Raport sugeruje, że aluminiowe krawędzie iPhone’a 12 mogą mieć defekt odbarwienia


Plik Funkcja iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini nowy projekt z aluminiowymi krawędziami, w przeciwieństwie do krawędzi ze stali nierdzewnej, które można znaleźć w iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max. Z opublikowanego dzisiaj nowego raportu wynika, że ​​niektóre urządzenia iPhone 12 i iPhone 12 mini mają przebarwienia na aluminiowej obudowie…

Raport pochodzi z Svetapplei wyjaśnia, że ​​ten (PRODUCT) RED iPhone 12 został zakupiony w listopadzie i od tego czasu jest używany w etui. Jednak w ciągu ostatnich czterech miesięcy czerwone aluminium znacznie wyblakło na niektórych częściach krawędzi.

Jeszcze w listopadzie 2020 roku kupiliśmy dla redakcji czerwonego iPhone’a 12, który służy przede wszystkim do pracy. Ten telefon był noszony w przezroczystym etui od pierwszego dnia i nie był używany w żadnym „toksycznym” środowisku, w którym obecne są agresywne substancje.

Zanikanie występuje głównie w jednym rogu iPhone’a 12, w pobliżu zestawu kamer. Raport wyjaśnia, że ​​„wyblaknięcie pojawiło się w jednym z czterech rogów i gdzie indziej, kolor jest nieuszkodzony”.

Co ciekawe, ten problem nie wydaje się być unikalny dla iPhone’a 12. Wcześniejsze modele iPhone’a, w tym iPhone 11 i iPhone SE 2, również używają aluminiowych krawędzi i mają podobne problemy z blaknięciem. Apple po prostu zachwala, że ​​iPhone 12 ma „aluminiowe krawędzie klasy lotniczej”.

Istnieje kilka postów w Forum dyskusyjne Apple które podkreślają ten sam problem. Chociaż nie dotyczy to iPhone’a 12, użytkownicy napotkali go z iPhone’em 11 lub iPhone’em SE drugiej generacji. Nie musieli też koniecznie używać wariantu PRODUKT (CZERWONY), ale blaknięcie występowało również w kolorze zielonym lub czarnym.

Szczególnie interesujące jest jednak to, że nastąpiło to tak szybko w przypadku iPhone’a 12. Mimo to nie jest jasne, jak powszechny jest ten problem w tym momencie. Możliwe, że konkretny iPhone 12 zakupiony przez Svetapple ma wadę produkcyjną.

Czy zauważyłeś jakieś wyblaknięcie koloru aluminiowych krawędzi swojego iPhone’a 12? Dajcie nam znać w komentarzach!

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...
Advertisment