Recenzja obudowy ESR odpornej na wstrząsy MagSafe na całe ciało


Może to ja, a może to iPhone 15 Pro, ale w końcu rozbiłem ekran mojego pierwszego iPhone’a kiedykolwiek. Do naprawy skorzystałem z lokalnego sklepu Best Buy, który zajmuje się autoryzowanymi naprawami Apple. Wykonali fantastyczną robotę, a całość została wykonana w ciągu kilku godzin. Kilka tygodni później, po całym dniu pracy w ogrodzie, zauważyłem małą rysę na ekranie. Uff, prawda? Na szczęście nie był pęknięty, ale w tym momencie najwyraźniej nie można mi ufać. Zdecydowałem się na wymianę obudowy mojego iPhone’a na taką z wbudowaną osłoną ekranu. Skończyło się na Odporne na wstrząsy etui MagSafe na całą obudowę firmy ESR do iPhone’a 15 Pro.

Poniedziałek MagSafe: W każdy poniedziałek Bradley Chambers przygląda się najnowszym i najlepszym produktom w branży MagSafe i ładowania bezprzewodowego, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości urządzeń Apple obsługujących ładowanie bezprzewodowe.


Jednak nie jest to pierwszy raz, kiedy korzystam z tego przypadku. Kiedy kupiliśmy mojemu synowi na Boże Narodzenie pierwszego iPhone’a (oczywiście zamkniętego), wybrałem tę obudowę, ponieważ wydawała mi się świetnym środkiem pomiędzy minimalizmem a solidnym wsparciem.

Szkło hartowane a wbudowana osłona ekranu

W przeszłości zazwyczaj korzystałem z osłony ekranu wykonanej z hartowanej klasy, która działała w każdym przypadku. Jednak moje dwa ostatnie doświadczenia z nimi pękły w pewnym momencie. Mój syn ma to etui od kilku miesięcy i jako nastolatek dość ostro obchodzi się ze swoimi urządzeniami, a urządzenie wygląda jak nowe.

Ogólnie rzecz biorąc, w tym etui podoba mi się to, że ma wbudowaną osłonę ekranu, więc podłączanie do urządzenia to o jedną rzecz mniej. Jest wbudowany fabrycznie i zapewnia opór do 110 funtów.

Reklama

Ogólna ochrona i obsługa MagSafe dzięki odpornej na wstrząsy obudowie ESR MagSafe na całe ciało

Odporna na wstrząsy obudowa MagSafe ESR na całe ciało

Wiele obudów może zapewnić solidne wsparcie, ale często odbywa się to kosztem kieszonkowości. Odporne na wstrząsy etui MagSafe ESR na całe ciało zapewnia dobrą równowagę między silną ochroną przed upadkami, a jednocześnie jest na tyle cienkie, że z łatwością mieści się w kieszeni.

Z ogólnego punktu widzenia wsparcia i obrony, posiada ochronę 360° z odporną na zarysowania akrylową obudową z amortyzującymi narożnikami Air Guard i osłonami przeciwpyłowymi. Kolejną zaletą jest wbudowana podstawka na osłonie aparatu, dzięki czemu można z łatwością oglądać filmy, programy telewizyjne lub filmy z YouTube’a na ekranie panoramicznym pod dużym kątem.

MagSafe jest obsługiwany również w tym przypadku. Zawiera pierścień magnetyczny, jest w pełni kompatybilny z MagSafe i zapewnia siłę trzymania 1500 g, aby umożliwić bezpieczne zamknięcie wszystkich oficjalnych ładowarek i akcesoriów MagSafe i ESR MagSafe.

Ogólnie rzecz biorąc, uwielbiam to etui i jest to mój nowy noszony na co dzień. Obsługuje MagSafe, zapewnia doskonałą ochronę przed upadkiem i ma wbudowaną osłonę ekranu.

Można go kupić od Amazonka lub bezpośrednio z ESR.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment