Remake Resident Evil 4: wszystkie lokacje Clockwork Castellan


The Resident Evil 4 przerobić Mechaniczny Kasztelan to nie tylko zabawny przedmiot do kolekcjonowania. Podobnie do Panie Racoon bąbelki w Resident Evil 2 remake, jest 16 figurek — tym razem wzorowanych na samym Ramónie Salazarze — do zniszczenia. Gdy to zrobisz, zostaniesz nagrodzony Pierwotny nóżktóre po pełnej aktualizacji będą niezniszczalne.

Parowanie to podstawowa mechanika w grze Resident Evil 4 przerobić, podobnie jak naprawa twoich noży. Pierwotny nóż całkowicie eliminuje ten stan, co czyni go jedną z najważniejszych nagród, o które należy walczyć. Poniżej znajdują się wszystkie lokalizacje Mechanicznego Kasztelana oraz to, co oferuje Pierwotny Nóż pod względem statystyk.

Wszystkie 16 lokacji Clockwork Castellan w remake’u Resident Evil 4

W grze znajduje się 16 figurek Mechanicznego Kasztelana Resident Evil 4 remake, dopasowując liczbę rozdziałów w grze. To powiedziawszy, niektóre można zdobyć w różnych punktach historii, o ile nie zamkniesz się, kierując się w stronę ostatniego celu w każdym z trzech regionów.

Gdy zobaczysz Mechanicznego Kasztelana, wszystko, co musisz zrobić, to zastrzelić go lub uderzyć nożem, jeśli możesz go dosięgnąć. Jeśli używasz napisy zamkniętezobaczysz komunikat „[mechanical cadence]”, gdy jesteś blisko jednego, a także dźwięk zegara. Ale jeśli nie chcesz ich szukać, mamy coś dla ciebie.

Oto wszystkie 16 lokacji Mechanicznego Kasztelana w Resident Evil 4 przerobić:

Mechaniczny Kasztelan #1 – Wioska

Pierwszy przedmiot kolekcjonerski możesz znaleźć w opcjonalnym obszarze, który wyłania się z pierwszego miejsca kupca. Udaj się do doliny i weź Sześciokątny Klucz z wieży pośrodku. Następnie wróć i otwórz tę ścieżkę. Kieruj się na północ, aż dojdziesz do chatki po lewej stronie, a następnie strzel w przedmiot kolekcjonerski leżący na ziemi w kabinie.

Reklama

Zdjęcie: Capcom

Mechaniczny Kasztelan #2 – Jezioro

Drugi przedmiot kolekcjonerski znajduje się w doku pod punktem handlowym w pobliżu jeziora (jest tam drabina, która cię tam prowadzi lub możesz zacumować łodzią). Udaj się do południowo-wschodniego narożnika obszaru i skieruj się w stronę skrzyni, którą możesz zniszczyć. Figurkę możesz wystrzelić przez szczelinę nad tobą między skrzyniami a sufitem.

Lokalizacja na mapie wskazująca placówkę handlową w przeróbce Resident Evil 4 z pobliskim Mechanicznym Kasztelanem.

Zdjęcie: Capcom

Mechaniczny Kasztelan #3 – Leśny Ołtarz

Trzeci znajduje się w Leśnym Ołtarzu, do którego można uzyskać dostęp przez osadę Lakeside Rozdział 4 za pomocą klucza insygniów. Podejdź do ogrodzenia po przeciwnej stronie ołtarza i spójrz w bok, celując w las, aby znaleźć figurkę na ziemi.

Lokalizacja na mapie wskazująca Leśny Ołtarz w przeróbce Resident Evil 4 z Mechanicznym Kasztelanem na północy.

Zdjęcie: Capcom

Mechaniczny Kasztelan #4 – Osada nad jeziorem

Czwarty znajduje się w południowo-zachodniej chacie w Lakeside Settlement, do której możesz się dostać w rozdziale 4. Wskocz do wewnętrznego pokoju, a znajdziesz figurkę blisko zepsutego sufitu.

Lokalizacja na mapie wskazująca chatę w remake'u Lakeside Settlement Resident Evil 4 z Mechanicznym Kasztelanem w środku.

Zdjęcie: Capcom

Mechaniczny Kasztelan #5 – Dwór Naczelnika Wioski

Piąty Mechaniczny Kasztelan znajduje się na strychu Posiadłości Naczelnika Wioski. W Rozdział 5, udaj się z Ashley do posiadłości i każ jej zejść po drabinie w pokoju na drugim piętrze. Będąc na strychu, spójrz w lewą stronę i strzel w figurkę.

Leon S Kennedy celuje w Mechanicznego Kasztelana na strychu Village Chief Manor w remake'u Resident Evil 4

Zdjęcie: Capcom

Mechaniczny Kasztelan #6 – Punkt kontrolny

Szósty jest w drodze do punktu kontrolnego w Rozdział 6. Po oczyszczeniu kanionu z wrogów natkniesz się na drzwi prowadzące do kolejnego obszaru. Zanim pójdziesz, skręć w prawo w stronę stosu na rogu i strzel w figurkę obok.

Lokalizacja na mapie wskazująca drogę do obszaru Checkpoint w remake'u Resident Evil 4 z Mechanicznym Kasztelanem w pobliżu.

Zdjęcie: Capcom

Mechaniczny Kasztelan #7 – Skarbiec

Siódma znajdźka znajduje się tuż przed wejściem do Skarbca Rozdział 7. Po walce w lochu trafisz do cichej piwnicy. Figurka leży na jednej z półek bliżej środka pomieszczenia.

Lokalizacja na mapie wskazująca pomieszczenie na północ od Skarbca w remake'u Resident Evil 4 z Mechanicznym Kasztelanem w pobliżu.

Zdjęcie: Capcom

Mechaniczny Kasztelan #8 – Dziedziniec

Ósemka znajduje się w rozdziale 9, w północno-zachodnim rogu labiryntu, blisko schodów (patrząc na mapę). Jest za stołem ze sprayem pierwszej pomocy.

Lokalizacja na mapie wskazująca północno-wschodni róg Dziedzińca w remake'u Resident Evil 4 z Mechanicznym Kasztelanem w pobliżu.

Zdjęcie: Capcom

Mechaniczny kasztelan #9 – Fortyfikacje zamku

W rozdziale 9 znajduje się kolejna znajdźka, w której najpierw musisz uciec przed Garradorem, a następnie zabić go armatą. Wróć do tej wieży, gdzie po raz pierwszy spotkałeś wroga i zamiast podążać tą samą drogą co poprzednio, skieruj się w przeciwną stronę, twarzą do pierwszej wieży, do której wejdziesz. Tak więc, patrząc na mapę, jest to ta po lewej stronie Castle Battlements.

Wskocz tam, złap skarb i inne przedmioty, a następnie przejdź się dookoła, aby znaleźć przedmiot kolekcjonerski w zasięgu ręki, leżący na niektórych torbach.

Lokalizacja na mapie wskazująca miejsce Castle Battlements w remake'u Resident Evil 4 z Mechanicznym Kasztelanem w pobliżu.

Zdjęcie: Capcom

Mechaniczny Kasztelan #10 – Głębiny

W rozdziale 10 znajdziesz kolejną znajdźkę, ponieważ szukasz wyjścia po upadku. Po dotarciu do pomieszczenia kupieckiego spójrz na kanał ściekowy po przeciwnej stronie. Mechaniczny kasztelan wisi do góry nogami i możesz celować w jego głowę. Spróbuj przesunąć się nieco w bok, jeśli nie widzisz tego od razu.

Leon S Kennedy celuje w odwróconego Mechanicznego Kasztelana w przeróbce Resident Evil 4, w kanale kanalizacyjnym

Zdjęcie: Capcom

Mechaniczny Kasztelan #11 – Postój

Następny znajduje się w rozdziale 11, wewnątrz postoju za sekcją wózków. Wskocz do środka i wyceluj w południową część pomieszczenia (patrząc na mapę), gdyż figurka znajduje się na suficie.

Lokalizacja na mapie wskazująca Postój w remake'u Resident Evil 4 z Mechanicznym Kasztelanem w środku.

Zdjęcie: Capcom

Mechaniczny kasztelan #12 – Wieża zegarowa

Jedenasta figurka znajduje się w rozdziale 12. Gdy znajdziesz się w wieży zegarowej, udaj się do północno-zachodniego rogu (patrząc na mapę) pierwszego piętra (tego, na które wszedłeś jako pierwszy), aby znaleźć ją na szczycie skrzyni. Jest to jeden z nielicznych, które możesz zniszczyć również za pomocą noża.

Lokalizacja na mapie wskazująca Wieżę Zegarową w remake'u Resident Evil 4 z Mechanicznym Kasztelanem w środku.

Zdjęcie: Capcom

Mechaniczny Kasztelan #13 – Nabrzeże

Przechodząc do rozdziału 13. Po przejściu przez Nabrzeże i tuż przed wejściem do drzwi po północno-wschodniej stronie mapy, jest objazd, który możesz skręcić w prawo z niektórymi transportami ładunków i patrolującymi wrogami.

Zdejmij je i udaj się do południowo-wschodniego rogu, używając mapy jako odniesienia. Figurka znajduje się pod czerwonym ładunkiem przyczepionym do ciężarówki, na prawo od zielonego wózka widłowego.

Lokalizacja na mapie wskazująca obszar za Nabrzeżem w remake'u Resident Evil 4 z Mechanicznym Kasztelanem w pobliżu.

Zdjęcie: Capcom

Mechaniczny Kasztelan #14 – Magazyn bursztynu

Czas na rozdział 14. Po rozstaniu z Ashley w Bursztynowym Magazynie trafisz na drogę prowadzącą do obozowiska. Wybierz tę po lewej, która prowadzi na zachód, a dotrzesz do małego pomieszczenia z punktem kontrolnym. Strzel w figurkę stojącą na szafkach pod ścianą.

Leon S Kennedy celuje w Mechanicznego Kasztelana na szafkach w pokoju punktu kontrolnego w remake'u Resident Evil 4

Zdjęcie: Capcom

Mechaniczny Kasztelan #15 – Przechowywanie próbek

Rozdział 15, prawie gotowy. Po znalezieniu się w magazynie próbek udaj się do pomieszczenia na północy (patrząc na mapę) i zniszcz figurkę wiszącą na suficie.

Lokalizacja na mapie wskazująca północny róg magazynu próbek w remake'u Resident Evil 4 z Mechanicznym Kasztelanem w pobliżu.

Zdjęcie: Capcom

Mechaniczny Kasztelan #16 – Sekwencja ucieczki

Ostatniego Mechanicznego Kasztelana znajdziesz w ostatnim rozdziale, po walce z finałowym bossem. Po rozpoczęciu sekwencji ucieczki wejdziesz do pomieszczenia, w którym wróg będzie próbował cię zaatakować.

Wejdź do środka i skieruj się do centrum, patrząc na północ, używając mapy jako odniesienia. Po prawej stronie znajduje się zielony wózek widłowy, a po lewej stos skrzyń. Dokładnie pośrodku, stoi ze stoickim spokojem w ciemności, znajduje się ostatni przedmiot kolekcjonerski.

Lokalizacja na mapie wskazująca pomieszczenie w przejściu podziemnym w remake'u Resident Evil 4 z Mechanicznym Kasztelanem w pobliżu.

Zdjęcie: Capcom

Nagroda za odnalezienie wszystkich Mechanicznych Kasztelanów

Po zniszczeniu wszystkich 16 Mechanicznych Kasztelanów ukończysz powiązane wyzwanie. Aby zdobyć Primal Knife, musisz udać się do Sklep z dodatkową zawartością i kup go za 1000 punktów wyzwania.

W pełni ulepszony Primal Knife na ekranie tuningu handlarza w remake'u Resident Evil 4

Zdjęcie: Capcom

Jak zdobyć niezniszczalny nóż w remake’u Resident Evil 4

Aby go znaleźć, musisz wejść w interakcję z dowolną maszyną do pisania, a Primal Knife będzie w zakładce przechowywania. Po prostu wybierz go, aby dodać go do swojego ekwipunku. Nawiasem mówiąc, nie ma znaczenia, kiedy to zrobisz — przeładowałem starsze zapisy i nóż był dostępny tak czy inaczej.

Zanieś go handlarzowi, a będziesz mógł ulepszyć zarówno jego moc, jak i wytrzymałość. Gdy obie statystyki osiągną maksimum, możesz zdobyć ekskluzywne ulepszenie, dzięki któremu Primal Knife stanie się niezniszczalny, co kosztuje 10 000 ptas. lub bilet z zakładki handlu kupca.

Jedynym minusem jest to, że będziesz musiał raz pokonać historię, aby zdobyć nóż. Ale hej, nowa gra plus będzie prosta.


Co dalej po wyśledzeniu wszystkich Mechanicznych Kasztelanów? Zapoznaj się z naszymi przewodnikami, aby znaleźć wszystkie Niebieskie Medaliony I Małe kluczeuczyć się gdzie znaleźć pistolet Red9lub zobacz nasza pełna lista Resident Evil 4 przerobić poradniki.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Security Think Tank: Krótka historia (bezpiecznego) kodowania

Ponieważ technologia rozwija się w coraz szybszym tempie, programiści stają przed większym niż kiedykolwiek wyzwaniem, aby nadążyć kod zabezpieczać i łagodzić stale rosnące...

Usługa przeciwdziałania nękaniu Block Party opuszcza Twittera w związku ze zmianami w interfejsie API

Block Party, usługa przeciwdziałająca nękaniu, zaprojektowana w celu zwalczania obraźliwych treści na Twitterze, to najnowsza aplikacja innej firmy, która opuszcza platformę w świetle...

Co to jest kalibracja baterii na Androidzie i dlaczego warto to zrobić

Smartfony z Androidem i słaba żywotność baterii to niekończący się romans. Pomimo wysiłków firm zajmujących się smartfonami, aby poprawić wydajność baterii poprzez...
Advertisment