Raport OpenSignal twierdzi, że iPhone 12 jest wolniejszy niż prawie każdy telefon z Androidem w testach prędkości 5G / 4G


Nowy raport firmy Opensignal przedstawia zgrubny obraz tego, jak wydajność 5G w ofercie iPhone’a 12 wypada na tle smartfonów z Androidem w USA. Większość z 25 najlepszych najszybciej 5G W końcu smartfony zostały wyprodukowane przez Samsunga i chociaż iPhone 12 odnotował 2,3-krotny wzrost prędkości 5G w porównaniu z szybkościami 4G iPhone’a, pierwsze iPhone’y 5G firmy Apple zostały umieszczone na dole opakowania i za co najmniej 25 smartfonami z Androidem dla ogólnej prędkości pobierania.

Opensignal udostępnił nowy raport na temat wydajności 5G w USA według modelu smartfona, a nowy Galaxy S21 5G firmy Samsung zajmuje czołowe miejsce ze średnią prędkością pobierania 5G / 4G wynoszącą 56 Mb / s.

Jednym z głównych wniosków było to, że Samsung stanowił 60% z 25 najlepszych wykonawców 5G.

TCL Revvl 5G i OnePlus 8T + zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsce ze średnią 49,8 i 49,3 Mb / s. LG Velvet 5G uplasował się na 25. miejscu z szybkością 37,8 Mb / s.

Gdzie w tym wszystkim jest iPhone 12? Bez wątpienia rozczarowujące dla właścicieli iPhone’a 12, pierwsze smartfony Apple z obsługą 5G wyprzedziły swoich konkurentów z Androidem pod względem ogólnych średnich prędkości.

IPhone 12 Pro i Pro Max miały średnie prędkości pobierania 36,9 i 36,2 Mb / s, a iPhone 12 i 12 mini – odpowiednio 29,6 i 32,9 Mb / s.

Reklama

Opensignal zauważa, że ​​ponieważ poprzednie iPhone’y były za Androidem, jeśli chodzi o prędkości 4G z Intelem zamiast modemami Qualcomm, iPhone 12 przyniósł większy 2,3-krotny wzrost prędkości 5G w porównaniu z 4G w USA niż konkurenci, tacy jak Samsung, OnePlus itp. przeskocz do 5G.

Poniższy wykres pokazuje, jak Apple był w stanie wypełnić lukę, jeśli chodzi o wydajność 5G dzięki modemom Qualcomm, ale nadal pozostaje w tyle za wszystkimi konkurentami z Androidem.

Ponieważ linia iPhone’a 12 korzysta z modemów Qualcomm 5G, takich jak urządzenia z Androidem, a nawet zawiera mmWave we wszystkich modelach, byliśmy ciekawi, dlaczego wygląda na to, że iPhone pozostaje w tyle i sięgnęliśmy do Opensignal.

Ian Fogg, który jest autorem tego raportu i kieruje zespołem analitycznym Opensignal, który powiedział, że może to sprowadzić się do tego, że Samsung i inni producenci Androida wyprzedzą Apple, jeśli chodzi o projektowanie RF, ponieważ komponenty smartfonów poza modemem wpływają na wydajność 5G / 4G. Na przykład Samsung Galaxy S21 to trzecia generacja smartfonów 5G, podczas gdy iPhone 12 jest pierwszym Apple. Dlatego Apple może mieć wiele do zrobienia, aby nadrobić zaległości w projektowaniu front-end RF.

Na koniec raport podkreśla, że ​​jeśli chodzi o 5G, powinno to zrobić niezłą różnicę dla użytkowników:

Dziś widzimy średnie prędkości pobierania w modelach iPhone’a Pro 5G, które są średnio o 36% szybsze niż prędkości w najnowszych modelach iPada Pro. Dzięki nowemu SoC obsługującemu 5G przyszli użytkownicy iPada Pro powinni widzieć prędkości co najmniej tak szybkie, jak użytkownicy iPhone’a 12.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak uzyskać bezpieczeństwo kwantowe iMessage

Apple ogłosiło poważną aktualizację zabezpieczeń dla iMessage – ochronę przed komputerami kwantowymi. Przeczytaj dalej, jak zapewnić bezpieczeństwo kwantowe iMessage na swoim iPhonie,...

AT&T przeprasza za awarię i twierdzi, że jej sieć znów jest w pełni sprawna

Dziś po południu AT&T potwierdziło, że przywróciło świadczenie usług mobilnych poważna awaria co zakłóciło działanie sieci dla klientów w całych Stanach Zjednoczonych przez...

Wszystkie Spider-Women Madame Web mają całkowicie szalone historie

Pani Web'S słabe początkowe wyniki w kasie sugeruje, że niewiele osób chce go zobaczyć w teatrze, nie mówiąc już o mówieniu...
Advertisment