Reakcje na zdarzenia dotyczące iPhone’a 15, Apple Watch Series 9 i Apple Watch Ultra


Benjamin i Chance omawiają wszystkie ogłoszenia z wrześniowego wydarzenia Apple, w tym reakcje na iPhone’a 15, iPhone’a 15 Pro i Apple Watch Series 9, Apple Watch Ultra 2, a także ich najnowsze inicjatywy środowiskowe neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla. Chance opowiada także o swoich wrażeniach z pierwszego pobytu w Steve Jobs Theatre.

Sponsorowane przez Decluttr: Wymień swojego iPhone’a lub inne urządzenie z 28-dniową blokadą ceny i otrzymaj dodatkowe 10%* zwrotu gotówki z kodem 9TO5MAC23 (*limit 30 USD).

Sponsorowane przez Ladder: Iść do Ladderlife.com/HappyHour już dziś, aby sprawdzić, czy zostaniesz natychmiast zatwierdzony.

Sponsorowane przez LinkedIn Jobs: LinkedIn Jobs pomaga szybciej znaleźć kandydatów, z którymi chcesz porozmawiać. Opublikuj bezpłatnie swoją ofertę pracy na stronie LinkedIn.com/HAPPYHOUR.

Zastępy niebieskie

Szansa Millera

Reklama

Benjamina Mayo

Subskrybuj, oceniaj i recenzuj

Wersja bez reklam

Możesz zdobyć pozbawiona reklam wersja 9to5Mac Happy Hour w Apple Podcasts co tydzień za 5 dolarów miesięcznie lub 50 dolarów rocznie.

Informacja zwrotna

  • Zadawaj pytania #Ask9to5Mac na Twitterze, Mastodontlub Wątki
  • Wyślij nam e-mail z opiniami i pytaniami na adres happyhour@9to5mac.com

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment