Razer współpracuje z HumanScale, aby ogłosić Razer Productivity SuiteRazer zapowiedział dziś nową generację produktywności w miejscu pracy dzięki Razer Productivity Suite. Nowa mysz Pro Click, zaprojektowana we współpracy z Humanscale, światowym liderem w dziedzinie ergonomii miejsca pracy, klawiatura Pro Type i powierzchnia Pro Glide tworzą zestaw wyjątkowo wygodnych, trwałych i wydajnych urządzeń peryferyjnych, doskonale zaprojektowanych do każdego środowiska pracy.

Pakiet Razer Productivity Suite został stworzony, aby usprawnić przepływ pracy i zmniejszyć zmęczenie, czerpiąc z wieloletniego doświadczenia Razer w tworzeniu wysokowydajnych urządzeń peryferyjnych do gier, a następnie przenosząc tę ​​wiedzę do miejsca pracy. Dzięki doskonałej inżynierii i najnowocześniejszej technologii, niezawodność i trwałość są znacznie poprawione, a także długotrwały komfort dzięki współpracy z ekspertami w dziedzinie ergonomii, firmą Humanscale. Dzięki eleganckiemu białemu wykończeniu i subtelnym szarym akcentom pakiet Razer Productivity Suite poprawia wygląd każdego miejsca pracy i zapewnia szybkość, precyzję i trwałość wymagane przez współczesnych pracowników.

„Zdecydowana większość biurowych urządzeń peryferyjnych opiera się na konstrukcjach i technologii, które pasują do wszystkich rozwiązań, co staje się źródłem frustracji użytkownika i utrudnień w codziennej pracy” – powiedział Alvin Cheung, starszy wiceprezes działu urządzeń peryferyjnych firmy Razer. „Jestem niesamowicie dumny z pakietu Razer Productivity Suite, który dzisiaj wraz z naszym partnerem, firmą Humanscale, przedstawiamy w celu rozwiązania tych problemów. Jesteśmy głęboko przekonani, że nasze połączone doświadczenie i innowacje przeniosą produktywność w miejscu pracy na wyższy poziom”.

Stylowy wygląd Razer Productivity Suite kryje w sobie wysokiej jakości konstrukcję i komponenty używane do tworzenia szeregu bardzo wytrzymałych produktów. Dzięki przyciskom myszy Pro Click, które wytrzymują do 50 milionów cykli, a przełącznikom klawiatury Pro Type nawet 80 milionów cykli, Razer Productivity Suite ma jedne z najwyżej ocenianych przełączników, jakie można znaleźć w dedykowanych produktach biurowych. . Ta większa trwałość i długowieczność skutkuje wyższą produktywnością przez cały okres eksploatacji produktu w porównaniu z tym, co jest obecnie dostępne na rynku.

Razer Pro Click
Stworzona we współpracy z firmą Humanscale, wiodącym na świecie projektantem i producentem ergonomicznych produktów poprawiających zdrowie i komfort życia zawodowego, mysz Razer Pro Click została specjalnie zaprojektowana, aby zminimalizować zagrożenia dla zdrowia związane z długotrwałym myszą, w tym zapaleniem ścięgien i kanałem nadgarstka Zespół. Mysz jest ergonomicznie wyprofilowana, aby ustawić nadgarstek użytkownika pod neutralnym kątem 30 stopni, zapobiegając w ten sposób dyskomfortowi i urazom związanym z pronacją nadgarstka.

Co więcej, Razer Pro Click zaprojektowano tak, aby spełniał idealną strefę komfortu dla małych i dużych dłoni i zawiera wysunięte podpórki dla dłoni, kciuka i małego palca, aby w pełni podeprzeć całą dłoń, minimalizując stres kontaktowy z biurkiem i zmniejszając obciążenie dłoni i ramion. Rezultatem jest niezwykle wygodna mysz, która zmniejsza zmęczenie i liczbę błędów, ostatecznie spełniając obietnicę wysokiej precyzji i wydajności Razera.

„Naszym celem jest uczynienie życia zawodowego zdrowszym i wygodniejszym” – powiedział Allan Escoto, Globalny Dyrektor Produktu, Monitor Arms & Technology Solutions w Humanscale. „Współpraca z firmą Razer dała nam możliwość stworzenia zaawansowanego projektu, który odzwierciedla niuanse ergonomii w oparciu o nasze rozległe doświadczenie. W związku z tym mysz bezprzewodowa Razer Pro Click wykorzystuje ergonomię do zdrowszego i dokładniejszego korzystania z komputera”.

Reklama

Dzięki zaawansowanemu czujnikowi optycznemu 5G firmy Razer, łączności Bluetooth z wieloma hostami i wydłużonej żywotności baterii przekraczającej 400 godzin, mysz Pro Click jest idealnym urządzeniem wskazującym dla pracownika biurowego, który zawsze potrzebuje dokładności i niezawodności.

 • Ergonomiczna konstrukcja
 • Zaawansowany czujnik optyczny Razer 5G
 • Trwałość do 50 milionów kliknięć
 • Łączność z wieloma hostami dla maksymalnie 4 urządzeń
 • 8 programowalnych przycisków
 • Wydłużona żywotność baterii

Razer Pro Type

Centralnym elementem każdej konfiguracji miejsca pracy jest klawiatura, która musi być wygodna, szybka i responsywna, aby ograniczyć do minimum błędy i zmęczenie. Klawiatura Pro Type ma miękką w dotyku powłokę, która zapewnia komfort pisania przez cały dzień i wykorzystuje opatentowane przez firmę Razer pomarańczowe przełączniki mechaniczne, zapewniające ciche, ale wyczuwalne naciśnięcie klawisza dla szybkiego i dokładnego pisania. Dzięki łączności bezprzewodowej i Bluetooth dla maksymalnie 4 urządzeń, Pro Type jest elastyczny i można go dostosować do dowolnej konfiguracji miejsca pracy, zapewniając optymalną równowagę wydajności i komfortu.

 • Ergonomiczna konstrukcja z miękką w dotyku powłoką
 • Przełączniki mechaniczne Razer Orange
 • Trwałość do 80 milionów naciśnięć klawiszy
 • Łączność Bluetooth i bezprzewodowa dla maksymalnie 4 urządzeń
 • W pełni programowalne klawisze z możliwością nagrywania makr
 • Białe klawisze z podświetleniem LED

Razer Pro Glide

Uzupełniając konfigurację Razer Productivity Suite, powierzchnia Pro Glide nie tylko pasuje do nowoczesnej, profesjonalnej kolorystyki zestawu, ale także doskonale uzupełnia funkcje myszy Pro Click. Trwała, teksturowana powierzchnia z mikro-splotem jest idealną warstwą śledzącą do szybkiego, dokładnego wskazywania i płynnych, pozbawionych drgań ruchów.

 • Teksturowana powierzchnia tkaniny z mikro splotu
 • Gruby podkład z pianki o dużej gęstości
 • Amortyzowana powierzchnia zapewnia długotrwały komfort
 • Antypoślizgowy spód
 • Wymiary: 360 mm x 275 mm x 3 mm

Cena i dostępność

 • Razer Pro Click: 99,99 USD / 109,99 EUR MSRP
 • Razer Pro Type: 139,99 USD / 149,99 EUR MSRP
 • Razer Pro Glide: 9,99 USD / 11,99 EUR MSRP
 • Razer.com: 20 sierpnia 2020 r
 • Autoryzowani sprzedawcy – 27 sierpnia 2020 r

Po więcej informacji odwiedź ta strona.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Rząd Wielkiej Brytanii publikuje białą księgę AI

Rząd Wielkiej Brytanii opublikował białą księgę, w której przedstawił swoje „adaptacyjne” podejście do regulacji sztucznej inteligencji (AI), które, jak twierdzi, będzie napędzać odpowiedzialne...

The Last of Us na PC jest rzadko rozczarowującym portem PlayStation w momencie premiery

Spodziewałem się napisać o tym, jak Ostatni z nas część I przybywający na PC to najnowszy przykład świetnego pecetowego portu tytułu Sony PlayStation....

Wkrótce będziesz mógł korzystać z Apple Pay Later – ale czy powinieneś?

Niektórzy już potrafią używać Apple Zapłać później, a firma obiecuje, że trafi do „wszystkich uprawnionych użytkowników” w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Ale...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!