Q-SYS wprowadza ważną aktualizację systemu monitorowania i zarządzania Q-SYS Reflect w chmurze


Q-SYS, oddział firmy QSC, ogłosił znaczącą aktualizację Q-SYS Reflect, obejmującą nowe optymalizacje cen i poziomów funkcji w celu ułatwienia wdrażania i skalowalności. Obecnie będący nieodłączną częścią platformy Q-SYS, Q-SYS Reflect umożliwia dostęp do solidnych możliwości monitorowania i zarządzania w chmurze, rozszerzając tę ​​platformę AV z pełnym stosem, aby wykorzystać wykładniczą moc sztucznej inteligencji w ramach architektury zarządzanej przez dane i chmurę firmy Q-SYS.

Q-SYS, oddział firmy QSC, ogłosił znaczącą aktualizację Q-SYS Reflect, obejmującą nowe optymalizacje cen i poziomów funkcji w celu ułatwienia wdrażania i skalowalności. Obecnie stanowiący nieodłączną część platformy Q-SYS, Q-SYS Reflect umożliwia dostęp do solidnych możliwości monitorowania i zarządzania w chmurze, rozszerzając tę ​​platformę AV z pełnym stosem, aby wykorzystać wykładniczą moc sztucznej inteligencji w ramach architektury zarządzanej przez dane i chmurę firmy Q-SYS.

Od pierwszych sieciowych wzmacniaczy audio do profesjonalnych instalacji audio, firma QSC szybko ewoluowała, tworząc pełną gamę zintegrowanych platform sieciowych do wzmacniania i cyfrowego przetwarzania dźwięku, ostatecznie ewoluując do w pełni funkcjonalnych „procesorów” opartych na IT, które są obecnie sercem Q -SYS strategia produktowa i rynkowa. Obecnie dział biznesowy Q-SYS oferuje kompletną, zarządzaną w chmurze, sterowaną programowo platformę audio, wideo i sterowania, obsługiwaną przez rozległy ekosystem partnerski.

Q-SYS Reflect to oprogramowanie umożliwiające monitorowanie i zdalne zarządzanie, teraz rozszerzone o nowe funkcje, takie jak monitorowanie stanu w czasie rzeczywistym każdego podłączonego systemu Q-SYS, w tym dane dla wszystkich podłączonych produktów Q-SYS i urządzeń innych firm, w celu zapewnić maksymalny czas pracy i wydajność systemu. Oferuje również konfigurowalne alerty w czasie rzeczywistym z integracją poczty e-mail i wiadomości, aby zapewnić odpowiednie powiadomienia w codziennej pracy.

Dzięki temu dodatkowi użytkownicy platformy Q-SYS Reflect mają teraz pełny system umożliwiający proaktywną ocenę i konserwację całej infrastruktury audio i wideo „w celu usprawnienia podejmowania decyzji i automatyzacji we wszystkich zastosowaniach AV i na rynkach pionowych, łącząc się z szerszym środowiskiem IT”. „, jak opisuje to firma.

Q-SYS Reflect Plus rozszerza standardowe funkcje Q-SYS Reflect, udostępniając opcjonalne możliwości zdalnego zarządzania systemem i kontroli na poziomie przedsiębiorstwa. Umożliwia administratorom bezpośrednią pomoc użytkownikom i systemom za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej, szybko uruchamiając systemy. Ponadto oferuje możliwość zdalnego konfigurowania i dostosowywania ustawień systemu, wdrażania aktualizacji oprogramowania sprzętowego, zarządzania plikami i łączenia danych systemu Q-SYS z platformami zarządzania IT za pośrednictwem interfejsu API Q-SYS Reflect w celu uzyskania widoku z jednego panelu do całej infrastruktury.

 

Reklama

Wreszcie, struktura cenowa Q-SYS Reflect Plus została przeprojektowana w oparciu o liczbę systemów Q-SYS (a nie podłączonych urządzeń), upraszczając użytkownikom możliwość rozbudowy systemu w razie potrzeby.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzenia ulepszonej oferty Q-SYS Reflect z funkcjami, które mogą zapewnić lepsze wyniki i strukturą cenową, która ma sens w prowadzeniu działalności przez naszych klientów” – mówi David Judy, dyrektor ds. strategii produktów Cloud & Control, Q- SYS. „Dzięki temu użytkownicy otrzymują narzędzia, których potrzebują, aby wyprzedzać konkurencję dzięki swoim systemom i dostosowywać się do zmieniających się wymagań środowiska AV”.

Joe Pham, prezes i dyrektor generalny QSC i Q-SYS, wygłosi przemówienie na InfoComm 2024 w środę, 12 czerwca o godzinie 11:00 i poprowadzi publiczność przez wciągającą prezentację na temat tego, jak branża instalacji i integracji systemów może wykorzystać możliwości, jakie stwarza sztuczna inteligencja . Przemówienie Pham zatytułowane „Wszystko się zmieniło” koncentruje się na stwierdzeniu, że sztuczna inteligencja zmienia nasz świat.

www.qsc.com

www.qsys.comSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment