Razer przedstawia linię głośników Nommo V2Razer, wiodąca globalna marka lifestylowa dla graczy, ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek swoich najnowszych głośników do gier komputerowych: linii Nommo V2, zaprojektowanych w oparciu o trzy filary: wydajność, zanurzenie i łączność. Flagowy Razer Nommo V2 Pro oferuje w pełni wyposażony, pełnozakresowy zestaw głośników i bezprzewodowego subwoofera, który jest wzmacniany przez THX Spatial Audio. Uzupełnieniem jest urzekające oświetlenie Razer Chroma RGB z tylną projekcją, które zapewnia dodatkowe zanurzenie. Linia obejmuje również głośnik biurkowy Razer Nommo V2 z przewodowym subwooferem oraz Razer Nommo V2 X dla wydajnej, minimalistycznej konfiguracji. dla potężnej, minimalistycznej konfiguracji.

„Dzisiaj na nowo definiujemy, czego gracze powinni oczekiwać od sprzętu audio do komputerów stacjonarnych” — powiedział Barrie Ooi, szef działu Razer PC Gaming Division. „Linia Nommo V2 to nie tylko słuchanie — to pełne doświadczenie i zanurzenie się w grze. Niezależnie od tego, czy śledzisz kroki wroga w strzelance pierwszoosobowej, czy też gubisz się w ścieżce dźwiękowej najnowszej gry RPG, są to najlepsze Głośniki do gier komputerowych zapewniają niewiarygodnie wciągające wrażenia audiowizualne. Aby zapewnić graczom najlepszą jakość dźwięku, Nommo V2 Pro to pierwszy na świecie system głośników stacjonarnych wyposażony w THX Spatial Audio, zapewniający szeroki, realistyczny dźwięk scena dźwiękowa. Po raz pierwszy w ofercie głośników Razer dostępne są również THX Game Profiles, specjalnie dostrojone korektory, które zapewniają optymalny dźwięk przestrzenny w niektórych najpopularniejszych grach, takich jak Cyberpunk 2077 i Monster Hunter Rise: Sunbreak, a także wiele innych.

Nommo V2 Pro — najlepsze głośniki do gier zapewniające wciągające wrażenia dźwiękowe

Nommo V2 Pro oferuje wiodące w branży funkcje, w tym 3-calowe pełnozakresowe przetworniki z aluminiowymi wtykami fazowymi, które zapewniają naturalną, krystalicznie czystą akustykę, i jest pierwszym na świecie systemem głośników do gier komputerowych wyposażonym w bezprzewodowy subwoofer skierowany w dół dla głębokiego, Potężne basy i bezproblemowa łączność Aby uzyskać prawdziwie wciągające wrażenia z gry, gracze mogą również wzmocnić atmosferę swojej stacji bojowej za pomocą podświetlenia Razer Chroma RGB z tylną projekcją.

Razer Wireless Control Pod – Kontrola na wyciągnięcie ręki
Aby zapewnić wygodne sterowanie i bezproblemową łączność, Razer przedstawia Razer Wireless Control Pod. Dzięki obrotowemu, klikalnemu pokrętłu i przyciskowi źródła dla łatwej nawigacji i intuicyjnego sterowania, gracze mogą kontrolować ustawienia, takie jak głośność, odtwarzanie/pauza, EQ i inne. Po podłączeniu przez Bluetooth żywotność baterii wynosi do 8 miesięcy, zapewniając długotrwałą wydajność.

Razer Wireless Control Pod jest dostarczany z Nommo V2 Pro i będzie dostępny jako samodzielne akcesorium dla Nommo V2 i Nommo V2 X od sierpnia.

Linię uzupełniają modele Nommo V2 i V2 X
Razer poszerza również linię Nommo V2, wprowadzając nowe Nommo V2 i Nommo V2 X. Oba głośniki są wyposażone w dwa 3-calowe przetworniki pełnozakresowe i technologię THX Spatial Audio, która zapewnia wysokiej jakości, wypełniającą pomieszczenie scenę dźwiękową. Nommo V2 jest uzbrojony z przewodowym subwooferem i jest zasilany przez tylną projekcję Razer Chroma RGB, zapewniając wciągające wrażenia w grach, które rozciągają się na widok i dźwięk.Z kolei Nommo V2 X to system głośników 2.0 o eleganckim, minimalistycznym wyglądzie, wyposażony w skierowany do tyłu bas portów, zapewniając dokładną reprodukcję dźwięku i optymalną klarowność dla całej rozrywki.

Reklama

Linia Razer Nommo V2 jest kompatybilna z komputerami PC, PlayStation, Nintendo Switch i urządzeniami mobilnymi, dzięki czemu gracze mogą przenieść swoje wrażenia z gry na wyższy poziom dzięki potężnemu, pozycyjnemu dźwiękowi.

Aby uzyskać więcej informacji na temat linii Nommo V2, odwiedź stronę Razer.com.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Razer Nommo V2 Pro
Sugerowana cena detaliczna 449,99 USD / 449,99 EUR
Razer.com, RazerStores i autoryzowani sprzedawcy — czerwiec 2023 r

Razer Nommo V2
Sugerowana cena detaliczna 299,99 USD / 289,99 EUR
Razer.com, RazerStores i autoryzowani sprzedawcy — czerwiec 2023 r

Razer Nommo V2X
Sugerowana cena detaliczna 149,99 USD / 169,99 EUR
Razer.com, RazerStores i autoryzowani sprzedawcy — czerwiec 2023 r

Bezprzewodowy kontroler Razer
Sugerowana cena detaliczna 49,99 USD / 59,99 EUR
Razer.com, RazerStores i autoryzowani sprzedawcy — sierpień 2023 rSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...

Avatar 2, Fast X i każdy nowy film do obejrzenia w domu w ten weekend

Oel ngati kameieCzytelnicy wielokąta! Co tydzień podsumowujemy najważniejsze nowości w streamingu i VOD, podkreślając największe i najlepsze nowe filmy do obejrzenia w...
Advertisment