Riot wprowadza na Islandię osobiste turnieje League of Legends i Valorant


Riot Games planuje zorganizować dwa duże turnieje e-sportowe w Reykjaviku na Islandii, poinformowało w poniedziałek studio.

Pierwszy będzie League of Legends ‘ Mid-Season Invitational (MSI), które zostało odwołane w zeszłym roku z powodu COVID-19. MSI jest jednym z League of Legends ‘ turnieje marquee, w których rywalizują ze sobą najlepsze drużyny z całego świata. Wydarzenie rozpocznie się 6 maja i zakończy 23 maja.

Dzień później, 24 maja, rozpocznie się Riot Docenianie Champions Tour (VCT) Masters Reykjavik, który według studia jest pierwszym międzynarodowym turniejem na żywo w tej grze. Dziesięć drużyn będzie rywalizować o punkty do kwalifikacji do Docenianie Champions 2021, globalny turniej kończący Docenianie sezon sportowy.

Podobnie jak wiele innych e-sportów, League of Legends i Docenianie zostały dotknięte pandemią COVID-19, a zespoły praktycznie czasami konkurują o bezpieczeństwo. Jednak nie wszystkie zawody odbywały się online: Riot gościł w zeszłym roku League of Legends Mistrzostwa Świata osobiście w Szanghaju ze ścisłymi protokołami bezpieczeństwa.

W przypadku obu nadchodzących wydarzeń na Islandii zespoły będą musiały przejść kwarantannę po przybyciu, a według Riot nie będzie publiczności. Jednak wszystkie mecze MSI i mecze VCT Masters Stage 2 będą transmitowane online.

Reklama

Oba wydarzenia odbędą się na hali sportowej Laugardalshöll.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment