QNAP Thunderbolt 4 NAS TBS-h574TX i TVS-h874T zdobywają nagrodę Red Dot Award 2024


Spośród ponad 20 000 zgłoszeń z 60 krajów, QNAP Thunderbolt 4 NAS TBS-h574TX i TVS-h874T zdobyły nagrodę Red Dot Award: Product Design 2024. TBS-h574TX Thunderbolt 4 all-flash NASbook jest przeznaczony do małych planów filmowych i małych studia, małe zespoły zajmujące się produkcją wideo i użytkownicy SOHO. Serwer NAS TVS-h874T Thunderbolt 4, wyposażony w 16-rdzeniowy procesor Intel Core i9 / 12-rdzeniowy procesor i7, jest doskonałym pomocnikiem dla Twoich kreatywnych talentów. Profesjonalni jurorzy jury Red Dot wysoko ocenili modele TBS-h574TX i TVS-h874T z wyróżnieniem, co świadczy o wysokiej jakości projektu.

TBS-h574TX oferuje szybkie wejścia/wyjścia i wydajność Intel Core wymaganą w produkcji wideo, dzięki czemu twórcy korzystający z komputerów Mac lub Windows mogą cieszyć się najbardziej płynną w historii edycją wideo w czasie rzeczywistym, przesyłaniem dużych plików, transkodowaniem wideo i tworzeniem kopii zapasowych. TBS-h574TX, pełniący funkcję pomostu pomiędzy przedprodukcją i postprodukcją, przenosi projekty wideo i współpracę zespołową na wyższy poziom. TBS-h574TX obsługuje system operacyjny QuTS hero oparty na ZFS, który zapewnia integralność danych. Możesz także przejść na system operacyjny QTS w zależności od potrzeb.

TBS-h574TX jest wyposażony w dwa porty Thunderbolt 4 umożliwiające szybki transfer danych (przepustowość do 20 Gb/s). Stacje robocze Mac (w tym modele z chipami M1 i M2) lub stacje robocze z systemem Windows można bezpośrednio połączyć z serwerem TBS-h574TX w celu szybkiej i płynnej edycji wideo w czasie rzeczywistym, co pozwala na przesłanie wideo 4K o pojemności 1 TB w 11 minut. Dzięki konstrukcji dekodera TBS-h574TX zajmuje niewiele miejsca – jest mniejszy niż papier formatu A4 i ma pojemność zaledwie 2,54 litra – idealnie nadaje się do małych studiów lub zespołów zajmujących się produkcją wideo poszukujących przenośnego rozwiązania.

Jako zespół zajmujący się produkcją wideo na pierwszej linii frontu, istnieje ryzyko przerw w projekcie z powodu nieoczekiwanych awarii dysków SSD w urządzeniach pamięci masowej. TBS-h574TX obsługuje dyski SSD E1.S/M.2 NVMe i umożliwia wymianę dysków SSD M.2 podczas pracy, co ułatwia wymianę dysków. Oprócz obsługi automatycznej wymiany RAID na części zamienne (obsługiwane od QTS 5.1 / QuTS hero h5.1), w przypadku wykrycia potencjalnych błędów dysku system automatycznie przenosi dane z odpowiedniego dysku w grupie RAID do dysku zapasowego, zanim dane na dysku dysk, którego dotyczy problem, jest całkowicie uszkodzony.

Serwer NAS TVS-h874T Tower Thunderbolt 4
Wyposażony w wydajny 16-rdzeniowy procesor Intel Core i9 / 12-rdzeniowy procesor i7, TVS-h874T zwiększa Twoją produktywność, umożliwiając płynną i jednoczesną realizację projektów wideo 4K w całym zespole. Zorientowany na twórców serwer NAS TVS-h874T oparty na ZFS gwarantuje dobrze zorganizowany przepływ pracy w ramach współpracy i możliwości rozbudowy sprzętu (takie jak możliwość rozbudowy łączności 25 GbE i 64 GB pamięci RAM), aby rozwijać się wraz z Twoją firmą i inspiracjami.

TVS-h874T ma wbudowany procesor graficzny, który przyspiesza transkodowanie wideo i umożliwia Tobie i Twojemu zespołowi projektowemu szybkie oglądanie filmów na poszczególnych urządzeniach, zwiększając wydajność postprodukcji.

TVS-h874T obsługuje pojemność do 168 TB. W miarę wzrostu wymagań dotyczących pamięci masowej dostępne są obudowy QNAP JBOD zapewniające całkowitą pojemność pamięci masowej wynoszącą 410 TB.

Reklama

TBS-h574TX i TVS-h874T na wystawach internetowych i fizycznych Red Dot Award 2024
Wystawa online: Od 24 czerwca 2024 r. w serwisie Red Dot.
Wystawa fizyczna: od teraz do maja 2025 r. modele TBS-h574TX i TVS-h874T będą prezentowane na wystawie objazdowej Red Dot w Muzeum designu Red Dot — od Essen po Singapur i na całym świecie wraz z innymi nagradzanymi produktami.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment