowe, system operacyjny i oprogramowanie aplikacyjne, można dokonać niesamowitych rzeczy. Można stworzyć produkty, które są solidne i bogate w funkcje, co stanowi podstawę świetnego użytkownika doświadczenia. Mieliśmy szczęście, że zrobiliśmy to kilka razy, zaczynając od systemu Sooloos prawie 20 lat temu. Ten produkt miał pięciocyfrową cenę detaliczną i od tego czasu naszą misją było opracowanie czegoś, co moglibyśmy polecamy naszym przyjaciołom i rodzinie. Nucleus One to kulminacja wszystkich naszych dotychczasowych doświadczeń: dedykowany serwer Roon w cenie standardowego minikomputera” – wyjaśnia Enno Vandermeer, założyciel firmy Roon.

Reklama

Serwer Nucleus One może obsługiwać zewnętrzne systemy pamięci masowej (NAS) i sieciowe streamery audio, podłączając się także do zewnętrznych przetworników cyfrowo-analogowych USB, a także urządzeń stereo i wielokanałowych HDMI, obsługując do 6 jednoczesnych stref multiroom. Już dostępny w przedsprzedaży, a przewidywana data premiery to 15 maja 2024 r.

www.harman.com

www.roonlabs.com

 

Jim Garrett, starszy dyrektor jednostki biznesowej Luxury Audio w Harman International oraz Enno Vandermeer, założyciel i dyrektor generalny Roon Labs na targach CES 2024.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Unijna ustawa o sztucznej inteligencji nie chroni praworządności i przestrzeni obywatelskiej

Unia Europejska (UE) Ustawa o sztucznej inteligencji (AI). Jak wynika z oceny Europejskiego Centrum Prawa Non-Profit (ECNL), „nie chroni skutecznie praworządności i przestrzeni...

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...
Advertisment