Radosna przejażdżka YouTubera odrzutowcem F-4 Phantom z czasów zimnej wojny ma klimat koleżeńskiej komedii


Cyfrowy świat symulatorów walkiznany również jako Świat DCS, jest aktualnym mistrzem oprogramowania do symulacji lotów bojowych. Od P-51 Mustanga po ukochanego A-10 Guziec, platforma jest po brzegi wypełniona najwyższej klasy interpretacjami słynnych płatowców – wielu z nich po prostu nie można latać cyfrowo gdzie indziej. I chociaż dbałość dewelopera Eagle Dynamics o szczegóły przyciągnęła ich gorąca woda wcześniej jego pierwsi i zewnętrzni programiści rutynowo dostarczali towary. Jego najnowszy, DCS: F-4E Phantom II przez partnerów Symulacje rozmycia cieplnegowygląda absolutnie niesamowicie — zwłaszcza biorąc pod uwagę, że najlepiej gra się w nią w trybie współpracy dla dwóch graczy.

Przyznam, że jestem trochę fanboyem F-4. Mam nawet zabytkową przywieszkę „Usuń przed lotem” z upiora Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych wiszącą tutaj, w moim biurze. Ale nigdy wcześniej nie latałem samolotem na PC. Przeglądając pierwsze wideo z premiery, które oficjalnie ukazało się 22 maja, byłem całkowicie onieśmielony. Nie z powodu, o którym prawdopodobnie myślisz — jestem prawie pewien, że mógłbym go podnieść i sprawić, by działał. Ale to samolot dwumiejscowy. Oznacza to, że latałbym z sztuczną inteligencją gry na tylnym siedzeniu i byłbym zmuszony komunikować się z nią za pośrednictwem interfejsu gry. Ta dodatkowa złożoność – oprócz nauki uruchamiania i latania odrzutowcem z czasów zimnej wojny – była dla mnie o jeden most za daleko.

Okazuje się, że możesz przekazać kontrolę nad drugim miejscem innemu ludzkiemu graczowi. YouTuber OperatorDrewski pokazuje, jak to zrobić w filmie opublikowanym pod koniec ubiegłego tygodnia. Razem z przyjacielem zmagają się z niezwykłym samolotem i faktycznie odnotowują kilka zabójstw… po czym rozpoczynają linię wrogich MIG-ów, która goni ich z powrotem do przyjaznej bazy lotniczej w celu zatankowania.

Nawet jeśli nie przepadasz za symulacjami lotów, ten film jest pełen akcji i uroczy. Obaj mają świetną chemię w kokpicie i pod koniec wydaje się, że to raczej odskocznia od abortowanego Żelazny Orzełkomedia w stylu, a potem film „Zagrajmy”.

Świat DCS można pobrać bezpłatnie, można to zrobić na stronie internetowej Eagle Dynamics lub na platformie Steam. DCS: F-4E Phantom IIjednak zwróci Ci 79,99 USD.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dom Smoka, sezon 2, poprawia makabryczne zabójstwa opisane w książce

Dom Smoka zawsze mówił o tym, jak najmniejsze decyzje mogą mieć nieprzewidziane konsekwencje, ale rzadko ten temat był tak jasny, jak...

iOS 18: 18 najważniejszych funkcji i zmian dla iPhone’a [Video]

W tym wstępnym, praktycznym przewodniku omawiam 18 moich ulubionych nowych zmian i funkcji z pierwszej wersji beta systemu iOS 18 dla iPhone'a. ...

Przeglądarka Chrome na Androidzie może czytać strony internetowe na głos z poziomu aplikacji

Google wprowadza nową opcję o nazwie „Posłuchaj tej strony”, która umożliwia odczytanie strony internetowej na głos w przeglądarce Chrome na Androidzie. Ta...
Advertisment