Razer chce odmienić Twój salon za pomocą własnych inteligentnych świateł dla graczy


Razer ma teraz własną żarówkę. I dwie lampy. Oraz elastyczna listwa oświetleniowa LED. Wszystkie są wyposażone w diody LED RGB, wszystkie synchronizują się z innymi produktami RGB w sieci Razer Chroma i wszystkie pojawią się pod koniec tego roku.

Razem teoretycznie mogliby pomóc w stworzeniu obrazu będącego podstawą tej historii, który, jak sądzę, jest przedstawieniem „pokoju graczy”. Brak słów.

Ale tam Czy produkty o nazwie Aether, które pojedynczo mogą wyglądać ładnie.

Żarówka Aether Light Bulb będzie kosztować 50 dolarów za sztukę, kiedy pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku; jest to żarówka Wi-Fi 2,4 GHz, która emituje typowe 800 lumenów światła, jakiego można oczekiwać od 60-watowego odpowiednika (ale maksymalnie 9 W, ponieważ jest to dioda LED) i może mieć temperaturę barwową w zakresie od 2700 K do 6500 K, gdy jesteś po zgaśnięciu białego światła — nie ma jeszcze informacji o jego współczynniku CRI zapewniającym realistyczne odwzorowanie kolorów.

Jego trwałość wynosi 25 000 godzin, jest dostępny ze śrubami o rozmiarach E26 i E27, co zapewnia kompatybilność z lampami na całym świecie, i współpracuje z Matter, Alexa i Google Assistant. Większość z nich jest podobna do tego, co otrzymujesz dzięki Philips Hue, który również teraz obsługuje materię I Razera Chromatylko Hue ma również Zigbee o niskim poborze mocy (zalety i wady tego) i są nieco tańsze – 90 dolarów za opakowanie dwóch sztuk.

Jeśli wolisz nie podłączać żarówek, Razer Aether Lamp Pro za 130 USD i Lampa Aether za 80 USD — powyżej, pośrodku — oferują jeden lub kilka kolorów RGB programowalnych metodą Chroma na raz. Świecą odpowiednio o mocy 500 i 300 lumenów, więc pomyśl o świetle do czytania lub o nastrojowym nastroju.

Reklama

Wreszcie, listwa eteryczna za 130 dolarów to duży, trąbiący przycisk pod biurkiem lub pod półką, podłączony do dwóch metrów elastycznego oświetlenia RGB, które można umieścić w dowolnym miejscu w zasięgu gniazdka. Można łączyć szeregowo dodatkowe 1-metrowe paski diod LED za 30 USD za sztukę, łącznie do 10 metrów.

Obie te ceny wydają się dużo jak na dość ugruntowaną kategorię produktów, ale to zależy od jakości.

Pasek Światła Eteru.
Obraz: Razera

I wreszcie, jeśli chodzi o najlepsze oświetlenie dla graczy, zawsze możesz błagać Razera o jego koncepcyjny fotel gamingowy Dolce & Gabbana Enki Pro Chroma, dzięki któremu migoczące tęczowe luksusowe marki będą dosłownie Cię wspierać. (Razer sprzeda 1337 egzemplarzy tego logo pokrytego 24-karatowym złotem za 3000 dolarów, ale nie będzie sprzedawać wersji RGB).

Obraz: Razer; GIF autorstwa The Verge

Wszystkie te produkty powinny współpracować z Razerem wcześniej opóźniona aplikacja inteligentnego domu, obecnie znana jako – bez żartów – aplikacja Razer Gamer Room. Oni też wspierają Materiał do łączenia z innymi platformami.

Aplikacja Razer Gamer Room, wcześniej Razer Home.
Obraz: Razera

Razer wprowadza także samodzielną aplikację Chroma na komputery PC, dzięki czemu nie musisz już instalować pełnego pakietu oprogramowania Synapse, aby dostosować sterowanie RGB.

Rzut oka na samodzielną wersję Chroma.
Obraz: Razera

Korekta, 14:06 ET: Krzesło D&G Chroma RGB to koncepcja, a nie produkt na sprzedaż — porównaliśmy go z wersją platerowaną 24-karatowym złotem.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Noblechairs ogłasza krzesło gamingowe LEGEND Shure Edition

Przedstawiamy krzesło gamingowe Noblechairs LEGEND SHURE Edition. We współpracy z Shure, wiodącym światowym producentem sprzętu audio, w tym legendarnych mikrofonów SM7B i...

AGON by AOC przedstawia ultrawide monitory do gier CU34G2XE i CU34G2XP

AGON firmy AOC — jednej z wiodących na świecie marek monitorów do gier i akcesoriów IT — z dumą przedstawia dwa nowe 34-calowe...

GameSir wprowadza na rynek mobilny kontroler gier G8 Galileo

GameSir, wiodący dostawca innowacyjnych, wysokiej jakości urządzeń peryferyjnych do gier, z radością prezentuje swoje najnowsze arcydzieło, mobilny kontroler gier GameSir G8 Galileo, przełomową...
Advertisment