Reddit wchodzi na giełdę i zaprasza zaawansowanych użytkowników do inwestowania


Poziom 1 będzie obejmował określonych przez nas użytkowników i moderatorów, którzy w znaczący sposób przyczynili się do programów społeczności Reddit.

Poziom 2 będzie obejmował użytkowników, którzy posiadają co najmniej 200 000 karmy i moderatorów, którzy wykonali co najmniej 5000 działań moderatorskich.

Poziom 3 będzie obejmował użytkowników, którzy posiadają co najmniej 100 000 karmy i moderatorów, którzy wykonali co najmniej 2500 działań moderatorskich.

Poziom 4 będzie obejmował użytkowników, którzy posiadają co najmniej 50 000 karmy i moderatorów, którzy wykonali co najmniej 1000 działań moderatorskich.

Poziom 5 będzie obejmował użytkowników, którzy posiadają co najmniej 25 000 karmy oraz moderatorów, którzy wykonali co najmniej 500 działań moderatorskich.

Poziom 6 będzie obejmował wszystkich pozostałych uprawnionych użytkowników i moderatorów.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Unijna ustawa o sztucznej inteligencji nie chroni praworządności i przestrzeni obywatelskiej

Unia Europejska (UE) Ustawa o sztucznej inteligencji (AI). Jak wynika z oceny Europejskiego Centrum Prawa Non-Profit (ECNL), „nie chroni skutecznie praworządności i przestrzeni...

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...
Advertisment