Remiksy Lo-Fi muzyki z gier wideo to mój nowy ulubiony gatunek


Zwykle nie pracuję z żadną muzyką – często mnie to rozprasza – ale ostatnio, gdy potrzebowałem trochę muzyki w tle, miałem obsesję na punkcie remiksów lo-fi muzyki z gier wideo na YouTube.

Ja już poszedłem zarejestrowany że czasami słucham muzyki z gier wideo podczas pracy, ponieważ a) jestem wielkim kujonem, b) wiele muzyki z gier wideo jest już zaprojektowanych tak, aby były przyjemnym szumem w tle, który może zapętlać się w nieskończoność, nie stając się irytującym. Nie byłoby tak fajnie spędzać wiele godzin w światach Pokémon jeśli w końcu muzyka zawsze była w twojej twarzy i rozpraszała. (Ja dam Pokémon Ruby i Szafirprzezabawnie wystające rogi przepustka tutaj.)

To ma sens, że nieskończenie słyszalna jakość muzyki z gier wideo, której znaczna część została przypalona do mojego mózgu po dniach spędzonych w wirtualnych światach, bardzo dobrze łączy się z miękkimi elektronicznymi dźwiękami lo-fi chillhop beats, co mogę również słuchaj godzinami. Teraz jestem uzależniony.

Oto kilka remixów, które polecam.

Jeśli jesteś fanem Final Fantasy VIINiesamowita ścieżka dźwiękowa, myślę, że będziesz kopać ten zestaw remiksów od Rifti Beats. Myślę, że wracam do tego filmu częściej niż do jakiegokolwiek innego. (I jest część druga!)

Reklama

Zelda i Chill 2”Od GameChops to fantastyczny spin w klasycznym stylu Zelda melodie. (The Remiks „Midna’s Lament” jest tak, bardzo dobrze.) Jeśli podoba Ci się to, co słyszysz, możesz posłuchać oryginału „Zelda i Chill. ”

Niedawno pobiłem Nier: Automatai nie mogłem wyrzucić z głowy niesamowitej muzyki z gry. Niedawno sięgnąłem po ten remiks dwóch najlepszych piosenek z gry – motywu ruin miasta i parku rozrywki – od Alexa Moukali (nazwa, którą możesz rozpoznać jako twórcę funkowe remiksy Mii Channel z Wii).

Jeśli znasz Osoba bardzo dobrą muzykę z serialu, którą możesz chcieć dać ten zestaw remiksów od Courtar posłuchaj.

A jeśli nie chcesz sortować wielu składanek dostępnych w YouTube, po prostu włącz Transmisja na żywo GameChops ‘Video Game Study Lounge. (Zupełnie dziwnym zbiegiem okoliczności otworzyłem ją, żeby złapać link, a grałem ten remiks „Midna’s Lament”, o którym wspomniałem wcześniej. Piosenka jest po prostu dobra!)

Miłego słuchania. I tweetuj do mnie z wszelkimi zaleceniami!

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

FSP zasila Computex mnóstwem wysokiej klasy zasilaczy

Jako detaliczna marka Fortron, jednego z największych producentów OEM zasilaczy w branży, FSP zajmuje centralne miejsce w pierwszym rzędzie, jeśli chodzi o innowacje...

Podstawowy iPad radykalnie zwiększył sprzedaż w USA

Pod koniec ubiegłego roku Jabłko w końcu zaktualizował poziom podstawowy iPada aby dostosować go do projekt na cały ekran swoich droższych modeli –...

Linie Garmin Epix 2 i Fenix ​​7 stają się „Pro”

Garmin dołącza do modnego modelu Pro. W środę wprowadza na rynek Epix 2 Pro i Fenix ​​7 Pro, które są wyposażone w...
Advertisment