Raport: Apple nie rozpoczął jeszcze szeroko zakrojonych testów „M3 Ultra”.


W zeszłym tygodniu Apple przedstawiła trzech pierwszych członków rodziny chipów M3: M3, M3 Pro i M3 Max. Nowy raport z Bloomberga dzisiaj dzieli się szczegółami na temat dalszych losów rodziny M3, w tym losów topowego procesora M3 Ultra.

W najnowszym numerze jego Zasilanie włączone biuletyn, Bloomberga Mark Gurman pisze, że Apple rozpoczął przejście na M3 od MacBooka Pro i iMaca, ponieważ są to produkty produkowane w mniejszej ilości. „Dostępna jest tylko ograniczona liczba 3-nanometrowych procesorów, a większość z nich trafi do iPhone’a” – wyjaśnił Gurman.

Mac Studio i Mac Pro są jeszcze mniej wydajne niż iMac i MacBook Pro, ale te maszyny będą dostępne z chipem M3 Ultra. Apple nie ogłosił jeszcze modelu M3 Ultra, a Gurman twierdzi dzisiaj, że „nie przeszedł on jeszcze szeroko zakrojonych testów”.

To pozostawia nas w miejscu, w którym jesteśmy dzisiaj:

  • 13-calowy i 15-calowy MacBook Pro: M2
  • Mac mini: M2 i M2 Pro
  • Mac Studio: M2 Max i M2 Ultra
  • 14-calowy MacBook Pro: M3, M3 Pro i M3 Max
  • 16-calowy MacBook Pro: M3 Pro i M3 Max
  • 24-calowy iMac: M3

Gurman twierdzi, że trwają prace nad aktualizacjami 13-calowego i 15-calowego MacBooka Air oraz nowego Maca mini i spodziewane są one w 2024 roku. Nowy Mac Studio także jest „w fazie rozwoju”, ale nie ma wzmianki o nowym Macu Pro w dzisiejszym raporcie.

Reklama

Jakie są Twoje pierwsze przemyślenia na temat rodziny chipów M3 i komputerów Mac? Czy planujesz ulepszyć ten cykl? Daj nam znać w komentarzach.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dyrektor generalny Sonos przeprasza za katastrofalne wdrożenie nowej aplikacji

Wiemy, że zbyt wielu z Was doświadczyło poważnych problemów z naszą nową aplikacją, która została wprowadzona 7 maja, i chciałbym zacząć od osobistych...

Gra karciana Palii „Hot Pot” to rozrywka, która wywołała konflikt między graczami

Ostatnio w symulatorze życia super przytulnego pojawiła się dziwnie wroga strona Palia — i nie mówię o ukrytym karcianym dole pod...

Obejrzyj ceremonię otwarcia igrzysk olimpijskich

Ten Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 oficjalnie rozpocznie się w piątek 26 lipca i potrwa do 11 sierpnia. Dowiedz się, jak oglądać ceremonię otwarcia...
Advertisment