Rendery Pixela 8 Pro pokazują przeprojektowany aparat i płaski wyświetlacz


Nadchodzący Pixel 8 Pro Google może mieć przeprojektowany pasek aparatu i płaski wyświetlacz, zgodnie z nowymi renderami niezapowiedzianego urządzenia z OnLeaks i Smartprix.

Najbardziej zauważalną zmianą w pasku kamery jest to, że wszystkie trzy kamery będą widoczne w jednym dużym owalnym wycięciu zamiast być częściowo rozdzielone tak jak w Pixelu 7 Pro. Zgodnie z renderami pasek aparatu 8 Pro będzie miał również tajemniczy nowy czujnik pod lampą błyskową. Smartprix spekuluje, że czujnik może być czujnikiem makro lub czujnikiem głębokości, ale mówi, że jego „specyficzna funkcja pozostaje nieznana”.

Jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz drugi owal, który prawdopodobnie jest szeroki i ultraszeroki.
Zdjęcie: OnLeaks i Smartprix

Jeśli chodzi o ekran Pixela 8 Pro, wygląda na to, że będzie płaski – ekran Pixela 7 Pro był lekko zakrzywiony po bokach – i Smartprix donosi, że będzie to 6,52-calowy wyświetlacz z dziurkowanym aparatem do selfie. Wydaje się również, że rogi 8 Pro będą bardziej zaokrąglone niż 7 Pro, co osobiście uważam za ładne.

Możesz zobaczyć więcej obrazów W Smartprix’s artykuł. OnLeaks i Smartprix przygotował także krótki film z renderowania, który można zobaczyć poniżej.

Google nie odpowiedział natychmiast na prośbę o komentarz. Ale być może nie będziemy musieli czekać zbyt długo, aby dowiedzieć się, czy te rendery przedstawiają prawdziwą ofertę. Google drażniło projekt Pixela 7 i 7 Pro na Google I/O 2022więc nie jest wykluczone, że firma ujawni Pixel 8 Pro (i prawdopodobnie standardowy Pixel 8) na I/O 2023 10 maja.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych...

Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i Netflix

Terra Nil jest już dostępna! Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę...

Zaoszczędź do 35 procent na zestawie słuchawkowym do gier G PRO X firmy Logitech i nie tylko

Najnowsze oferty Amazon to doskonałe wieści dla każdego gracza zainteresowanego ulepszeniem swoich wrażeń dzięki nowemu zestawowi słuchawkowemu do gier. Istnieje wiele opcji,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!