Recenzja: Nowe przezroczyste słuchawki Beats Studio Buds Plus


Być może najgorzej strzeżoną tajemnicą roku jest marka Apple Beats oficjalnie startuje nowe słuchawki Beats Studio Buds+ już dziś. Są to ulepszone wersje słuchawek Beats Studio Buds pierwszej generacji wystartował dwa lata temuzawiera ulepszone tryby aktywnej redukcji szumów i przezroczystości, dłuższą żywotność baterii i wiele więcej.

Być może najbardziej godne uwagi jest to, że te nowe słuchawki Beats Studio Buds+ mają nową, zgrabną, przezroczystą opcję projektowania…

Funkcje Beats Studio Buds+

Największe zmiany w Beats Studio Buds+ to ulepszenia aktywnej redukcji szumów i trybu przezroczystości. Beats mówi, że możesz oczekiwać, że Beats Studio Buds+ zapewnią do 1,6x mocniejsze ANC i do 2x lepszą przezroczystość niż poprzednicy pierwszej generacji.

Beats twierdzi, że osiągnął te ulepszenia dzięki zaktualizowanemu projektowi z 3x większymi mikrofonami i nową technologią wentylacji. „Trzy nowe otwory akustyczne poprawiają precyzję dźwięku i delikatnie zmniejszają nacisk, zapewniając wygodniejsze dopasowanie przez cały dzień” — mówi Beats.

Zmodernizowany system mikrofonów przyczynia się również do tego, co Beats opisuje jako „inteligentny algorytm kierowania głosem i całkowicie nową architekturę akustyczną”. To z kolei umożliwia wyższą jakość połączeń niż wcześniej, w tym ulepszenia w zakresie filtrowania szumów tła i zwiększania czystości głosu.

Reklama

Kolejnym ważnym ulepszeniem Beats Studio Buds+ jest żywotność baterii. Beats twierdzi, że możesz teraz uzyskać do dziewięciu godzin pracy na baterii z Beats Studio Buds + i do 36 godzin całkowitej żywotności baterii, w tym etui do ładowania USB-C.

Liczby podane przez Beats dotyczą jednak wyłączonej aktywnej redukcji szumów i trybu przezroczystości. Po włączeniu którejkolwiek z tych funkcji rzeczywista żywotność baterii będzie znacznie niższa. Dla porównania, Beats Studio Buds oferowało osiem godzin pracy na baterii z wyłączonym trybem ANC i Transparency.

Ujęcie 9to5Mac

Niestety, Beats nie rozwiązał największego ograniczenia Beats Studio Buds z tegoroczną aktualizacją. Zamiast używać układu audio H2 firmy Apple, słuchawki Beats Studio Buds+ są wyposażone w niestandardowy układ zaprojektowany przez firmę Beats. Chociaż wiąże się to z lepszą kompatybilnością z urządzeniami z Androidem, oznacza to również, że fani Apple tracą niektóre kluczowe funkcje oferowane przez AirPods, a nawet inne produkty Beats, które wykorzystują zastrzeżony układ Apple.

Po pierwsze, Beats Studio Buds+ nie obsługuje automatycznego wykrywania w uchu. Oznacza to, że nie będą automatycznie odtwarzać i wstrzymywać treści, gdy je wyjmiesz lub włożysz do uszu. Brakuje im również obsługi automatycznego przełączania urządzeń i nie synchronizują sparowanych urządzeń w iCloud, więc musisz ręcznie łączyć się na każdym nowym urządzeniu.

Tymczasem użytkownicy Androida uzyskują dostęp do szerszego zestawu funkcji, w tym Google Fast Pair, Audio Switch i niestandardowej aplikacji Beats na Androida.

Kompatybilność Apple:

  • Parowanie jednym dotknięciem — łatwa konfiguracja jednym dotknięciem umożliwia natychmiastowe sparowanie z każdym urządzeniem na Twoim koncie iCloud
  • „Hej Siri” – po prostu powiedz „Hej Siri”, aby aktywować asystenta głosowego
  • Find My – zlokalizuj zgubione słuchawki douszne na mapie w oparciu o ostatnią znaną połączoną lokalizację
  • Aktualizacje bezprzewodowe — automatycznie otrzymuj aktualizacje oprogramowania i nowe funkcje
  • Dźwięk przestrzenny z obsługą Dolby Atmos w Apple Music

Kompatybilność z Androidem:

  • Google Fast Pair – połącz się szybko jednym dotknięciem i automatycznie sparuj ze wszystkimi urządzeniami z Androidem lub Chrome zarejestrowanymi na Twoim koncie Gmail
  • Przełącznik audio – płynnie przełączaj dźwięk między Androidem, Chromebookiem i innymi kompatybilnymi urządzeniami
  • Znajdź moje urządzenie – z łatwością zlokalizuj zagubione pąki za pomocą Google Find My Device
  • Aplikacja Beats — odblokuj dostęp do dostosowywania produktu, aktualizacji oprogramowania i nowych funkcji, aby w pełni wykorzystać możliwości słuchawek

Daleki jestem od audiofila, ale szybko zauważyłem ulepszony tryb Active Noise Cancellation i Transparency oferowany przez Beats Studio Buds+. AirPods Pro drugiej generacji nadal oferują zauważalnie lepszą aktywną redukcję szumów – ale są też prawie o 100 USD droższe.

Wychodząc poza ograniczenia techniczne i funkcje Beats Studio Buds+, wyraźną (rozumiesz?) zmianą projektu podsufitki jest dodanie nowej przezroczystej kolorystyki. Ten projekt, z którego korzystałem przez ostatni tydzień, zapewnia naprawdę zgrabne spojrzenie na wnętrze etui ładującego Beats Studio Buds +, a także na same poszczególne pąki.

Jak mówię za każdym razem, gdy recenzuję nowy produkt Beats, który jest dostępny w zabawnych, nowych kolorach: tęsknię za dniem, w którym Apple wypuści AirPods w kolorze innym niż biały. W tym momencie jestem prawie pewien, że to się nigdy nie wydarzy – co oznacza, że ​​Beats pozostaje najlepszą opcją dla użytkowników Apple szukających wkładek dousznych w dowolnym kolorze innym niż biały.

Od lewej do prawej: AirPods Pro 2, AirPods 3, AirPods 2, Beats Studio Buds+, Beats Studio Buds, Beats Fit Pro, Powerbeats Pro

Wraz z dzisiejszą zapowiedzią Beats Studio Buds+ przedstawiamy zestawienie wkładek dousznych sprzedawanych obecnie przez Apple i Beats:

To bardzo imponująca linia bezprzewodowych wkładek dousznych od Apple i Beats. Od Apple Beats nabycie w 2014 robie firmy ładnie się połączyły, aby zaoferować pełną gamę opcji, od niskobudżetowych Beats Flex po wysokiej klasy AirPods Pro.

Moją ulubioną rzeczą jest obserwowanie, jak Beats nadal robi to, czego Apple odmawia: oferuje wiele różnych opcji obudowy, bardzo zabawne kolory i doskonałą integrację z urządzeniami z Androidem. Na przykład Apple nie oferuje AirPods z konstrukcją bez łodygi. Jeśli to dla Ciebie must-have, Beats Studio Buds+ są po to, aby wypełnić pustkę.

Apple i Beats, połączenie stworzone w niebie? po prostu się cieszę te plotki wycofywania przez Apple marki sprzętu Beats okazało się bezpodstawne.

Słuchawki Beats Studio Buds+ można zamówić od dzisiaj w Apple za 169,99 USD (wzrost ceny o 20 USD w porównaniu do ich poprzedników). Pierwsze zamówienia rozpoczną się jutro, 18 maja. Oprócz opcji przezroczystej słuchawki Beats Studio Buds+ są dostępne w kolorze czarno-złotym i kości słoniowej.

Podążaj za szansą: Świergot, InstagramI Mastodont

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment