Recenzja inteligentnego czujnika ruchu Onvis z HomeKit


Onvis jest jednym z najbardziej niezawodnych dostawców HomeKit na rynku. Wytwarzają produkty wysokiej jakości i zazwyczaj są jednymi z pierwszych, którzy korzystają z nowych technologii, takich jak Nitka. Niedawno odebrałem nowość Inteligentny czujnik ruchu Onvis aby zautomatyzować niektóre oświetlenie w salonie podczas śledzenia temperatury.

Tygodnik HomeKit to seria skupiająca się na akcesoriach do inteligentnego domu, wskazówkach i trikach dotyczących automatyzacji oraz wszystkim, co ma związek ze strukturą inteligentnego domu Apple.


Co można zrobić z inteligentnym czujnikiem ruchu Onvis?

Inteligentny czujnik ruchu Onvis śledzi ruch, ale potrafi też więcej. Monitoruje także temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu. Możesz śledzić te statystyki za pośrednictwem Siri i aplikacji Home oraz tworzyć automatyzację. Jeśli monitorujesz wilgotność poniżej określonego poziomu, możesz włączyć funkcję Nawilżacz HomeKit aby podnieść poziom. Jeśli korzystasz z aplikacji Onvis, możesz również uzyskać dostęp do tych danych, które są przechowywane lokalnie przez 32 dni.

Inteligentny czujnik ruchu Onvis

Ponieważ inteligentny czujnik ruchu Onvis jest zasilany bateryjnie, można go z łatwością postawić na półce z książkami lub ukryć za czymś, pod warunkiem, że będzie dobrze widoczny.

Konfiguracja z HomeKit

Inteligentny czujnik ruchu Onvis jest natywną wersją HomeKit, co oznacza, że ​​nie ma połączenia z inną aplikacją w oprogramowaniu. Z boku urządzenia znajduje się kod QR HomeKit, więc po pociągnięciu za klapkę baterii możesz go zeskanować za pomocą aplikacji Dom > + > Dodaj akcesorium.

Reklama

Połączenie się z aplikacją Home zajęło około minuty, ale potem mogłem nazwać urządzenie i wybrać pokój w domu, w którym miałoby się ono znajdować. Możesz to zmienić także w przyszłości.

Zestaw HomeKit inteligentnego czujnika ruchu Onvis

Automatyka HomeKit to miejsce, w którym urządzenie błyszczy. Mamy trzy różne zestawy świateł na głównym poziomie naszego domu, które zazwyczaj włączamy z samego rana. Korzystając z tego urządzenia, skonstruowałem automatykę, która włącza te światła na określony poziom przyciemnienia, gdy wykryje ruch między 5:00 a 7:00. Pomysł jest taki, że gdy obudzę się rano, wykryje mnie i automatycznie włączy światło do ustawionego wcześniej poziomu. Każdego ranka, gdy się budzę, ręcznie włączam te światła. Teraz jest to całkowicie zautomatyzowane.

Podsumowanie inteligentnego czujnika ruchu Onvis

Ogólnie rzecz biorąc, jest to doskonała opcja dla HomeKit, gdy potrzebujesz czujnika ruchu. To znacząca premia, która śledzi również temperaturę i wilgotność. Nie ma chmury Onvis ani śledzenia Twoich danych. Wszystko pozostaje lokalne na Twoim urządzeniu i w HomeKit. Obsługuje również wątek, aby zwiększyć niezawodność.

Możesz odebrać inteligentny czujnik ruchu Onvis od Amazonka lub bezpośrednio z Onvis.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sharkoon przedstawia nowy podświetlany wentylator PWM 120 mm Rebel F50 o wysokim zakresie obrotów

Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości, wydajnych podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, który obecnie poszerza swoją ofertę wentylatorów chłodzących do...

SolidRun przedstawia moduł komunikacyjny Ryzen V3000 CX7

SolidRun, wiodący deweloper i producent wysokowydajnych rozwiązań System on Module (SOM), komputerów jednopłytkowych (SBC) i rozwiązań brzegowych sieci, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek...

Razer demonstruje przyszłość gamingowej technologii dotykowej dzięki Sensa HD Haptics i Project Esther

Gracze uwielbiają oglądać transmisje na żywo, widzieć, jak ich ulubieni gracze wykonują niesamowite zagrania i wygrywają – ale co by było, gdybyśmy mogli...
Advertisment