Razer podąża za Hermanem Millerem Aeronem swoim krzesłem do gier Fujin


Codziennie siedzę w Herman Miller Aeron – więc oczy mi się zaszkliły, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Razer Fujin.

Ja wiem, dużo krzeseł próbowało odtworzyć legendarną ergonomię i kultowy kształt modelu Aeron od jego debiutu w 1994 roku. Co jest takiego specjalnego w tym?

Cóż, firmowy model Fujin Pro za 999 dolarów dodaje dwa najbardziej pożądane ulepszenia Aerona, IMHO: obrotowe podparcie lędźwiowe i regulowany, dopasowany zagłówek, który zapoczątkował całą firmę zajmującą się rynkiem części zamiennych, aby zrobić to, czego nie zrobiłby Herman Miller. rozpływam się zagłówek Atlas na moim krześle każdemu, kto zechce słuchać.

Razera Fujina Pro.
Obraz: Razera

Zagłówek Fujin Pro podnosi się, opuszcza i przechyla.
Obraz: Razera

Porównaj z w pełni obciążonym Aeronem z zagłówkiem Atlas.
Zdjęcie: Zagłówek Atlas

Reklama

Fujin Pro ma również „podłokietniki 4D”, z których korzysta Razer swoje pierwsze naśladowcze krzesło do gierco było sygnałem dla Secretlab Omega.

Oparcie Fujina Pro ma poruszać się wraz z ciałem, podobnie jak Aeron.
Obraz: Razera

Miałem nadzieję, że Razer to zrobił przestał rażąco podrywać projekty innych firm, ale podoba mi się dodatkowe aluminium i efekt 3D ramy Fujina Pro i nie mogę narzekać, jeśli krzesło okaże się dobre. Zupełnie nowy Aeron może z łatwością kosztować ponad 1500 dolarów; Mam swój z trzeciej ręki i naprawdę rozważyłbym Razera, gdyby mój starożytny kiedykolwiek się zużył.

Może jednak nie zwykły Fujin za 599 dolarów, który jest dziś w sprzedaży. Wygląda znacznie taniej, z zupełnie inną podstawą odchylania, ramą z nylonu zamiast stopu aluminium, podłokietnikami 3D zamiast 4D, bardzo małą regulacją odcinka lędźwiowego i brakiem zagłówka – chociaż możesz dodać zagłówek za dodatkowe 129 USD.

Nie udało mi się jednak wypróbować żadnego z nich; Rzecznik Razera, Will Powers, twierdzi, że siatka Aerona przypomina nieco bardziej tkaninę, podczas gdy Razer Fujin wykorzystuje siatkę z elastomeru, która jest łatwiejsza do czyszczenia i mniej się przebarwia wraz z upływem czasu.

Razer twierdzi, że Fujin Pro powinien udźwignąć do 300 funtów i jest objęty pięcioletnią gwarancją na wszystko oprócz siatki elastomerowej. Dostajesz za to rok.

Zamówienia na Fujina Pro trafią do sprzedaży w listopadzie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Noblechairs ogłasza krzesło gamingowe LEGEND Shure Edition

Przedstawiamy krzesło gamingowe Noblechairs LEGEND SHURE Edition. We współpracy z Shure, wiodącym światowym producentem sprzętu audio, w tym legendarnych mikrofonów SM7B i...

AGON by AOC przedstawia ultrawide monitory do gier CU34G2XE i CU34G2XP

AGON firmy AOC — jednej z wiodących na świecie marek monitorów do gier i akcesoriów IT — z dumą przedstawia dwa nowe 34-calowe...

GameSir wprowadza na rynek mobilny kontroler gier G8 Galileo

GameSir, wiodący dostawca innowacyjnych, wysokiej jakości urządzeń peryferyjnych do gier, z radością prezentuje swoje najnowsze arcydzieło, mobilny kontroler gier GameSir G8 Galileo, przełomową...
Advertisment