Raport: Apple TV + doda w przyszłym roku dodatkową zawartość do rzeczywistości rozszerzonej


W miarę zbliżania się pierwszego roku Apple TV + usługa stopniowo rośnie biblioteka oryginalnych programów i filmów marek premium, a Apple zamawia w tym roku dziesiątki serii, aby rozpocząć produkcję, ponieważ ograniczenia koronawirusa zmniejszają się.

Bloomberg informuje, że Apple planuje również przenieść TV + w inny wymiar, z dodatkiem zawartość rzeczywistości rozszerzonej.

Zamiast pełnoprawnych filmów AR, Bloomberg opisuje dodanie AR do TV + jako nową formę dodatkowej zawartości oferowanej wraz z jej oryginałami, podobnie jak ścieżki z komentarzami w katalogu lub usunięte sceny:

W nowej funkcji elementy programu telewizyjnego, takie jak postacie lub przedmioty, byłyby wyświetlane na telefonie lub tablecie widza i zintegrowane z otaczającym środowiskiem. Na przykład ktoś oglądający scenę chodzenia po księżycu w programie Apple „For All Mankind” może być w stanie zobaczyć wirtualny łazik księżycowy na wyświetlaczu swojego urządzenia, pozornie siedzący na stoliku kawowym w salonie.

W publikacji podano, że Apple pierwotnie zamierzało uruchomić tę funkcję jesienią, ale pandemia przesunęła harmonogram, ponieważ rozwój oprogramowania i produkcja w Hollywood zostały opóźnione.

Pierwsza partia bezpłatnych rocznych wersji próbnych Apple TV + zacznie wygasać 1 listopada 2020 r. W tym samym raporcie Bloomberg twierdzi, że Apple prawdopodobnie utrzyma ofertę bezpłatnego dostępu, ale być może nie będzie obowiązywać przez cały rok.

Innym sposobem, w jaki Apple zamierza zwiększyć liczbę abonentów TV +, jest sprzedaż wiązana. Firma uruchomiła Pakiet TV +, Showtime i CBS w zeszłym tygodniu, oferując znaczne rabaty w porównaniu do kupowania dostępu do każdej usługi indywidualnie.

Reklama

Bloomberg wcześniej informował, że Apple przygotowuje pakiet usług o nazwie Apple One, który oferowałby kombinacje TV +, Music, Arcade i News + z niewielką zniżką niż kupowanie każdego z nich osobno. Oczekuje się, że Apple ogłosi inicjatywę wraz z premierą iPhone’a 12.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!