Recenzja stojaka na ładowarkę bezprzewodową Anker 313


Przez lata wypróbowałem niezliczoną ilość rozwiązań do ładowania biurkowego i zawsze miałem problemy z procesem włączania i wyłączania w przypadku MagSafe. Choć uwielbiam MagSafe, podczas odchodzenia od biurka w celu załatwienia spraw, spotkania itp. pojawia się napięcie (gra słów zamierzona) podczas szybkiego wyjmowania. Stojak na ładowarkę bezprzewodową Anker 313 ma na celu wyeliminowanie tego tarcia i pozwala „upuścić” na niego iPhone’a w celu łatwego ładowania za pomocą jednej ręki.

Poniedziałek MagSafe: W każdy poniedziałek Bradley Chambers przygląda się najnowszym i najlepszym produktom w branży MagSafe i ładowania bezprzewodowego, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości urządzeń Apple obsługujących ładowanie bezprzewodowe.


Dobre

Największą zaletą stojaka na ładowarkę bezprzewodową Anker 313 jest stosunek ceny do jakości. Zwykle można go znaleźć za mniej niż 20 dolarów i jest to po prostu solidna bezprzewodowa stacja ładująca na biurko lub stolik nocny. Możesz ładować iPhone’a pionowo lub poziomo (np Tryb czuwania). Jego minimalistyczny design nie będzie wyglądał nie na miejscu ani nie przyciągał uwagi, gdy go nie używasz.

Jak wspomniałem na początku, w stojaku z ładowarką bezprzewodową Anker 313 podoba mi się to, że jest ustawiony pionowo i bardziej przypomina „stację dokującą” niż stojak. Upuszczasz iPhone’a na środek, a on się ładuje. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz szybko odebrać połączenie telefoniczne jedną ręką. MagSafe działa świetnie, gdy iPhone leży płasko, ale wyciągnięcie go, gdy znajduje się na „podstawce”, gdzie w zależności od siły magnesu może wymagać dwóch rąk. Wiem, że to drobne i nudne uwagi, ale wynikają z lat ładowania iPhone’a, konieczności gdzieś biegania i obserwowania tarcia silnego magnesu (a w idealnym przypadku właśnie tego chcesz). Wiele stojaków/doków przeznaczonych specjalnie dla MagSafe jest fantastycznych, ale jeśli mówię o rozmowie z Tobą, doświadczyłeś żmudnego zdejmowania iPhone’a ze stojaka.

Piękno rozwiązania Anker polega na tym, że możesz czerpać korzyści z bezprzewodowego ładowania bez odrywania go od magnesu.

Reklama

Złe

Moja największa skarga dotycząca stojaka z ładowarką bezprzewodową Anker 313 jest dwojaka: nie podoba mi się fakt, że wykorzystuje ona mini-USB, a prędkość ładowania jest ograniczona do zwiększonego ładowania o mocy 7,5 W za pomocą odpowiedniego adaptera ściennego. Obsługuje szybkie ładowanie 10 W dla Samsunga Galaxy.

Nie zawiera również ładowarki ściennej w pudełku i nie jest jasne, z którym z nich ma korzystać. Dokumentacja mówi, aby nie używać go z adapterem ściennym USB-C, ale wydawało mi się, że działa dobrze. Jeśli martwisz się o maksymalne prędkości ładowania, to adapter ścienny prawdopodobnie będzie najprościej dodać, jeśli nie masz podobnego przedmiotu.

Stojak na ładowarkę bezprzewodową Anker 313

Nie przejmuję się zbytnio maksymalną szybkością, gdy siedzę przy biurku, ponieważ zazwyczaj jest to po prostu raczej „doładowanie” w ciągu dnia, ale myślę, że Anker mógłby uprościć dokumentację i przejść na USB-C.

Werdykt w sprawie stojaka na ładowarkę bezprzewodową Anker 313

Stojak na ładowarkę bezprzewodową Anker 313

Anker generalnie produkuje solidne produkty, a stojak do bezprzewodowej ładowarki Anker 313 nie jest wyjątkiem. Jeśli szukasz prostego rozwiązania do bezprzewodowego ładowania na biurko, które ułatwi upuszczenie na niego iPhone’a, gdy szybko znajdziesz się przy biurku, a następnie chwycenie go jedną ręką bez konieczności ciągnięcia go z biurka, jest to świetne rozwiązanie opcja. Chociaż nie jest to MagSafe, jest bezprzewodowe, a ze względu na jego pionowy charakter nigdy nie będziesz mieć problemu z wypadaniem go z miejsca ładowania.

Podstawkę do bezprzewodowej ładowarki Anker 313 można kupić pod adresem Amazonka i bezpośrednio z Kotwica.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

NVIDIA DLSS pojawia się w Manor Lords i dwóch kolejnych grach

Ponad 500 gier i aplikacji wykorzystuje technologie RTX, a zaledwie tydzień nie ma nowej, niesamowitej gry integrującej technologię NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex i...

Ghost of Tsushima: Director’s Cut otrzymuje oficjalne wymagania sprzętowe na PC

Nixxes Software opublikowało oficjalne wymagania systemowe gry Ghost of Tsushima: Director's Cut, której oficjalna premiera odbędzie się 16 maja. Ponadto gra będzie...

Linia Razer Huntsman V3 Pro z analogowymi przełącznikami optycznymi Gen-2 uwalnia precyzję

W konkurencyjnym świecie gier, gdzie liczy się każda milisekunda, narzędzia, którymi posługujesz się, mogą zadecydować o porażce lub zwycięstwie. Każde naciśnięcie klawisza...
Advertisment